Skocz do zawartości

Laberg rozdaje zaproszenia na Mannę


Sylwik

Rekomendowane odpowiedzi

Duzy minus...

Konkurs zapowiedziany na dzien przed premiera, a miejsce odbioru, w jedynym mozliwym terminie, mimo ze powinno byc otwarte od 11, po 12 ciagle zamkniete... oczywiscie na stronie o tym ani slowa..

 

Totalny brak porozumienia pomiedzy firmami??

 

A wiec zostaje bez mozliwosci odbioru, poniewaz w z wiazku z tym ze bylem "rano", nie dam rady odebrac popoludniu a tym bardziej dojechac na czas na premiere...

 

A mialem ochete obejrzec ten film... Widocznie musi mi wystarczyc zapowiedz na youTubie.. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duzy minus...

Konkurs zapowiedziany na dzien przed premiera, a miejsce odbioru, w jedynym mozliwym terminie, mimo ze powinno byc otwarte od 11, po 12 ciagle zamkniete... oczywiscie na stronie o tym ani slowa..

 

Totalny brak porozumienia pomiedzy firmami??

 

A wiec zostaje bez mozliwosci odbioru, poniewaz w z wiazku z tym ze bylem "rano", nie dam rady odebrac popoludniu a tym bardziej dojechac na czas na premiere...

 

A mialem ochete obejrzec ten film... Widocznie musi mi wystarczyc zapowiedz na youTubie.. :(

 

No ja tylko mogę przeprosić w imieniu partnera - MP3store. Lokalizacja MP3store jest dosyć blisko kina Luna, może uda Ci się odebrać przed filmem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALe podobno sklep otwarty do 19:00

a podobno otwarty od 11...

widzisz chodzi o to nie mieszkam w Warszawie tylko pod.. dokładnie 30km..

musiałem sie wrocic do domu(wszedłem 5 minut temu) nie ma najmniejszych szans zebym zdązył... wlasnie dlatego chcialem odebrac rano.. :)

napisz skargę

 

Laberg do recenzji i nie ma sprawy... :P;):lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem wraz z 3 znajomych... 2 zaproszenia. dz roni11 :P

 

film ******aszczy

pizza średnia. piwo niezłe. ;]

myślałem, że to będzie troche inaczej wyglądac xd

tzn poczęstunek i film. a był film i poczęstunek :P

 

 

PS.

te... daj piwo...

ej, daj trąbkę.

jaką trąbkę?

jakie piwo? hehehe

 

xd

 

PS2. był ktoś poza mną z forum? ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sinacz powinieneś dostać w ucho

byłem tam ze znajomą i żebym to raz zadawał tu w wątku pytanie czy i kto idzie

0 odzewu

a można było się zgadać przed seansem

 

a film był naprawde niezły

nie to co zwyczajowe polskie "gnioty"

 

mi się podobał motyw z panienką "... żeby trochę była podobna do nas"

czytaj super laleczka a później się okazało, że ma penisa ];) (i to było to podobieństwo jakie zostało spełnione z racji życzenia)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności