Skocz do zawartości

Muzyka Symfoniczna


immanuel

Rekomendowane odpowiedzi

Siema,

 

Ostatnio trochę eksperymentuję z nowymi gatunkami ;)

Co możecie mi polecić z muzyki symfonicznej ?

Chciałbym posłuchać coś podbnego do soundtracku Medal Of Honor.

 

Fajnie by było coś z pogranicza gotyku i symfonii.

Jak ktoś słucha czegoś takiego to wie o co chodzi.

 

Szukałem na necie, ale nic nie mogłem znaleźć.

Ta muzyka to chyba jest tworzona w podziemiu :lol:

 

Czekam na propozycje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

ja to ze swojej strony do eksperymentowania polecam

 

Juno_Reactor-Labyrinth-Retail-2004-JRP >>><<<

 

i troche dark ambientu :) ale to nie kazdy musi lubic :D

 

Steve Roach - Artifacts >>><<<

 

to drugie to jak dla mnie mistrzostwo swiata :D ... i swietna muza na dobranoc :D ... ale jak juz napisalem nie kazdy musi to lubic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm....LOTR, Star Wars, mozesz jeszcze sciagnac soundtrack z World of Warcraft, ale powinienes wczesniej ogladnac jakies trailery z tej gry, bo sa swietne. Jak ci sie uda to mozesz sprobowac z muzyka z Heroes'ow (niezaleznie ktorych, choc ja bym wybral 4 czesc). Pamietam, ze dawniej czesto wlaczalem Heroes'ow tylko po to, zeby sie zrelaksowac przy tej ich muzyce :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiada ktos Soundtrack Wowa ?

 

Pozdrawiam

znalezienie tego zajelo mi 10sec :) co prawda zaden nie ma seeda ... ale czasami te statystyki sie roznia od prawdziwego stanu rzeczy. Trzeba wlaczyc torrenta i poczekac pare min moze znajdzie jakiegos seeda.

http://thepiratebay.org/search.php?q=world...rcraft&audio=on

 

tutaj alternatywa

http://isohunt.com/torrents.php?ihq=world+...fo2=&irc=&iht=2

tutaj zadka sa statystyki tez trzeba sprawdzic czy jest jeszcze aktywny :)

 

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...
Chłopak chciał widocznie odświeżyć temat :P , ale jak on go wykopał w czeluściach forum to ja nie wiem ;)

 

Hmmm... Istnieje coś takiego jak opcja "szukaj", wiedziałeś o tym? ;) W dodatku takie "kfiatki" zdarzają się całkiem często.

 

Jeżeli chodzi o samą muzykę symfoniczną to cóż. Mi na myśl przychodzi jedynie "symfoniczny metal" aka Therion czy ewenetualnie Nightwish. S&M Metallicy jest IMO tragiczne, ale wielu może się podobać.

 

Ktoś wcześniej wspominał Juno Reactor - Labyrinth, świetny album, ale troszkę mało tej symfonii. Mogę polecić jeszcze solowy projekt wokalisty Edguy'a - The Metal Opera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do muzyki 'symfonicznej' (bo niewiele z tego, co doradzono się zgadza :P)- KHRoN rzucił kiedyś w temacie o darmowej muzyce linki do nagrań orkiestry z Fuldy. Polecam ^^.

 

Co do mniej 'klasycznych' rzeczy- warte przesłuchania są przeróżne ścieżki dźwiękowe. Pierwszy przykład, jaki mi się nasuwa, to ost z 'Drogi do zatracenia', bo ten film (świetny, swoją drogą) leciał akurat wczoraj.

 

Inne- ścieżki z wszystkich części 'LOTR', z 'Gothica' (najlepsza z II), z 'Bravehearta', z 'Ostatniego Mohikanina', 'Milczenia owiec', 'Szeregowca Ryana', 'Piratów z Karaibów' czy 'Waterworld'- każda na swój sposób świetna. A to i tak przykładowo tylko :).

 

Polecam też muzykę Hansa Zimmera ('Black Hawk Down' na przykład)- co prawda to nie muzyka klasyczna, ale rzecz jak najbardziej warta poznania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym polecił OST z Requiem for a dream;] Szczególnie chodzi mi tu o utwory wykonywane przez Kronos Quartet.

 

Heheh :). Też byłbym za, gdyby nie to, że to jest w sumie jeden motyw i jego alternatywy... na dodatek 'przesieczone' kawałkami podpadającymi pod techno :P. Ale motyw tytułowy- makabra ^^.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To źle, że jako tako zrobiłem poruszenie w tym temacie :P, niech przepadnę w czeluściach... :) wracając do muzyki symfonicznej można popróbować z muzyką z anime, z tego co oglądałem można trafić oglądając takie filmy na ciekawe kawałki , chociaż ze zrozumieniem tekstów gorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolicie panowie, że i ja dołożę swoje "trzy grosze"?

Osobiście polecam: James Horner - Braveheart, Piraci: Klątwa Czarnej Perły (bardziej mi się podoba aniżeli część druga) Badelt'a, Howard Shore - LoTR, Harry Gregson-Williams - Kingdom Of Heaven, niektóre utwory z Gladiatora i kawałki Kronos Quartet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności