Skocz do zawartości

Cover Flow- (nano 3gen.)- dublowanie okładek :(


Rekomendowane odpowiedzi

Wbiłem sobie przez iTunes album pewnego artysty, i nie wiem dlaczego w Cover Flow jego album wyświetla mi się dwukrotnie.....raz normalnie za okładką, a po tym ten sam album (z identyczną zawartością) ale bez okładki. Zrobiłem w iTunes wszystkie ustawienia utworów z tej płyty na takie same (zaznaczyłem wszystkie i ustawiłem na tego samego artystę, album, etc) a nadal w iPodzie mam ten album podwójnie....Co mam zrobić???

 

Proszę o pomoc i z góry dziękuję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

usun ten album, a potem wgraj go ponownie. moze po odswierzeniu zawartosci pokaze juz prawidlowo.

 

no właśnie to też już próbowałem, niestety nic mi nie dało. Wcześniej (jak jeszcze nie miałem uzbieranych wszystkich kawałków do tego albumu) było ok, bez dublowania. Ale odkąd dograłem kilka utworów których mi brakowało- pojawił się ten błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tagów to wszystkie mają tego samego covera- właśnie ustawiłem ten sam cover w każdym utworze, i efekt jest taki że ten "zdublowany" album też ma teraz okładkę :) Ale niestety wciąż tkwi w moim iPodzie.....

 

Co to znaczy "zripować"....mam to zrobić raz a porządnie tyle że nie wiem co to jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgrać płyte oryginalną z piosenkami na komputer.

 

 

Aha, no tutaj akurat może źle się wyraziłem ale to nie jest płyta, tylko mp3 pobrane z internetu. Hmm...nie wiem co robić już zupełnie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha czyli Cover Flow działa poprawnie tylko przy utworach zgranych z płyty? Nie wiem czemu miałbym się z tym męczyć...pewnie coś da się z tym zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś być może da się zrobić, ale sam widzisz czym kończy się pobieranie muzyki z sieci i ile jest z tym zachodu...

 

Bez przesady, nie kończy się to jakimś dramatem ;) Po prostu jest to drobny defekt estetyczny- i tyle :) Nie wyobrażam sobie korzystania z iPoda wyłącznie do muzyki z płyt CD :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sopranos_fan: Dlaczego nie? Spora część forumowiczów tak robi, ja też :D

 

Ciekawe...bardzo wiele rzeczy na takich forach można się dowiedzieć :) Ja nie mam pojęcia na wiele tematów bo nigdy nie czytałem forów mp3 a ipoda mam od bardzo niedawna. Także jestem laikiem jeszcze :)

 

Sam też mam kilka oryginalnych CD w iPodzie....faktycznie z nimi nie ma problemów z "dublowaniem"....jednak z muzyki z neta tylko przy dwóch albumach mi się dubluje.....ale z tymi piep@##!@mi albumami nic już nie da się zrobić :lol: Pogodziłem się z tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Zaznacz wszystkie utwory z tego albumu, prawy klawisz, informations i daj ptaszka na wykonawcy albumu, a wykonawcy nie ruszaj. Powinno pomóc przy dublowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności