Skocz do zawartości

Laberg przyśpiesza - kolejny produkt 4.4" + TV OUT


Sylwik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 281
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

pytam się tylko kiedy dokładniej będzie, bo mam kasę i czekam tylko na recenzję.

pozdrawiam.

 

Z mojej strony na pewno w tym tygodniu, nie później niż w środę :) (i tak już mam obsuwę z tym tekstem ładną - cóż, sprawy zawodowe ganiają mnie po kraju).

Na chwilę obecną zawiera już około 5300 wyrazów i kilkadziesiąt zdjęć, jutro postaram się nagrać jakieś wideo.

 

Panowie z Laberga mieli już wgląd w mój tekst.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojej strony na pewno w tym tygodniu, nie później niż w środę :) (i tak już mam obsuwę z tym tekstem ładną - cóż, sprawy zawodowe ganiają mnie po kraju).

Na chwilę obecną zawiera już około 5300 wyrazów i kilkadziesiąt zdjęć, jutro postaram się nagrać jakieś wideo.

 

Panowie z Laberga mieli już wgląd w mój tekst.

 

Tak wgląd mieliśmy, ale jak była mniej więcej 1/2 tekstu. Cenzury nie było :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Laberg po co miał wgląd w recenzję? O.o

 

Zawsze dostawcy dostawali ode mnie wgląd do tekstu przed publikacją (mam na karku już ponad 50 artykułów i recenzji opublikowanych w sieci). Ale też każdy ewentualny komentarz lub sprostowanie było zamieszczane osobno, bez zmiany mojego tekstu (tak żeby Czytelnik wiedział w czym rzecz).

 

 

Pepe2k to będzie recenzja z jakimiś odwołaniami do innych playerów, czy na sucho prosto z pudełka? Wybacz, że wypytuję, ale nie mogę się doczekać (nie tylko ja :D ).

 

Tylko BIGBoy'a bez porównań, bo na chwilę obecną nie miałem do czego porównywać. Ale myślę, że wyczytacie z niej wszystko czego byście tylko chcieli. Publikację chyba znowu muszę przesunąć, bo mnie w kraj firma posyła, a nie skończyłem jeszcze tekstu o wyjściu TV...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojej recenzji też będzie video ;]. Chcieliście to macie! Właśnie się uploadują załączniki i już za kilka minut możecie zobaczyć w wylęgarni testów ;). Co prawda nie wierzę, że będzie tak dobra jak recenzja Pepe2k, ale mam nadzieję, że pomoże wam się zdecydować.

Chciałbym jeszcze powiedzieć, że zgadzam się co do zdania Siekiery nt słuchawek L100. Pisaliśmy niezależnie a zdanie mamy bardzo podobne ;] To musi być wiarygodne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo dziwna sytuacja. Uploaduje filmik na rapidshare bo forum pozwala na załączniki tylko do 67 mb.

 

I sytuacja wygląda tak:

 

74 % (80762 KB from 75431 KB)

 

Upload speed: 12 KB/Sec, Time remaining: 0:00 minutes

 

A KB cały czas rosną. Nie wiem co się dzieje. ;/ Poczekam jeszcze chwilkę jak nie będzie hulało to wrzucę na coś innego.

 

EDIT: No i się zepsuło ;/. Teraz wrzucam na sendspace.com. Mam nadzieję, że za jakąś godzinkę będzie już na bank.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności