Skocz do zawartości

Dysk I Aku


Goa

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Młotki!

 

Piszą built-in bo nie można go wyjąć jak np. w iRiverze H10. Akumulator i dysk są w 100% wyjmowalne!! Wystarczy odkręcić parę śrubek.... :rolleyes:

 

W U2 też jest build-in battery ale to nie znaczy że po odkreceniu 4 srubek nie moge jej wyjąć.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

młotki?! :D

 

Ale trzeba coś lutować i bawić się w takie rzeczy czy po prostu można rozmontować obudowe i wsadzić nową baterie??

prawdopodobnie mozna, tylko kosztem gwarancji, choc pewnie aku padnie i tak po tym okersie. Problem tylko gdzie zdobyc te czesci, i jaki jest cirka ebalt ich koszt :blink: ? :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy istnieje mozliwosc wymiany akumulatora i dysku gdy te padna? Czy sa wbudowane na stale? :blink:

Nie ma. Czytalem taki jeden 11 stronnicowy review X5 na audiophile.net (Ty tez go pewnie czytales) i wyraznie napisal, ze sie nie da. Zreszta ladowanie i cale inne laczenie do kompa itd. to sie odbywa za posrednictwem subpack'a (to tez na pewno wiesz :D ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co ma subpack do niemoznoci zmiany aku/hdd :blink: ?

Jestem wrecz pewnien ze w serwisie, gdy przyslesz playera z uszkodzonym fabrycznie hdd, zmienia Ci go, a nie od razu dzadza nowego playa, a starego wyrzuca do smietnika. To oczywiscie europejska wizja serwisu, bo jak jest w USA o tym wszyscy wiemy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co ma subpack do niemoznoci zmiany aku/hdd :blink: ?

Jestem wrecz pewnien ze w serwisie, gdy przyslesz playera z uszkodzonym fabrycznie hdd, zmienia Ci go, a nie od razu dzadza nowego playa, a starego wyrzuca do smietnika. To oczywiscie europejska wizja serwisu, bo jak jest w USA o tym wszyscy wiemy :)

No tak, ale moze nie wszystko jest takie proste jak nam sie wydaje. Przeciez logicznie myslac, wymiana baterii to cos nie wymagajacego zbytniej znajomosci elektroniki, ale moze w X5 zastosowano bardziej zaawansowana technologie i producent nie chcial, zeby ludzie cos s***przyli w tej strukturze, tylko dlatego, ze mysleli, ze to tak ie proste wszedzie jest <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze zdjec wynika ze spokojnie mozna wymienic HDD >http://www.iaudiophile.net/gallery/displayimage.php?album=11&pos=1

>http://www.iaudiophile.net/gallery/displayimage.php?album=11&pos=3

 

wielowtyk u gory,ktory mozna obsadzic innym "twardym"pytanie tylko jaka

procedura przy formatowaniu ale jezeli XP ma go widziec to

odmiennej filozofii na pewno nie zastosowano :-)

tylko trzeba ostroznie z tasiemkami,,,,,,,,,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ah, zapomniałem dodać, że np. po 3 latach jak byśmy chcieli wymieniać aku to czy będą je mieli w serwisie, czy też rozłożą ręce i powiedzą, że już dawno takiego starocia nie mają... <_<

W gwarancji jest napisane, ze ten okres to 5 lat, takze spokojnie mozna kupowac X5 ;) . Co do aku, to ciekaw jestem ile kosztuje? :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do konkurencyjnych playerów (wiem, wiem, że x5 nie ma konkurencji) aku kosztuje w przedziałe 100-125 PLN. ale to jeśli jest odczepiany. taki wbudowany na stałe nie będzie normalnie w sprzedaży. trzeba chyba pytać w serwisie o jego koszt i koszt wymiany. razem wg mnie 200 PLN jak nic. może się nie opłacać po prostu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

procedura wymiany akku w X5:

potrzebna :lutownica,srubokret,noz (szwajcarski :-) ) i doza spokoju! no i akumulator 1700mah Maxcell

material zilustrowany -- zaleta mamy o wiele pojemniejszy akumulator!

 

http://iaudiophile.net/forums/showpost.php...mp;postcount=52

 

http://iaudiophile.net/forums/showpost.php...mp;postcount=53

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sobie mysle,ze do X5/X5L

mozna przeciez podlaczyc zewnetrzny pakiet z akku

4 akku NIMH np.2800mA i chulaj dusza

jest tylko jeden problem,a moze ktos sie natknal

na rozwiazanie ---potrzebny wtyk taki jakim

podpina sie ladowarke --moze ktos widzial podobny?

 

mysle ze koszt takiego rozwiazania zamyka sie w 50,-

zamiast takowego:

http://www.mp3spelers.nl/index/product?id=125

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności