Skocz do zawartości

Creative Zen Aurvana


colnet

Rekomendowane odpowiedzi

Ze względu na to, że opuściły mnie na jakiś czas moje cudowne SE530, podpiąłem do V39 rezerwowe Aurvany. No i co usłyszałem w porównaniu do SE530, można się tylko domyślać – szarzyzna. W każdym paśmie praktycznie czegoś brakowało. Z ciekawości podłączyłem je pod MxM-a i to co usłyszałem spowodowało opad szczęki i wytrzeszcz oczu ;) . Piękna scena, ładny, kontrolowany bas, świetna średnica i nie nadzwyczajna góra (chociaż nie mam do niej większych zastrzeżeń). Ogólnie naprawdę niesamowita zmiana. Nie zrobiły się z nich nagle wgniatające w fotel słuchawki, ale podłączenie pod wzmacniacz daje duży skok jakościowy. Przede wszystkim MxM daje im dużo większą scenę i dynamikę. Moje Aurvanki na pewno mile wypełnia mi czas w oczekiwaniu na następne Shury. Polecam podpięcie ich do wzmacniacza i podzielenie się wrażeniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak by się sprawdziły Zen Aurvana z T30 oraz z e10 ?

 

W recenzji tyczącej się akurat wersji live! http://forum.mp3store.pl/index.php?showtopic=29409 można wyczytać:

 

"ZEN Aurvana (które z dobrym wzmakiem nie są takie złe, jak pisano w niektórych recenzjach, one po prostu z bardzo niewielu plejerów potrafią dobrze zagrać, a już na pewno nie z mulastych Koreańczyków – iAudio/iRiver, z którymi próbuje się je kojarzyć )

 

tak więc tu @Rolandsinger stawia sprawę dość jasno, ale ewentualnie może ma ktoś inne doświadczenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam. Mam Sansę Clip i przy zakupie słuchawek biorę pod uwagę Aurvany i SHE9500. Wiem że to inaczej brzmiące słuchawki ale nie mam możliwości wstępnego odsłuchu. Słucham głównie rocka, trochę metalu. Lubię bass ale wiem, że EP630 mają go za dużo. Które lepiej zagrają : Aurvana czy SHE9500?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Colnet, jeszcze małe pytanko. Jak wygląda głośność Aurvan względem SHE9500. Dziś słuchałem Clipa na AKG324 i muszę powiedzieć, że brzmią zajefajnie ale głośność tego zestawu nie powala. Nie wiem czy to wina Clipa czy słuchawek.

I druga sprawa. Tobie też w Aurvanach nawaliło to co innym użytkownikom? Coś delikatne te słuchawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności