Skocz do zawartości

V39 + Shure SE530 jak to zagra


division

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli to Ci pomoże - v39 zaczyna szumieć przy vol większym od 25 (a uwierz mi ze na dokach baaardzo rzadko będziesz słuchał głośniej niż 25. T30 ustawiałem na 20-30 a V39 15-20. Wiem jak denerwujący potrafi być T30 ze swoim szumem (czy na 40 czy na 0 szumi tak samo) :) (sprawdzane na EP630 i PMX60)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zestaw ten jest moim zdaniem bardzo dobry, żadnych zgrzytów. V39 jest playerem jasnym i z tymi słuchawkami stanowi idealny wręcz duet. Jestem bardzo zadowolony. Dużo było o charakterystykach dźwięku i SE530 i V39. Kolega fallow pisał o shurach w tym wątku : http://forum.mp3store.pl/index.php?showtopic=27892 .Słuchałem też ostatnio Shurów z M6 i przyznać muszę, że zestaw ten gra równie dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, może mi ktoś powiedzieć czy widoczna jest różnica między SE530 a SRS-200, podłączonymi oczywiście do V39?

nie, prawie to samo... SRS'y chyba nawet troche lepsze... Co tam róznca w cenie rzędu 1000zł. :D

A tak serio to raczej porównania nie ma między tymi modelami. Na niekorzyść srsów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Padłem :lol:

 

 

Roni, nie ma z czego sie smiac, roznica nie musi byc jakas diametralna. Vedia + SRSy to zestaw naprawde dobrze dopasowany i grajacy znakomicie. Np SRSy gorzej wypadaja na na IFPku.

Oczywiscie mowie o odsluchu w ciszy gdy izolacja nie jest potrzebna. Gdy jest to oczywiste ze niemal kazde IEMy beda lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roni, nie ma z czego sie smiac, roznica nie musi byc jakas diametralna. Vedia + SRSy to zestaw naprawde dobrze dopasowany i grajacy znakomicie. Np SRSy gorzej wypadaja na na IFPku.

Oczywiscie mowie o odsluchu w ciszy gdy izolacja nie jest potrzebna. Gdy jest to oczywiste ze niemal kazde IEMy beda lepsze.

 

Dokładnie. Pytam bo mam możliwość kupna SE530 za 1/4 ich sklepowej ceny. Nie wiem tylko czy opłaca się w nie inwestować. Jakby nie było V39 to dość tani player. Różnica może być duża, bądź nie będzie jej wogóle. Chyba się na nie skusze, nawet jeśli będę miał je zaraz odsprzedać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności