Skocz do zawartości

gdzie mozna kupic q-jaysy ?


pure sound

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 364
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dzisiaj dostalem wiadomosc ze strony http://www.headphonehk.com nastepujacej tresci :

Hi

 

We should have q-jays black in 2 days. the price is HK$1390 plus shipping HK$223 by EMS. payment can be made by paypal: sales@headphonehk.co

 

Thank you

Samuel Lee

 

wychodzi jakies 470 zl z przesylka plus vacik . Jezeli zaniza wartosc paczki to spokojnie w 500 zl sie zmiesci wszystko . Miejmy tylko nadzieje ze jays bedzie slowne i dostarczy sluchawki w terminie ...... :) ja juz sie doczekac nie moge

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dostalem wiadomosc ze strony http://www.headphonehk.com nastepujacej tresci :

 

wychodzi jakies 470 zl z przesylka plus vacik . Jezeli zaniza wartosc paczki to spokojnie w 500 zl sie zmiesci wszystko . Miejmy tylko nadzieje ze jays bedzie slowne i dostarczy sluchawki w terminie ...... :) ja juz sie doczekac nie moge

 

 

U mnie zanizenie wartosci zadzialala tylko w przypadku paczek od Mike'a - Zoltona2 od ktoego kupowalem Westone'y

W wiekszoscy przypadkow celnicy po prostu wpisywali przyblizona wartosc towaru i jego nazwe.

Np. Kiedy kupowalem SE530 paczka szla jako Gift i Low Value, ale celnicy sobie to przekreslili i napisali "Sluchawki douszne" i wartosc ustawili na 319USD.

Wiec duzo sie tak bardzo nie pomylili. Bylo to okolo 400 USD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem dobrej mysli . wszystko da sie zalatwic z kolesiami z HK przez maila i paypala wiec najmniejszych problemow nie powinno byc . Miejmy nadzieje ze tej wartosci sami sobie celnicy nie przekresla bo jesli tak to bede sie fatygowal do nich i wyjasnial sprawe . Poki co jest to najtansza oferta i pewna ze wzgledu na to ze strona ta jest oficjalnym przedstawicielem jays w HK .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, chyba nie chcecie tego słać w jednej paczce ?

 

W ogóle idea zamawiania zbiorowego przy sprzęcie tej wartości to chyba średni pomysł.

Raz - jeśli chcecie ominąć cło to raczej tania przesyłka bez trackingu, więc jak zginie to lipa wielka,

Dwa - jak weźmiecie jednak dobrą przesyłkę to clo murowane przy tej ilości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności