Skocz do zawartości

Meety w Trójmieście.


Globbi

Rekomendowane odpowiedzi

A może zrobimy jakiś szczegółowy spis sprzętu?? Każdy napisze z jakim grajkiem będzie i będziemy mogli ewentualnie mailami porozsyłać do siebie ulubione kawałki, aby móc sprawdzić jak dany playera gra na doskonale znanym nam utworze i ewentualnie poznać jego plusy i braki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy napisze z jakim grajkiem będzie i będziemy mogli ewentualnie mailami porozsyłać do siebie ulubione kawałki,

Z wymianą kawałów na testy nie ma problemu, komputer jest na miejscu... :) A co do spisu to ja: Clip, MxM, SRSy (ale na sklepie też są), AL!, (i może coś jeszcze ciekawego - na razie tajemnica, nie wiem czy się uda :P ) PX100 nie wiem czy będę miał (ale na sklepie są), z iFP to różnie może być, bo jeden wisi na Allegro, a drugiego używa mój ojciec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i ja wpadnę z moim Soniaczem i EXami. Niewiele osób zna ten player a to poważny błąd, bo dźwięk to maleństwo generuje niezwykle czysty i neutralny. W M3, który posiadałem wcześniej na niektórych nagraniach słychać było różne trzaski i szumy (myślałem, że to wina zbyt niskiego bitrate'u - wma vbr 90 ~~ 192kbit/s) a w soniaczu nic, zero zniekształceń.

A na imię mam Patryk.

 

masz być obowiązkowo! to nakaz ;)

 

jeszcze raz:

 

- E103

- szufla

- UM1

- pchełki sony

- EX51 jak ktoś by był ciekaw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vibez raczej podobny do E10 nie będzie, trzeba go z i7 skonfrontować, ale ciekawy porównania jestem. W każdym razie z mojego irivera jestem coraz bardziej zadowolony, odkryłem, że można utwory kolejkować :D

 

Faktycznie już tłum jest, a ze sprzętu tym razem nawet nikt chyba nie zdąży wziąć w ręce wszystkiego :P Swojego playera to chyba nie zobaczę do końca meetu :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

microb

 

A zech tak sie zapytam: masz jakis sprzet towarzyszacy do tych HD600?

 

pozdroofka

 

Tylko stacjonarny PreSonus HP4... i raczej nie będę miał go ze sobą.

Ale może będą jakieś przenośne wzmaki, bo te hd600 to tak bardzie jako mały bonus niż towarzystwo dla odtwarzacza mp3 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka

 

Mam pytanie czy któryś, ze starszych uczestników, byłby zainteresowany wypożyczeniem do domu, jakiegoś sprzętu (na powiedzmy tydzień), przetestowaniu i napisaniu recenzji na forum.

 

Jeśli ktoś chętny, to poproszę napiszcie, jaki byście chcieli sprzęt. będziemy załatwiać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ołłl to lipa. ale może jako jedyny forumowicz bedziesz miał okazja zaliczyć zloty z innych miast? :D

 

Meet gdzieś w Hiszpanii lub Ameryce Południowej to chyba rzadkość, wśród bywalców naszego forum ;) hehe

Ale mi teraz bardziej w głowie załatwianie praktyk i sama możliwość wypłynięcia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka

 

Mam pytanie czy któryś, ze starszych uczestników, byłby zainteresowany wypożyczeniem do domu, jakiegoś sprzętu (na powiedzmy tydzień), przetestowaniu i napisaniu recenzji na forum.

 

Jeśli ktoś chętny, to poproszę napiszcie, jaki byście chcieli sprzęt. będziemy załatwiać

a jaka kaucja? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności