Skocz do zawartości

Nowy Ipod


ReGie

Rekomendowane odpowiedzi

Ja Cię doskonale rozumeim. Chodzi o to, że naprwdę niewiele jest rzeczowych argumentów, nawet na tym forum (przeszukałem wiekowe posty). Akcje typu iRiver bo iRver, a iPod nie bo nie, zupełnie mnie nie interesują a takich jest najwięcej, choćby w tym temcje. Ktoś nakręcił wygłup, a tu już wszyscy na poważnie... :D

 

Natomiast zaczynam mieć niechęć do iRivera, ponieważ właśnie to iRiver zaczyna być trendy czy cool. Ludzie zaczynają klękać przed marką a nie rzeczywistą wartością sprzętu. Wspomnij coś użytkownikowi iRivera o iAudio, MobiBlu czy Creativie to Cię zje na miejscu (oczywiscie uogólniam).

 

Natomiast prawdą jest, że jestem przed dokonaniem ostatecznego wyboru. Powstrzymuje mnie tylko T10, na którego czekam aż pokaże się w sklepach.

A inna sparawa że jakbym miał kasę to bym kupił iPoda w ciemno. Po prostu nie stać mnie żeby dołożyć jeszcze kilka stów do przeznaczonej i zaoszczędzonej przeze mnie kwoty na playera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Cię doskonale rozumeim. Chodzi o to, że naprwdę niewiele jest rzeczowych argumentów, nawet na tym forum (przeszukałem wiekowe posty). Akcje typu iRiver bo iRver, a iPod nie bo nie, zupełnie mnie nie interesują a takich jest najwięcej, choćby w tym temcje. Ktoś nakręcił wygłup, a tu już wszyscy na poważnie... biggrin.gif

Czy ja wiem, sam pisałem kilka razy co mnie razi w iPodzie i nie sadze aby brakowął tam argumentów.

 

Natomiast zaczynam mieć niechęć do iRivera, ponieważ właśnie to iRiver zaczyna być trendy czy cool. Ludzie zaczynają klękać przed marką a nie rzeczywistą wartością sprzętu. Wspomnij coś użytkownikowi iRivera o iAudio, MobiBlu czy Creativie to Cię zje na miejscu (oczywiscie uogólniam).

Jak wspomnisz o Creative to faktycznie :) teraz szczegolnie o tym z wirusem to napewno Cie polubia :> Co do iAUDIO i mobiBLU hmmm.. iAUDIO nie mzna zarzucic za wiele (nic wiecej ilosciwo niz iriverowi) naortmiast mobiBLU ma za maly ten wysiwetlacz i zbyt malo czytelny :(

 

Natomiast prawdą jest, że jestem przed dokonaniem ostatecznego wyboru. Powstrzymuje mnie tylko T10, na którego czekam aż pokaże się w sklepach.

A inna sparawa że jakbym miał kasę to bym kupił iPoda w ciemno. Po prostu nie stać mnie żeby dołożyć jeszcze kilka stów do przeznaczonej i zaoszczędzonej przeze mnie kwoty na playera.

wiesz... jakos nie jara mnie wydanie 800zł na produkt bez radia, dyktaofnu, do ktroego kazde jedne akcesoria kosztuja polowe wartosci odtwrazacza (zazwcyzaj tylko dlatego ze to jest modne a nie dobre).

 

Kupic ipoda w ciemno? predzje bym kupił samunga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wspomnisz uzytkownikowi irivera o iaudio to na pewno Cie nie zjedzie... jak juz ktos kupuje sprzet takiej klasy to orientuje sie rowniez w (chyba) najwiekszej konkurencji - iaudio. I wie, ze to drugie tez dobre je ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Mam pytanie chce kupic sobie Ipoda w USA jednak jeden gosc powiedzial mi zeby go uzywac bede musial sciagac pliki z Itunes czy to prawda ?? bo nie bardzo chce mi sie w to wierzyc... czy poprostu bede mogl zgrywac pliki z kompa ?? z gory dzieki za odp..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności