Skocz do zawartości

Zbiorowe zamówienie Comply Foam'ów


Salicylowy

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem tak:

Dzisiaj listonosz z poczty polskiej przyniósł trzy listy (wszystkie trzy wyszły we wtorek i piorytetem na dzisiaj doszły).

Wiec koniec zwalania winy na poczte polska.

Istnieja dwie opcje:

-albo po raz kolejny eternality zle zaadresowal przesyłke (w co watpie)

-albo nas poprostu zrobil w konia i to pisanie o zlym zaadresowaniu mialo tylko nas uspokoic.

 

Jezeli faktycznie wyslales przesylki - to ja prosze o przeslanie potwierdzenia nadania.

 

Szczerze - juz nie wierze ze dostane foamy.

Dobrze ze to tylko 30zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 425
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Drugą opcję bym odrzucił. To nie były jakieś niezliczone pieniądze, aby warto było tracić dla nich dobrą reputację i zaufanie tworzone przez długi czas na naszym forum. Miałem pisać do niego PM z prośbą, aby udał sie do czcigodnej poczty, pokazał potwierdzenia i zażądał wyjaśnień. Moim zdaniem tam tkwi cały problem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce siać czarnowidztwa ale chyba eternality znowu coś pomieszał z adresami.

Bo nikt mi nie wmówi że priorytet polecony idzie 2 tygodnie.

Do jednej, no dwóch osób czasem może gdzieś by utknęło, ale do wszystkich?

 

Swoją drogą to niezłego pecha mamy z tymi foamkami <_<

Nie wykluczając wysyłającego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@subWOOFer już długo jesteś na forum, to powinieneś zauważyć, że eternality to zaufana osoba.

Może za drugim razem znowu źle zaadresował (jeśli znowu powierzył to office'owi to możliwe)... I w to jestem najbardziej skłonny uwierzyć, bo jak poczta by nawalała to nie do wszystkich naraz - komuś by doszły. Chyba że ten oddział PP, w którym eternality wysyłał jest jakiś nieodpowiedzalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem, dla Eternality wielką wpadką było zaadresowanie kopert za pierwszym razem i drugim razem na to nie pozwolił.

Daję głowę, że wszystko dopiął na ostatni guzik i wina nie leży po jego stronie.

 

Coś jest nie tak - to fakt - ale nie można zwalać wszystko na tego chłopaka. :) Przez ten temat i wypowiedzi niektórych ucierpi Jego opinia na forum, a tego nikt chyba z nas nie chce.

Jeżeli chodzi o moje zaufanie wzgłędem Niego - jeżeli podejmie się sprowadzenia pewnych rzeczy z USA, tak jak kiedyś rozmawawialiśmy to bez wachania powierzyłbym mu moje pieniądze. :)

 

Więc sugerownie, że mogł zabrać się z pieniędzmi jest po prostu śmieszne i nie na naszym poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okazalo sie ze wybuchlem w przeddzien dostawy:P

Do mnie tez przylazly - wprawdzie wysylalem maila do Eternality, zeby wyslal na inny adres ale niewazne.

10 minut pozniej by listonosz przyszedl i klapa:D

Przepraszam za oskarzenia (chociaz na stemplu nadawczym bylo ze wyslano 8 lipca o ile dobrze pamietam - czyzby Eternality pomylil sie dwa razy??:P).

 

Pierwsze wrazenia (po 20 minutowym odsluchu):

 

-sa wykonane z bardzo fajnego materialu, formuja sie jak plastelina i "lepia sie do ucha"

-zdecydowanie lepiej tlumia (juz nie slychac przejezdzajacego obok samochodu)

-sa zato mniej wygodne (zdecydowanie czuc je w uchu) pewnie dlatego ze wchodza glebiej ucha

-niemal calkowicie znikla sybilizacja!!!

-tak jakby troszke mniej swiszczaca gora (ale lekko - nadal to nieto)

-bas wydaje mi sie mniej rozlazly, ale nie schodzi tak nisko, jest go takze minimalnie mniej

-ta szeroka scena ktora kochalem w JBLach - juz nie jest tak szeroka, mniej przestrzeni (to mnie boli najbardziej)

-nareszcie brak charakterystycznego "szczypania" w ucho:D

 

Ogolnie jest troszke lepiej te najwieksze wady JBLi sa jakby niwelowane, ale najwieksze zalety (ten bas i przestrzen) tutaj jest gorzej.

Oczywiscie naskrobie cos jeszcze po dluzszym odsluchu:)

 

Jeszcze raz przepraszam za zamieszanie:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eternality... :* :*

 

- koffany chopiec ^_^

 

Ogromniasty plus i podziękowania dla Ciebie.

 

Na razie piszesz, że już nigdy więcej... na razie ;)

 

 

Pianki bardzo milutkie. Byłem zaskoczony tym jak bardzo się sklejają ale dzięki temu świetnie trzymają się w uszach i bardzo głęboko wchodzą, czyli na plus.

 

Co do reszty to jest niemal dokładnie tak jak pisze subWOOFer - mniejszy bas i minimalnie lepsza góra. IMO scena ucierpiała najmniej.

 

Najważniejsze, że wreszcie słuchawki lepiej się trzymają w uszach (czyli to czego oczekiwałem po foamkach).

 

Eternall - thx :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności