Skocz do zawartości

Meety w Trójmieście.


Globbi

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym ostatecznie wiedzieć, o której godzinie zaczyna się meet i do której będzie trwał. Mam też pytanie, czy ktoś wraca w stronę okolic Orunii Górnej, ponieważ prawdopodobnie w tamtą stronę będę się kierował po meecie. Dzięki za odpowiedzi.

 

potwierdzam meet jest o 15 ;] z powrotem nie powinno być problemu, bo colnet, baols (z kolegą) i ja wracamy zazwyczaj jednym pociągiem tak, że ja wysiadam w Pruszczu, colnet w Tczewie, a baols z kolegą w Malborku, wiec możesz pojechać z nami i wysiąść na Oruni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam meet jest o 15 ;] z powrotem nie powinno być problemu, bo colnet, baols (z kolegą) i ja wracamy zazwyczaj jednym pociągiem tak, że ja wysiadam w Pruszczu, colnet w Tczewie, a baols z kolegą w Malborku, wiec możesz pojechać z nami i wysiąść na Oruni.

Pytanie o której byłbym tam na miejscu i ile musiałbym łącznie wybulić za bilety... bo jeśli chodzi o Gdańsk to jestem nieco niedoinformowany, a wolałbym jeszcze tego wieczoru po odwiedzeniu siostry we wspomnianej dzielnicy znaleźć się w internacie, gdzie niestety muszę być do godziny 21 :/ . A jeśli chciałbym nocować u siostry to musiałbym wcześniej dać znać i to trzem osobom. Dodatkowo w grę wchodzi kasa, do środy musi mi starczyć na bilety, ewentualne środki na meeta, napoje świata i wszystkie posiłki nie licząc obiadów od poniedziałku. Mam 20 zł :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...baols (z kolegą)...

...a baols z kolegą w Malborku...

Niestety tym razem bez kolegi :P

 

 

Ogólnie dla mnie PKP to czarna magia, Ja mam stałą zasadę. Bilet strefowy, czasowy, uczniowski i w dwie strony kosztuje mnie to ~7,50zł. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie też ;) zazwyczaj wsiadam w pierwszy lepszy pociąg(chyba, że jak na meetach ktoś za mnie sprawdzi o której jest pociąg) nie potrafie się zorientowac nawet w rozkładzie jazdy o co i jak. nie wiem z wrzeszcza na orunie będzie ulgowy kosztował napewno nie wiecej jak 2 zł, myślę, że niewiele ponaz 1 zł, bo z Pruszcza do Gd. kosztuje 1,76 PLN :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Padałem dziś z głodu i zmęczenia ale było fajnie. Później było przyjemniej, no bo cóż, taki urok bardziej kameralnego spotkania. Można było spokojnie porozmawiać, wcześniej jak więcej osób na raz mówiło i słuchało zbyt otwartych słuchawek to się robiło głośno, do tego za dużo sprzętu na stole :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja miałem siły zapas :P

 

Nasłuchałem się co nie miara... :D

Pogadaliśmy sobie o rzeczach mądrych i mniej mądrych. Kilka ciekawych i śmiesznych sytuacji się zdarzyło ;)

Ogólnie było bardzo fajnie. Z meetu na meet jest coraz lepiej :)

 

PS: Sssssssssssssssssssssssssennheiser MX... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no u mnie z tego samego powodu.

Co do meetu bardzo się cieszę, że miałem okazje przesłuchac e10. Na prawde player mi podpasował. No może mógłby mieć wieksza pojemność o produkatch firmy MPIO nie wspomnę :D Co do aurvan live! to ja się nimi aż tak nie zachwycałem

No i szkoda, że jedna osoba trochę się przestraszyła. Mam nadzieję, że nastepnym razem spróbuje jeszcze raz i przyjdzie.

 

PS. No i czekam na kwiatki z ankiet :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności