Skocz do zawartości

Meety w Trójmieście.


Globbi

Rekomendowane odpowiedzi

Oficjalnie chcialbym przeprosic za absencje, mialem plan przybyc i przyniesc troche sprzetu stacyjnego, niestety sytuacja rodzinna pokrzyzowala mi plany na sobote, postaram sie zawitac nastepnym razem

 

pozdroofka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę o Westone'ach rolleyes.gif . Zresztą na dobrą sprawę to pewnie jakich słuchawek bym nie kupił, to byłbym zadowolony, bo muszę się naprawdę wsłuchać, żeby usłyszeć różnice.

To po czasie się nabywa (kiedy sobie gust wyrobisz) że od razu słyszysz różnice praktycznie.

 

Oficjalnie chcialbym przeprosic za absencje, mialem plan przybyc i przyniesc troche sprzetu stacyjnego, niestety sytuacja rodzinna pokrzyzowala mi plany na sobote, postaram sie zawitac nastepnym razem

 

pozdroofka

OK spoko, czekamy :)

 

Acha... AL! ogólnie OK na meecie ale entuzjazmu nie było :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra kilka kwiatków (niestety mało ich tym razem :( ):

 

"Na następny zlot proszę nie wpuszczać użytkownika o pseudonimie Colnet bo chciał zrobić jumanę na sklep" (co to jest jumana??)

 

najbardziej treściwa wypowiedz: "Jedyne o czym mógłbym wypowiedzieć to o odtwarzaczu Vedia A3: DNO !" (gwoli wyjaśnienia, wszystkie odtwarzacze, o których mowa była w ankiecie, były dostępne na stole, wystarczyło, coś powiedzieć)

 

"Jest przyjemny w używaniu, sprzęt typu "chcę go mieć" " (E100 - ja się osobiście nie zgadzam, raczej "mogę go mieć")

 

"Proszę nie czytać, nie znam się!!" (trzeba było to na początku umieścić, ale na poważnie to spostrzeżenia, całkiem ciekawe jestem na TAK :) )

 

"Jak się go zgubi lub zniszczy, to nie będzie tak go szkoda niż Clix2 lub E100" (to fakt)

 

"Według mnie nie ma różnicy pomiędzy nie ma różnicy" (i takich MATURZYSTÓW mamy w tym roku :P , na szczęście nie wszystkich)

 

"M6 jest spoko, niestety nie mam możliwości odniesienia sie do M6" (ciekawe :) M3 żyje, nie mam pojęcia co mu było - może trema przed dużą publicznością :P )

 

 

 

P.S.

 

Propozycja metalu na następnym meecie, jest do zaakceptowania, tylko dajcie jakieś konkretne przykłady.

 

A co do słuchawek, to jeszcze nic nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Na następny zlot proszę nie wpuszczać użytkownika o pseudonimie Colnet bo chciał zrobić jumanę na sklep" (co to jest jumana??)

No właśnie... autor (ja wiem kto :P ) tłumacz się co to jest "jumanda" ?

 

 

"Według mnie nie ma różnicy pomiędzy nie ma różnicy" (i takich MATURZYSTÓW mamy w tym roku tongue.gif , na szczęście nie wszystkich)

No naprawdę nie wiem kto mógł to napisać.. no nie wiem :P

 

Propozycja metalu na następnym meecie, jest do zaakceptowania, tylko dajcie jakieś konkretne przykłady.

Jakiego metalu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M6 jest spoko, niestety nie mam możliwości odniesienia sie do M6" (ciekawe M3 żyje, nie mam pojęcia co mu było - może trema przed dużą publicznością )

 

 

mój kwiatek ;*

 

z tym metalem chodzi o muzyke na playerach - tak zaproponowałem, bo imho to najbardziej wymagająca muzyka, która najdobitniej odsłania niedoskonałości sprzetu... pozatym nie widzialem na tych odtwarzaczach ani jednej piosenki z tego gatunku, oczywiście nie sam metal, ale kilka takich piosenek by się przydało, nie ukrywam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzętu było co nie miara... szkoda, że nie udało mi się być obecnym sad.gif .

Ale bardzo optymistycznie nastawiam się na jakiś następny meet smile.gif

No było... :D

 

masakrycznie na tych fotach wygladam biggrin.gif

Jak zawsze i nie tylko na fotach :P

<joke>

 

Na kolejnym meecie mam nadzieje, że bedzie go jeszcze wiecej wink.gif

No będzie coś nowego :P I na Vibeza czekamy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności