Skocz do zawartości

Meety na Podkarpaciu


maba

Rekomendowane odpowiedzi

W ten weekend jestem zwarty i gotowy, siedzę aktualnie w Rzeszowie i dysponuje HP1000, KPP oraz iRiverem H340. Najbliższa sobota oraz niedziela mi pasuje, moim zdaniem możemy się gdzieś w terenie spotkać jeśli tylko sprzęt portable będzie :)

 

Jeśli będzie więcej chętnych na jakiś późniejszy termin to może przywiózłbym do Rzeszowa trochę sprzętu stacjonarnego z sygnaturki ;) Oczywiście wtedy trzeba będzie jakaś konkretną miejscówkę ale może i tu bym coś wymyślił, jednakże w tym wypadku czekam na wasze propozycje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra każdy zabierze co ma/może, ustalmy wreszcie jakiś termin bo się nigdy nie spotkamy.

Wiem że teraz będzie ciężko dla osób studiujących,z resztą chyba nikt nie cierpi na dostatek czasu.

A co do samej miejscówki,to nie ma ktoś znajomego na akademiku? z pokojem ;d

A tak nawiasem ma ktoś na Podkarpaciu nuforce ne6

 

Dobra Ja i Daniel243 piszemy się na niedziele może od godziny 15??

Będzie hd595,CAL!,px200II,pxc250,E443,A816,ep-630,ex82,mxm...

 

 

A no i miejscówkę się znajdzie;) tyle teraz tego wszystkiego jest że jak nie w centrum to trosze dalej, ale będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mac1 a na kiedy mozesz zabrac Jadalnemu addiemy? MUSZE zmienic cal na jakies doki, bo nie chce mi sie juz tego dzwigac,a one wydaja sie ciekawe :)

Jeśli jadalny nie będzie sprawiał problemów to najprędzej od 07.06.10 bo muszę wcześniej do domu zjechać.

 

W ten weekend chętnie mogę się meetnąć (z tym co mam aktualnie w Rz) a później raczej dopiero 12-13.06 (może i jadalny by wtedy zjechał), ale do tego czasu bulwary powinny być już w 100% czynne wiec można zrobić spotkanie w terenie :) Właściwie to mogę się meetnąć dwa razy, w ten weekend i 12-13 :P

 

Proponuje ustalić jakiś konkretny termin, ale ja postaram się w miarę możliwości dostosować :) W każdym razie termin zaproponowany przez Night mi wstępnie odpowiada :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niedziela na 15 na dzień dzisiejszy odpowiada i mi :)

A no i miejscówkę się znajdzie;) tyle teraz tego wszystkiego jest że jak nie w centrum to trosze dalej, ale będzie.

co z tą miejscówką?:D

edit

pamiętaj ktoś o aparacie, popstrykamy sobie foteczki ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niedziela na 15 na dzień dzisiejszy odpowiada i mi :)

A no i miejscówkę się znajdzie;) tyle teraz tego wszystkiego jest że jak nie w centrum to trosze dalej, ale będzie.

co z tą miejscówką?:D

edit

pamiętaj ktoś o aparacie, popstrykamy sobie foteczki ;D

czyli proponuje zrobić pierwszy meet dnia 30.05 o godz 15 w miejscówce zaproponowanej przez Night, ewentualny termin drugiego meetu na którym byłoby więcej osób i sprzętu ustalimy na miejscu :) Chyba ze chcecie się po raz pierwszy metnac w późniejszym terminie to niema sprawy, byleby miejscówka była :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli proponuje zrobić pierwszy meet dnia 30.05 o godz 15 w miejscówce zaproponowanej przez Night

To się wkopałem ;d postaram się dziś i jutro ogarnąć jakiś cichy i ciepły kącik;)

Zawsze możemy pobawić się w zwiedzających i wbić gdzieś na chama-żart

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli proponuje zrobić pierwszy meet dnia 30.05 o godz 15 w miejscówce zaproponowanej przez Night

To się wkopałem ;d postaram się dziś i jutro ogarnąć jakiś cichy i ciepły kącik;)

Zawsze możemy pobawić się w zwiedzających i wbić gdzieś na chama-żart

Spoko nic na siłę, jeśli nie załatwisz to się nic nie stanie, jak dla mnie to na początek możemy się gdzieś w plenerze spotkać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukamy,sorki,trochę łaziłem po tym Rzeszowie,ale nie tyle ile chciałem,zajęty jestem,kolosy do poprawy i sprawozdania do pisania, nie ma czasu;/

ogólnie to jak ruszymy w stronę rynku to na pewno siądziemy przy stoliku,albo pod parasolami albo w lokalu,to pewnie uzależnione będzie od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to teraz miejmy nadzieję, że pogoda dopiszę i znajdziemy jakiś lokal, który nas pomieści razem ze sprzętem :)

jak będzie ładna pogoda, to można nawet wziąć koce i się na bulwarach gdzieś walnąć.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niedziele ~14 wraca moj kumpel, spotkamy sie u niego w mieszkaniu na zalesiu, on sam chetnie poslucha :)

 

To sa te nowe bloki naprzeciw bylego kompaktu, tj teraz villa riviera, czyli albo przystanek pod tym hotelem i 5 min drogi albo 10 min z buta od petli 18, 19 itd na lukasiewicza.

 

Wszyscy rozumieja gdzie to mniej wiecje jest, czy trzeba sie umowic i pojechac wszyscy razem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no, ja też postaram się być(mimo, że się jeszcze mocno nad tym zastanawiam :P). Jak ktoś nie wie gdzie to jest, to chętnie pomogę, ewentualnie z mac_1 będziemy jechać pewnie ósemką, więc możecie się wbić, pojedziemy razem ;)

pasowałoby się jeszcze powymieniać numerami telefonów w razie W.

Jeżeli nie zmieniłeś numeru Night, odkąd kupiłeś CAL, to mam nr wszystkich poza danielem.

edit

Night, Daniel, Kris, dalej Wam pasuję?:>

edit2

kurde, coś mi wypadło i sam nie wiem czy będę, ale raczej się zapowiada, że nie będę, wybaczcie.

dam znać jutro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności