Skocz do zawartości

Apple nano 4gb


Cerber

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem iPoda nano 3g 4gb na tej auckji:

http://allegro.pl/item320254250_ipod_apple...lka_gratis.html

Drugie zdjęcie to realfoto, kupiłem za bardzo interesującą cene mam nadzieje ze się nie zawiode, co o tym sądzicie? Miałem 300zł na nowy sprzęt i akurat się zmieściłem. Wcześniej kupiłem słuchawki cx400, będą dobrze się z tym spisywały?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma chyba co narzekać, wyrwać nano w tej cenie to też niezła okazja. Chociaż fakt faktem, możnabyło kupić coś lepszego, chyćby V39, ale tylko 2GB.

Jaka niezła okazja?? :huh: ostatnio poszedł na allegro nano 3G 8GB za cene odrobine nizszą od tej..

Cena nowego nano spada na łeb na szyję..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to całkiem niezła cena teraz najlepsza na allegro, utargowałem go do 280zł i juz wpłaciłem, co do innych "lepszych" to jestem juz troche przyzwyczajony do apple bo wiem ze to dobra marka i ich iPody są znane praktycznie wszędzie dlatego go wybrałem. Jakością i głośnością dźwięku jest dużo lepszy od shuffle 1gb? Bo takiego dotąd posiadałem/posiadam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jestem troche nie na czasie ;]

Nawet miałem go wtedy kupic bo to była meega okazja, ale nie miałem wolnej $ <_<

 

Jakością i głośnością dźwięku jest dużo lepszy od shuffle 1gb? Bo takiego dotąd posiadałem/posiadam

głosnością to nie mam pojęcia, ale na pewno nie bedzie tak szumiał na dokanałówkach... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności