Skocz do zawartości

który odtwarzacz polecacie?


Gość ~shannyn~

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ~shannyn~

Mam do wyboru kilka modeli odtwarzaczy. Najbardziej zależy mi na maksymalnie długim trzymaniu baterii oraz dobrej jakości głośnej muzyki (cichutkie modele odpadają...) Nie byłam w stanie przesłuchać wszystkich, dlatego proszę o pomoc. do wyboru mam (w wersji min. 4gb):

VEDIA V19 (ten ma 40mW (20mW W + 20mW dla 16Ohm))

SONY NWZ-S516B (ten mnie zachęca swoimi 33godz. odtwarzania, ale miałam już jeden i był raczej cichy, więc jestem uprzedzona...)

Pentagram Vanquish R Touch

Creative Zen V Plus

SanDisk Sansa e260

Pentagram Vanquish RT Video

Są między nimi jakieś znaczne różnice? Dodam, że jakichś szczególnych wymagań nie mam, jakość dźwięku jestem w stanie rozróżnić, ale nie tak, jak zapalony fan poszczególnych modeli irivera czy podobnych....

ciągnie mnie ten sony, ktoś wie, jaką ma moc? jak się ma do przeciętnego creativa MuVo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukaj czegoś takiego

:)

 

...żaden z wymienionych nie gra nawet w połowie tak ja ifp'ek. Jeśli przeszkadza Ci brak zaślepki na baterie to poczekaj na inne aukcje. Ze swojej strony mogę popytać u dystrybutora czy coś im się na magazynie nie ostało lub w serwisie.

 

Pozdrawiam

siloe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jeśli ktoś szuka przyzwoitego odtwarzacza ze średniej półki to lepszy jest PENTAGRAM Vanquish R Wave czy Sony NWZ-S516? Dodam, że zależy mi też na opcji, którą posiada pentagram -- pliki video (flv).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności