Skocz do zawartości

Złe wieści


Gość ~Lolek~

Rekomendowane odpowiedzi

Cóż dla tych wszystkich którzy czekają tak jak Ja na Sanse Fuze mam troche złe wieści. Pytałem się dystrybutora Sandiska kiedy zostanie ona wprowadzona na polski i rynek i odpowiedział mi, że dopiero w czerwcu. Więc cóż należy czekać :( .(cena nie znana)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To podobnie jak Clip 4Gb... Ktoś podawał ,że w drugim kwartale 2008 będzie dopiero...

 

Hmmm, czyli możliwe ze jest już w sprzedaży od 1,5 miesiąca;) a najpóźniej bedzie za kolejne 1,5.

A co z takim cowonem U5? Ma być w sprzedaży w Polsce... niedługo. Wy przynajmniej macie jakies pojecie za ile ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogą się rozdrabniać - prosty zabieg markingowy. Można to porównać do dwóch różnych aukcji internetowych - w jednej jest 10 sztuk dostępnych prez tydzień, w drugiej 3 sztuki dostępne przez dwa dni. Zobaczywszy tą drugą, pomyślisz o szansie wykorzystaniu szansy na zakup; w piewszej pomyślisz, że równie dobrze możesz poczekać.

 

Dadzą ci sansę 4gb i kupisz bo wreszcie dostępny, kupi też część czekających na fuze. Inni zaczą kupować w momencie drugie premiery kiedy znów będzie głośno. Niestety, tak jest. Prawie nigdy nie ujrzysz premiery dwóch odtwarzaczy jednocześnie tej samej firmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności