Skocz do zawartości

Sansa Fuze - Ipod nano 3gen by. Sandisk?


Brestinder

Rekomendowane odpowiedzi

Sansa Fuze jest już dostępna w Polsce :D:D jupi

na razie tylko wersja 2GB, ale zawsze coś... tylko cena nie należy do najniższych - 279 zł

 

Chyba ich poj@#$lo z ta cena. Inna sprawa, ze po pierwsze zawsze na starcie wszystko u nas drogie, a po drugie narazie tylko jeden sklep ma.

Poki co czekam rozwoj wydazen z cenami u nas i Rockboksem. Najwyzej wezme E280 v2 lub Fuze z USA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 143
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

No na hurtowni sa juz Fuze FM

 

2gb 222zł

4gb 281zł

8gb 365zł ale niedostepne narazie

 

Jakby ktos był chetny to PW :)

 

jak jakas kasa bedzie lewa to i sobie trzeba bedzie wziasc porownac z clipem

 

No ceny sensowniejsze :) ~60zl wiecej w porownaniu z USA, ale mysle, ze za gwaracje warto tyle dac :)

W ogole jak wyglada gwarancja przy takim zakupie? Importera na 24miesiace?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ceny sensowniejsze :) ~60zl wiecej w porownaniu z USA, ale mysle, ze za gwaracje warto tyle dac :)

W ogole jak wyglada gwarancja przy takim zakupie? Importera na 24miesiace?

 

 

No niestety jest 12 miesieczna producenta. Szczerze niewiem czego tak krotka no ale na clipy tez daje 12 miesieczny ; )

 

No a ceny nei sa zle zwlaszcza ze microsd tez w doł leca za 100 pare zł karty 4gb sa;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Chyba po każdej zmianie zawartości karty.

Wrociłem parę chwil temu z odtwarzaczem. Włączyłem tylko sprawdzić czy działa, sformatowałem(nie potrzebuje tych standardowych kawałków) i podłączyłem do ładowania. Z kartą sprawdzę potem, jak player się naładuje i dorwę telefon współlokatora.

Ogólnie pierwsze wrażenie naprawdę niezłe, spodziewałem się czegoś gorszego ;)

Potem napiszę coś więcej, bo zachciało mi się wysadzić system w kosmos i stawiam Debiana ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Good news!

SanDisk also announced that an imminent firmware upgrade for its iPod Nano-basher, the Sansa Clip, will bring Ogg Vorbis and Flac file support to the range. A similar upgrade for the new Fuze player, due for release next week, is coming "soon".

Ogg i Flac dla Fuze'a (i Clipa) już od przyszłego tygodnia :D

Więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrocą al! od majkela, popatrze jak sie sprawią po tuningu z vibezem, jak przestaną grac z nim lepiej niz z mpio to chyba tez zainwestuje w fuza, bo ogolnie dobry stuff ;), chociaz bedzie mi brakowac tej pokraki o nieregularnych pleckach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno Fuze pod względem dźwięku jest podobny do Clipa, mógłby ktoś porównać tę jakość do iRivera T60? Z początku myślałem nad iRiverem, jednak ostatnio ta premiera Sansy Fuze... ma sporo kuszących możliwości.

http://forum.mp3store.pl/index.php?showtopic=28537&hl=

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności