Skocz do zawartości

Meizu m6 problem


szarecki

Rekomendowane odpowiedzi

dokaldnie baczek, twoje porady mnie rozwalaja. Skoncz z prawieniem madrosci...

nie wiem czym wy edytujecie resource.bin, ale ja uzywajac ResourceEditora 1.0.3.1 (inne, ktore znalazlem nie dzialaly na .NET Framework 2.0), ktory nota bene jest PO CHINSKU, nie moge wyeksportowac obrazkow, jak to pisal ktorys z guru. Zostaje jedynie reczna edycja jezyka...

A co do filmow to napisalem:

(ale zeby dzialalo, tzn zeby wyświetlało polskie znaki i film sie nie pieprzył w czasie odtwarzania xD)

Moze masz problemy z czytaniem? Batman nie wyswietli polskich znakow, a gdy konwertuje za pomoca Loli Video Converter to film sie przycina, nastepuja zaklocenia obrazu (obraz sie rozmazuje, powstaja jakies wielokaty - krotko mowiac nie da sie tego ogladac). Probowalem konwertowac za pomoca Video Convertera - nie zalacza napisow (a probowałem z roznymi formatami - .sub .srt itp. plik z napisami nazywal sie dokladnie tak samo jak film), a film podobnie jak przy Loli Video Converterze ma jakies bledy. Moze to wina formatu filmu oryginalnego: .mkv. Aha, filmy po skonwertowaniu na kompie odtwarzaja sie dobrze - bez zadnej skazy. Moze to wina kodekow ktore mam zainstalowane na kompie (i ktore uzywa MenCoder). Obecnie uzywam K-Lite mega Codec Pack i wszystko dziala (a raczej nie dziala) jak przy samych ffdshow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokaldnie baczek, twoje porady mnie rozwalaja. Skoncz z prawieniem madrosci...

nie wiem czym wy edytujecie resource.bin, ale ja uzywajac ResourceEditora 1.0.3.1 (inne, ktore znalazlem nie dzialaly na .NET Framework 2.0), ktory nota bene jest PO CHINSKU, nie moge wyeksportowac obrazkow, jak to pisal ktorys z guru. Zostaje jedynie reczna edycja jezyka...

A co do filmow to napisalem:

 

Moze masz problemy z czytaniem? Batman nie wyswietli polskich znakow, a gdy konwertuje za pomoca Loli Video Converter to film sie przycina, nastepuja zaklocenia obrazu (obraz sie rozmazuje, powstaja jakies wielokaty - krotko mowiac nie da sie tego ogladac). Probowalem konwertowac za pomoca Video Convertera - nie zalacza napisow (a probowałem z roznymi formatami - .sub .srt itp. plik z napisami nazywal sie dokladnie tak samo jak film), a film podobnie jak przy Loli Video Converterze ma jakies bledy. Moze to wina formatu filmu oryginalnego: .mkv. Aha, filmy po skonwertowaniu na kompie odtwarzaja sie dobrze - bez zadnej skazy. Moze to wina kodekow ktore mam zainstalowane na kompie (i ktore uzywa MenCoder). Obecnie uzywam K-Lite mega Codec Pack i wszystko dziala (a raczej nie dziala) jak przy samych ffdshow.

 

http://www.meizume.com/modifications-skins...or-v1-22-a.html

potranuj czytanie ze zrozumieniem. Nie dziwne, ze Ci sie filmy tna i rozmazuja skoro z matroski robisz avi...

 

xanael a mógłbyś mi spolszczyc tego skina ?? Bardzo proszę :)

http://chomikuj.pl/baczek87/resource.bin

 

przerobienie tego, lacznie ze sciagnieciem skina i reseditora zajelo mi jakeis 3 minuty ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm... baczek znalazłem coś o DFU tools :) Zrobiłem jak trzeba, ale teraz juz w ostatniej fazie, kiedy to juz po pracy DFU toolsa trzeba odłączyć zresetować i podłaczyć coś mi sie zrąbało i juz go komp nie widzi.... próbowałem jeszcze raz i sterownik nie chce sie znowu zainstalowac a DFU tools nie widzi meizu. Masz moze gg zeby mi pomóc ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co ?? dałem plik resource.bin z twego chomika tak jak zawsze do folderu głównego meizu, odłączyłem, poczekałem na aktualizacje piosenek, wyłączyłem, włączyłem i wyskoczył skin error :D To wszystko :P Meizu pojedzie do sosnowca i to wszystko :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baczek

Mam Ci pokazac ?

Dzisiatki razy bylo mowione, ze zeby dodac napisy trzeba zrobic hardsub i w tym celu uzyc np Loli, albo jakiegokolwiek innego konwertera...

 

To już jest mało śmieszne , przeczytaj może pierwszego posta a może zrozumiesz że nie chodziło o dodawanie napisów do filmu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MEIZU, wiesz co się boje?

Jak używałeś DFU Toolsa i ci się zepsuł przez niego tzn. że twoja gwarancja (może) być unieważniona, bo żeś go dobił...

Ja też próbowałem przez DFU i mi się nie udało, ale przynajmniej mój komp jeszcze go widzi jako DFU...

Ja nie chce ci jakiegoś strachu nabierać, ale to bardzo prawdopodobne. Jak im napisałeś o tym DFU, to może być to THE END OF LIFE YOUR MEIZU, albo (Meizu Leben ist ende - po niemiecku)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

hehe mój meizu już wrócił do domku cały i zdrowy :D Tylko szczegół : musiałem wysłać słuchawki też, one były już troszkę uszkodzone (przy prawej słuchawce odczepiła mi się tak jakby zaślepka do przetworników) ale teraz musiały doznać jakiegoś wstrząsu przez pocztę polską i przetwornik się popsuł i nie grają. Muszę pomyśleć o nowych słuchawkach bardzo portable :D Ale meizu jak najbardziej sprawne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 13 lat później...
9 godzin temu, Dominik58 napisał:

co gdy moj telefon sie sam wyłącza i włącza a nie mozna otworzyc tej klapki z tyłu gdzie jest bateria i wogule nie wyłącza sie tylko gdy jest na ładowarce 

Idź do budki GSM, to ci naprawią, Bo wogule nie wiadomo z tego o co chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności