Skocz do zawartości

mp4 dla mnie


hurt

Rekomendowane odpowiedzi

O tych Jblach sporo napisano na forum i zdania są mocno podzielone.

ale ja z "lepszych' słuchałem jedynie Koss Sporta Pro i jak dla mnie to JBL grają może mniej ciepło ale lepiej słychać scene.

Mogłeś darować sobie cudzysłów bo takie Sporty zjadają te Jble na śniadanie. ;) Inna sprawa umieć to ocenić,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

mi nawet nie chodzi już o same słuchawki, żeby one po prostu powalały, tylko, żeby dobrze skomponowały/pasowały do modelu iRiver Clix2.

bo tego prawdopodobnie wezmę, bardzo fajny imho. niby pisaliście, że Vedia V39 ten dźwięk ma lepszy, ale nie przekonuje mnie ona.

Zdziwiłem się natomiast, że tak krytykujecie E100 i X20. Ja wiem, na pewno macie racje, tylko dziwi mnie to, bo na pierwszy rzut oka myślałem, że te X20 jest najlepsze. Na allegro było ich w pip, a natomiast E100 jest najnowszym modelem, a z tego co czytałem nie dorównuje temu modelowi co chcę kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie no, jestem już prawie pewien, że wybiorę iRiver'a Clix'a2. powiedzcie obiektywnie, dobrze zrobiłem?

wiem, że każdy lubi coś innego, każdy jest do czegoś innego lepszy, ale tak waszym zdaniem bez tych wszystkich dod. rzeczy

dobry wybór? będę zadowolony?

 

ciągle waham się: Vedia V39, iRiver Clix2, który? ostatecznie... niech każdy wybierze jeden z tych dwóch i uzasadni dlaczego.

dla mnie najważniejsze jest to, żeby to naprawdę była fajna rzecz i super grała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ich strata, ja to cholerka zamówię chyba :P

 

----------------------------

co do słuchawek:

w tym poście kolega miał podobny problem - http://forum.mp3store.pl/index.php?showtopic=26038&st=0

szuka słuchawek fajnie współgrających do Clixa2. Podaliście tam parę poszczególnych modeli, bardzo fajnie zresztą. Tylko tyle, że On je chce takie innego typu, takie jak ja to nazywam "kobyły", a ja bym chciał takie jakie wyżej Wam pokazywałem. dałoby się znaleźć równie dobrze tak jak to mu znaleźliście, ale takiego stylu jakiego ja Wam pokazywałem?

bo ja je tylko będę do odtwarzacza używał, do kompa mam inne. właśnie te "kobyły".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na Twoim miejscu hurt wzialbym tego clixa2 i sie nie zastanawial, dobra sprawdzona konstrukcja, v39 dobrze gra ale ten panel dotykowy nie ejst zbyt rewelacyjny w uzytkowaniu no ale zalezy co kto lubi. Ze swojej strony clix2, na dzwieku napewno sie nie zawiedziesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E100 sobie odpuść, gra niezbyt ciekawie. Clixa2 nie słyszałem. Vedia V39 jest ciekawą propozycją, ekran dotykowy nie jest wcale taki najgorszy, ale brzmienie ma genialne: ciepłe ale bez dominacji basu, szczegółowe z dobrą separacją instrumentów i szeroką sceną. Jedynie kuleje w nim trochę korektor ale też nie jest z tym tak najgorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok. dzięki za pomoc speed23.

jakbym go za 280zł kupił to się posikam, ale i tak.. nawet te 400zł imho warto na niego dać.

 

faktycznie imho też jest lepszy do tego V39.

 

ale nie kupię, gdy nie będę miał gwarantowanych słuchawek, które z nim się super współgrają (dokanałowych)

 

btw. słucham prawie tylko rock'a, więc dźwięk musi być tak jaki powinien być dla tego typu muzyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobiłem to samo :P

 

a jak zamówię, kupie kurde za 280zł a potem mi powiedzą, że był błąd to co?

 

to prawdopodobnie bedzie anulowane zamowienie, badz napisza ze po tej cenie promocyjnej juz nie maja (walna scieme) i mozna kupic owszem ale po wyzszej. Wiec czekamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja podejrzewam ze ten clix 2 z tego sklepu jak i wiekszosc innych produktow ma gwarancje czeska:) stad ta cena, wrazie jakiejs awarii do nich wysylamy wadliwy towar a oni dopiero do serwisu, moze to sie ciagnac dosc dlugo. Nie wiem czy warto pakowac sie...no ale niech odpowiedza. Na forum mozna znalezc informacje na temat tego sklepu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rowniez dostalem odpowiedz, produkt jest oczywiscie nowy ale caly w tym problem ze gwarancja jest 24 miesiace a gwarantem jest sklep!! podejrzewam ze jest to gwarancja czeska, jesli cos sie stanie oni wlasnie kieruja do tamtejszego serwisu. A co bedzie jak sklep zwinie interes. W kazdym razie musi oplacac im sie ten interes. Cena moze i dobra ale odpukac mozna sobie narobic problemu. Lepiej trzymac kciuki aby sprawowal sie bez zarzutu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jordan.boss

Tak narzekacie, jakby się przynajmniej te Clixy na potęgę psuły... Macie dobry towar, w dobrej cenie, więc nie rozumiem, czego jeszcze chcieć więcej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak narzekacie, jakby się przynajmniej te Clixy na potęgę psuły... Macie dobry towar, w dobrej cenie, więc nie rozumiem, czego jeszcze chcieć więcej?

 

szczescia Jordan.boss szczescia, sam bym wzial ale ja mam takiego pecha, ze jesli cos kupie po gwarancji ( czy w takiej formie jak np. w Eukasa) to sie wysypie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności