Skocz do zawartości

iriver e100 PMP -Wyrafinowany Styl & Design


.ksy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 466
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dzięki za pomoc!!

Już wszystko pięknie gra i śpiewa przy odtwarzaniu plików video.... a co do różnic w sofcie to:w ustawieniach pojawiła sie nowa opcja:w ustawienia->zaawansowane->przebuduj bazę danych (chyba tego nie było??) no i oczywiście zmiana pisma menadzer plików i szybciej wczytuje pliki txt- wcześniej trwało to nawet i 5mina teraz nawet nie 1min :-) a tak to chyba nic sie nie zmieniło???albo nie zauważyłam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

witam, mam pytanie czy jest jakakolwiek mozliwosc zmiany wyswietlacza? koloru? cokolwiek? Czy musi byc nudny szary? Szczegolnie, ze to ma byc prezent dla dziewczynki, czyli no wyglad przede wszystkim... dzieki za pomoc, mozliwie najszybciej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

Mam problem z transferem albumów z muzyką. Kilka albumów przetransferowałem bez problemów i wylądowały jak trzeba. W Muzyka mam je w zakładkach Artysta, Album i Rodzaje. Teraz następne transferowane mogę tylko odszukać w Muzyka->Lista katalogów-> Pamięć wewnętrzna a nie są widoczne w zakładkach j.w. Co zrobić aby były w nich widoczne? Wszystkie możliwe dla mnie kombinacje ustawień wyczerpałem i jestem bliski ciężkiego załamania nerwowego. Prosze o pomoc, prawdopodobnie robie jakiś banalny błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam. Wczoraj zakupiłem E100 i jedna rzecz mnie wnerwia, a mianowicie brak polskich czcionek. Bez tego nie da się czytać żadnych książek (a przynajmniej będzie to bardzo męczące) a i podzas wyświetlania nazw utworów polskich wykonawców nie wygląda to za specjalnie. Jedyną polską literą z jaką daje radę odtwarzacz to "ó". Inne wyświetla w postaci różnych "krzaczków". Czy ktoś z forumowiczów wie jak rozwiązać ten problem? Czy w ogóle można temu zaradzić? Proszę o odpowiedź. Aha, obecny firmware to wersja 1.21.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Speed dzięki za podpowiedź. Teraz tekst czyta się o wiele znośniej. Mam teraz inne pytanie. Chodzi mi o to czy E100 obsługuje karty micro SDHC czy tylko micro SD. Nie znam się na tym w ogóle a na stronie producenta coś nie mogę znaleźć informacji na ten temat. Piszą tylko o pojemności obsługiwanych kart a nie o ich rodzaju. A tak w ogóle to czym różnią się te 2 rodzaje kart?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnica pomiędzy standardem SD i SDHC

 

Większa pojemność (na korzyść kart SDHC)

Wyższy transfer danych (na korzyść kart SD) - zależny od klasy karty SD

Urządzenia wyposażone w czytniki SDHC obsługują również karty SD

Urządzenia wyposażone w czytniki SD nie obsługują kart SDHC

Niektóre karty SDHC są wyposażone w przełącznik, który definiuje tryb pracy karty. W jednym trybie karta pracuje jako SDHC z pełną pojemnością. W innym pracuje jako SD z pojemnością 2 GB

 

E100 obsluguje karty sdhc chyba do 8gb a sd do 2gb

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności