Skocz do zawartości

Zen V a Zen V Plus


maciek987

Rekomendowane odpowiedzi

V Plus odtwarza filmy (choć na takim ekraniku prędzej umrze się ze śmiechu niż coś zobaczy). Jeśli zależy ci na jakości dźwięku, przejrzyj ten dział na forum, dosłownie kilka ostatnich tematów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plus od nie plusa różni się tylko mozliwością odtważania filmów i radiem. filmy - jako tako da się tylko ogladać kreskówki i to tylko na upartego, raz próbowałem wrzucic film to mi się zbuntowalo i nie chcialo konwertować. pliki filmowe rozrastają sie po "przekompresowaniu" np ze 175 do nawet ponad 400. moim zdaniem plus nie ma sensu jeśli nie zależy ci na radiu, a z filmami to tak jak napisałem wyżej. jakość dzwięku całkiem calkiem (tylko z dobrymi sluchawkami), egualizer jest trochę zwalony i nie daje dużo mozliwości, w niektórych presetach w połączeniu z niektórymi mp3kami (nie wiem od czego dokłanie to zależy) podbicie basu jest za duże i denerwuje a własnymi ustawieniami nie osiągnie się efektów z gotowych presetów. bateria - starcza na ok. 6h (drugi minus jeżeli oglądać filmy - zżera strasznie baterię, 2h ogladania nie wytrzyma). no i od razu należy wymienić słuchawki, te od kompletu się zupełnie do niczego nie nadają. sterowanie/menu - spoko, tylko dżojstik wymaga przyzwyczajenia, przyciski trochę trzeszczą. poszukaj raczej czegoś innego, chyba, że tanio zdobedziesz zena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za pomoc. Chciałbym sie jeszcze dowiedziec czy Sansa Clip jest lepsza od tego Zena?

jak to sie ma ukurat do clipa to nie wiem. natomiast porównywałem do innego sandiska, chyba serii C, porownywałem głównie jakość dzwięku i to na starych słuchawkach panasonica, bawilem się tym sandiskiem krótko ale muszę stwierdzić że sandisk miał o wiele lepszy eq, ktory naprawdę działał. poza tym zen ma od sandiska "cieplejszy" dzwięk co mi akurat bardziej pasuje, ale to kwestia gustu. na plus dla zena moge też zapisać menu, ale to może tylko dlatego że się do niego przyzwyczailem, sandisk mial slot kart micro sd czego w zenie nie uświadczysz, a co bradzo by się przydało. do swojego zena kupiłem jbl'e 220 i muszę powiedzieć, że z tym playerkiem bardzo ładnie się skomponowały, słuchanie na tym zestawie nabrało tak jakby nowego wymiaru :]

poczytaj na forum co inni proponują, na pewno jest wiele playerków lepszych od zena, a co do samego clip'a to nie mam porównania ale wydaje mi się że i tak lepszym wyborem będzie właśnie clip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności