Skocz do zawartości

uszkodzone SE420


muodzian

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 80
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

:o

 

Oja, ale dałeś d..y

 

Cholera wie co gwarancja na to. Chyba musisz po prostu wysłać i się przekonać

Swoją drogą, cholernie ciężko wchodzą i schodzą czarne pianki na te tulejki. Sam miałem z tym problemy.

 

Westone nie robi tych przetłoczeń na tulejce i nie ma problemu.

 

Współczuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do gwarancji u shure to popytaj @nfsu, ma jakieś doświadczenie z serwisem.

 

Przesyłka nie będzie droga, płacisz tylko za przesyłke do nich.

 

Zawsze możesz jeszcze pogadać z @Themadcub, może coś wymyśli. Zawsze może wyciągnąć "bebechy" i zrobić na nich custom'y. Ale to pewnie trochę będzie kosztować.

Klejenie samej tulejki - wątpię, ale w najgorszym wypadku można próbować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kjurde, w sumie to mogę je sprzedać za jakąś niską cenę (ale bez przesady), bo szansa że da sie je wymienić istnieje. w końcu to nie moja wina (na swój sposóB), bo autentycznie nie da się usunąć tego patyczka (nawet teraz) z gąbki, więc z wykonaniem ihmo jest coś nie tak.. ;\

 

edit.. customy.. to daje do myślenia. w sumie jedyna sensowna opcja w moim przypadku, bo mogę czekać, czekać i się nie doczekać. a ile za takie customy wyłączając wizyte w odlewni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loooo ....

 

W intrukcji jest wyrazny napis zeby zdejmowac tipsa uwaznie ruchem obrotowym ale faktycznie tipsy po prostu niekiedy siedza zbyt mocno.

Chociaz mi te nowe Foamy (z dziurka ktora mowi o rozmiarze 1 - S, 2 - M, 3 - L nie siedza juz tak twardo).

 

Formalnie w lini SE gwaranja jest uznawana jezeli masz invoice lub dowod zakupu. Ebay odpada.

Jednak wyjatki sie zdarzaja - ja bym wyslal i mimo wszystko sprobowal.

Jak powiedzial juz Radzique - Nfsu ma tutaj duze doswiadczenie.

 

Oczywiscie wyslij im to z tipsem - zeby zobaczyli jak bardzo tam ugrzazl.

 

Przerobienie ich na customy tez nie bedzie tanie. Mysle, ze sporo sporo wiecej niz to co dales za SE420. No ale zawsze warto sie dowiedziec ile dokladnie - o tym juz rozmawiaj z czlowiekiem ktory to robi czyli themadcubem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jednak spróbuje.. ponawiam moje zapytanie o ewentualne koszty i czas transportu.

Jesli wyslesz EMSem (Pocztex miedzynarodowy) to dojda do nich w kilka dni.

Koszta: http://www.pocztex.pl/ems_cennik_uslug.php#zagranica + bedziesz mial tracking

Przesylka od nas jednak nie nalezy do najtanszych - no ale za to EMS jest szybki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u, to koszt wysyłki = majątek. w dwie strony ok 200zł.. to chyba jednak zdecyduje się je sprzedać, tylko czy ktoś byłby na nie chętny. :(

Nikt nie kaze Ci wysylac EMSem. Mozesz wyslac taniej - ale dluzej bedzie szla.

Poza tym jesli uznaja gwarancje odesla Ci paczke na swoj koszt.

Jesli nie - ceny przesylek z USA do nas - sa znacznie mniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności