Skocz do zawartości

Dysk I Aku


Goa

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Czy istnieje mozliwosc wymiany akumulatora i dysku gdy te padna? Czy sa wbudowane na stale? :blink:

Goa, na stronie www.iaudio.pl są linki do "wypatroszonego x5". Może to cię jakoś naprowadzi na rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed kupnem x5 powstrzymuje mnie *tylko* fakt, że nie obsługuje wszystkich leveli kompresji flac.

mam sporo oryginałów właśnie skompresowanych bezstratnie do tego formatu i to by w moim przypadku przeważyło.

za x5 przemawia także fakt, że od razu masz przystawke w zestawie /nie stacje dokującą, ale zwie się to sub-pack/, która ma wyjście line-out oraz wejście line-in.

cena jest też "przystępna" w porównaniu do innych palyerów z 20 GB.

 

z tych dwóch bym wybrał x5, to jest już najbardziej konkretna odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Goa: ja bym wybrał X5L. Jakoś nie mam przekonania do seri H10, a szczególnie do tego że muzykę należy przerzucać specjalnym programem.

O fuck, tego nie wiedzialem :blink: Lipa, lipa straszna, nie ma opcji zeby wykrywal go jako dysk ? Tez myslalem o wersji L tylko jakos nie moge jej na necie namierzyc celem kupna, ale mysle ze warto bo 35h grania to super sprawa :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35h to fajna sprawa...

 

ale player przybiera sporo na wadze i przede wszystkim grubości... <_<

...no wlasnie "cos za cos" nie wiem czy w tym wypadku to nie za duze wyrzeczenie <_<

Forza Lazio powiedz mi jeszcze bo jakos sie nie moge do tego dogrzebac czy wersja X5L rozni sie od X5 dodatkowym doczepianym aku czy ma poprostu wbudowany wiekszy (i jakbys mogl rzuc linka do foto) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.iaudiophile.net/forums/viewtopi...php?id=2203&p=2 tu masz linka do paru zdjęć X5L

 

Wersha "L" różni się większym/mocniejszym aku wbudowanym. Niestety nie można go wymieniać jak w np H10

 

 

http://www.misticriver.net/boards/showthre...72&page=8&pp=20 tu masz jeszcze małe porównanie wizualne :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Goa: Oto cytat z recenzi modelu H10 która znajduje się na forum iRivera w dziale testów:

Odtwarzacz wykrywany jest przez Windowsa 2000 i XP jako wymienny dysk, można więc umieścić na nim dowolnego rodzaju pliki. I tu jest największa wada tego sprzętu. Otóż muzykę należy zgrywać przez dołączony do kompletu program iRiver Plus. Gdy muzykę zgramy do odtwarzacza poprzez funkcję wymiennego dysku, będzie można ją odtworzyć dopiero po uruchomieniu w odtwarzaczu funkcji BROWSER, czyli przeglądania zawartości dysku!! Jeśli chcemy odtwarzać ją poprzez funkcję MUSIC w odtwarzaczu, należy, tak jak już napisałem, zgrać ją poprzez dołączone oprogramowanie.

 

Tekst ten mówi sam za siebie. Radzę ci przeczytać dokładnie tą recenzje, oraz dostępne recenzje w necie (na przykład ze strony iaudiophile.net , na stronie iaudio.pl jest link do innej recenzji, czy chociażby recenzja na stronach WP Test IAudio X5).

 

Mam nadzieje że pomoże ci to w wyborze najbardziej pasującego ci grajka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tekst ten mówi sam za siebie. Radzę ci przeczytać dokładnie tą recenzje, oraz dostępne recenzje w necie (na przykład ze strony iaudiophile.net , na stronie iaudio.pl jest link do innej recenzji, czy chociażby recenzja na stronach WP Test IAudio X5).

 

Mam nadzieje że pomoże ci to w wyborze najbardziej pasującego ci grajka.

Ok, zrobilem, poczytalem, tez te angielsko jezyczne, no i wlasnie jestem w trakcie zamawiania X5 :D THX GUYS :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, zrobilem, poczytalem, tez te angielsko jezyczne, no i wlasnie jestem w trakcie zamawiania X5 :D THX GUYS :D

Congratulations Mr Goa :)

 

a co zdecydowało o zakupie x5 ?

napisz, może następnym będzie łatwiej wybrać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oł rajt! :D

 

Kolejny user iAudio ,rośniemy w siłę :lol:

przy tym zaopatrzeniu co jest aktualnie ???

chyba po wakacjach ruszy się dopiero na pełny gwizdek.

ma być też model hdd 60 GB /coś mi się obiło o uszy na ten temat/.

 

jak na razie modele flash 2 GB są niedostępne - a te stanowią wraz z x5 najciekawszą ofertę iaudio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Congratulations Mr Goa :)

 

a co zdecydowało o zakupie x5 ?

napisz, może następnym będzie łatwiej wybrać :)

Przeczytalem ok 3 recenzji, kilkanascie razy odwiedzilem strone iAudio czytajac wlasciwosci playera, robilem to samo analogicznie na Iriverowskiej stronie, no i pytalem sie chlopakow na forum, wszystko to zlozylo sie ze wybralem X5 zamiast H10. Jedyna rzecz do ktorej mam watpliwosci to design X5 :/ choc moze sie okazac ladniejszy niz myslalem, podejrzewam ze w realu bedzie wygladal lepiej niz na foto. Mimo ze jestem tradycjonalista i chcialem iRivera, mysle ze nalezy dac szanse nowej marce :)

 

Oł rajt!  Kolejny user iAudio ,rośniemy w siłę

 

Miejmy nadzieje z "szczesliwy posiadacz" rosniemy, rosniemy powoli ale sukcesywnie :D

Player przyjdzie do mnie prawdopodobnie do czwartku, haha czuje sie jakbym czekal na dziecko, ciagle o nim mysle :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha czuje sie jakbym czekal na dziecko, ciagle o nim mysle :P

fajnie jakby się je dało klonować :)

 

player jest drogi na początku, dziecko na końcu :)

 

mi w x5 najbardziej się nie podoba różna grubość playerka. wygląd ma zdecydowanie elegancki. nie wstydziłbym się zabrać go na biznesowe negocjacje - zena micro bym na przykład nie wziął ze sobą., sprawia wrażenie plastikowej grzechotki dla ww. dziecka. ipoda podobnie bym nie wziął bo teoria o milionach much baaaardzo mnie urzekła i jestem pod jej głębokim wpływem (przed jej poznaniem uważałem ipoda za nocnik - czyli też coś w poblużu g.

 

x5 ma też wade, strasznie szybko się zestarzeje - na jesieni wejdą nowe modele - to w zasadzie 3 miesiące. ale tak rozumując nie kupi się nic i nigdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

player jest drogi na początku, dziecko na końcu :)

Jestes pewnien w 100% ? :P

 

mi w x5 najbardziej się nie podoba różna grubość playerka.

 

Tez zaliczam to na minus dal X5

 

zena micro bym na przykład nie wziął ze sobą., sprawia wrażenie plastikowej grzechotki dla ww. dziecka

 

Dokladnie, wyglada jak zabawka, glupkowata zabawka <_<

 

x5 ma też wade, strasznie szybko się zestarzeje - na jesieni wejdą nowe modele - to w zasadzie 3 miesiące. ale tak rozumując nie kupi się nic i nigdy.

 

dokladnie mozna by czekac i czekac, w nieskonczonosc...

 

Mi w nim nie pasuje to że dżojstik jest troche z prawej strony. Wydaje mi się że może być niewygodny w obsłudze. Ale to tylko moje przypuszczenia

 

Sie okaze na dniach ReGie i przyznam ze trapia mnie te same watpliwosci :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to miałem X5 w łapce ok godziny (zamęczyłem gościa w sklepie :D ) i powiem wam ,że dżojstik jest spoko. Fajnie się rusza - nie za ciężko ani za lekko. W sumie nie potrafie sobie wyobrazić co by było jakby był w środku. ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to miałem X5 w łapce ok godziny (zamęczyłem gościa w sklepie :D ) i powiem wam ,że dżojstik jest spoko. Fajnie się rusza - nie za ciężko ani za lekko. W sumie nie potrafie sobie wyobrazić co by było jakby był w środku. ...

...no to mnie ucieszyles Forza Lazio :D tak myslalem sobie w sumie, przeciez to by bylo zbyt duze niedociagniecie, w koncu maja jakis testerow i sprawdzaja produkt przed wypuszczeniem na rynek, pod tak waznym kontem jak wygoda sterowania. Mysle ze szybko sie z nim zbratam bo wyglada podobnie do joya z mojego ifp-799 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności