Skocz do zawartości

Sansa Clip - problem z wtykiem


yoshi033

Rekomendowane odpowiedzi

Hej , Od pewnego czasu wtyczka od sluchawek niepewnie trzyma mi sie odtwarzacza , przy byle szarpnieciu wylatuje. Jest to strasznie uporczywe. Probowalam paru par sluchawek z kazdymi to samo.. Mozliwe ze cos poluzowalo sie w srodku , co z tym fantem zrobic? Do serwisu? Przyjma? Prosze o jakies pomysly. Moze i problem nie jest az tak bardzo powazny , ale uniemozliwia mi w pelni wygodne uzytkowanie playera... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie to samo, byłem w serwisie jakis czas temu ( Vobis ) i dostąłem odpowiedź, że producent nie uzna tego jako wade fizyczną, bo poprostu sansa "może tak działać " i jedyne co mogł zrobić, to odesłać sanse na mój koszt do producenta, jeśli okaże się to wadą fizyczną, zostanie naprawione, a jesli nie,to poniose koszty wysylek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już kilka przypadków na forum... to raczej z winy producenta Clipy padają jak muchy (ma być tanio więc i jakość gniazd słabsza). Szkoda, że serwis chce się wykręcić - dranie. Nie sądzę by odtwarzacz miał ulegać biodegradacji ;)

Ja mam te szczęście, że u mnie gniazdo działa jak należy i nie ma mowy o luzach... inna rzecz z obudową (skrzypi :huh: ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie definitywnie N jest przed D (chyba, że to jest O bom ślepy jak kret ;) ). Z tego co mi Google powiedziało to Twoja jest bardziej powszechna... inna rzecz, że mojej nie znalazłem (czyżby nowa jakaś?). Oby wtyk mi wytrzymał jak najdłużej. Już przy pierwszym podłączeniu słuchawek zdziwił mnie opór stawiany przez gniazdo - miałem wrażenie, że zaraz coś uszkodzę. Zauważyłem, że przy wpinaniu KSP trzeba użyś wyraźnie więcej siły niż przy JBL czy stockach dodawanych do PSP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na serii z końcówką AMXK żadnego problemu z gniazdem nie ma po kilku miesiącach. Słuchawki wchodzą z wyraźnym klikiem i nie ma możliwości, żeby wtyk wypadał. Może łamiecie gniazdo nosząc w ciasnej kieszeni? Miałem tak w N5300, gniazdo było praktycznie zmiażdżone w środku przez wtyk. Clipa też noszę w kieszeni, ale leży tam samotnie, więc przy jego rozmiarach nie ma szans na wyłamanie gniazda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HeHe... stwórzmy temat: "Szczęśliwy numerek" ^_^

 

Clip dobrze gra, jest tani i awaryjny jak wszystko (ani bardziej ani mniej, wyłączając serię z rąbniętym akku).

 

Łącze się w bólu ze wszystkimi którym gniazdo słuchawkowe odmówiło współpracy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności