Skocz do zawartości

Czy to był dobry zakup?


Lysy8x

Rekomendowane odpowiedzi

Że rozwali sie po miesiącu?

Źle zrobiłeś...

"Gwarancja rozruchuchowa 30 dni" -> no to trzeba liczyć że jakimś cudem zmieści się w terminie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek odpowiadam do tematu: Nie, nie był to dobry zakup. Jednak co do trwałości (a raczej jej braku) to byłbym ostrożniejszy. Miałem Thomsona Lyra PDP 2756X (wygląda podobnie, ale ma monochromatyczny wyświetlacz). Miałem bo teraz używa go moja siostra :-) Sprzęt kupiony prawie 2 lata temu. U mnie wytrzymał parę ładnych miesięcy ciągłego używania. Potem przeleżał trochę w szufladzie i teraz przeżywa drugą młodość :-) Nie straszcie więc chłopaka, że rozwali się po tygodniu (miesiącu).

Co nie zmienia faktu, że Thomson to nie jest górna półka dźwiękowa (chociaż uczciwie muszę przyznać, że akurat tego EM 2600 nie słuchałem). Z trzeciej strony 55 zeta za odtwarzacz to nie majątek... ale to tylko 512 MB ;-) Tyle to ja dałem kiedyś za Shuffle 1 gen też pół gigowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności