Skocz do zawartości

źródło dźwięku do 450zł


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam troszkę złotówek wolnych i nie wiem co kupić;p Myślałem o nowym playerze, ale jestem zadowolony z obecnego. Mało słucham po za domem, więc nie przeszkadza mi mała pojemność;)

Zastanawiam się nad zakupem karty dźwiękowej do komputera albo jakiejś wieży itp. sprzętu narazie do moich słuchawek, później będą głośniki (też coś za ok. 400-500zł).

 

POzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

audiotrak prodigy hd2, asus xonar d2, esi juli@ z czego najbardziej multimedialny jest asus, brzmienie audiotraka możemy zmieniać wymieniając op-ampy, a esi juli@ jest już od dawna uznawana za najlepszą dźwiękowo karte muzyczną w swoim przedziale cenowym.

 

PS. audiotrak posiada również wbudowany wzmacniacz słuchawkowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obojętnie mi, pewnie jak będę zmieniał kompa po wakacjach

kupię tego audiotraka, a za jakiś czas albo też przy zmianie kompa kupię głośniki 5.1 do 400-500zł albo 2.1 / 2.0

raczej wolałbym do filmów 5.1 ale w tej cenie to nie będzie nic przyzwoitego :(

 

POzdr.

 

PS. wyjdzie pewnie tak, że na słuchawkach muzyka, a na głośnikach filmy i gry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na szybko przejrzałem wejścia w najpopularniejszych głosnikach i........ w tej cenie żadne nie mają ( z tych co sprawdzałem), takowe posiadają logitechi z5500, ale koszt nowych to około 1000 zł., używki może dałoby się wyrwać za ~600 zł. ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności