Skocz do zawartości

W Co Gracie?


deritv

Rekomendowane odpowiedzi

Aa, fajny ficzer - pamiętam że najgorsze w mmorpg'ach było ściąganie wielkich instalek, a zaraz po nich i tak drugie tyle updateów.

Za to brat który guild wars testwował, klnął gdy co lokację musiał czekać aż się pościągają pliczki :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Silvermoon - to jest serwer? :P

Stolica legolasów... :lol:

Kręcę się na razie wokół Stormwind, robię sobie questy ludzkim warriorem kobitką

Na początku jest fajnie, później warkiem się ciężej, trudniej gra.

Ale, jak już mówiłem, grałem w to dwa dni.

nie musisz ściągać całej gry bo on ci będzie ściągał na bieżąco potrzebne elementy

O ile coś się nie zmieniło, to ściągasz instalkę podstawową ze strony http://teaser.wow-europe.com/, po instalacji przy pierwszym uruchomieniu gra ściąga po kolei wszystkie patche aż do aktualnego (całe ściąganie patchów działa na zasadzie torrenta, więc można przerwać i wznowić później) i tyle, potem już nie ma więcej dociągania.

 

Człowieku, ja chyba z PS3 rezygnuję (miałem mieć za tydzień) :F

LOL! Wciąga, nie? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku jest fajnie, później warkiem się ciężej, trudniej gra.

Ale, jak już mówiłem, grałem w to dwa dni.

I tak później na instach to każdy pada :D:D

 

A w 1vs1 (co właśnie mi się bardzo podoba w WoWie) każda profesja ma szanse z drugą wygrać :)

Bardzo dużo zależy od umiejętności gry pvp :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stolica legolasów... :lol:

Tzn?

 

O ile coś się nie zmieniło, to ściągasz instalkę podstawową ze strony http://teaser.wow-europe.com/, po instalacji przy pierwszym uruchomieniu gra ściąga po kolei wszystkie patche aż do aktualnego (całe ściąganie patchów działa na zasadzie torrenta, więc można przerwać i wznowić później) i tyle, potem już nie ma więcej dociągania.

Nawet nie zdążył mi się wyświetlić w FireFoxie pasek pobierania tej instalki ;) Patche to kwestia kilku minut.

 

LOL! Wciąga, nie? :lol:

Delikatnie powiedziane... przez chwilę nawet przeszła mi myśl, żeby sobie laptopa do niego kupić (czeka mnie 5 tyg wakacji :o )

 

A jak to jest z tą grą w ogóle? Tzn ja gram sobie teraz w triala a jak zrobić żeby mieć normalną wersję? :P To trza jakoś internetowo zapłacić czy co? Się co miesiąc buli? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba 160pln w sklepie (za zwykłego + dodatek) plus jakieś 40pln/m-c :)

160?? NIE NIE NIE :P

Jak już masz instalke to kupujesz na allegro same cd-keye za 105zł i masz 40dni gry.

Oczywiście cena zawiera dodatek :)

 

Później logujesz się na stronie wowa i tam masz coś takiego jak

"patch your accout" czy coś w tym stylu i tam klikasz. klikasz

aż poproszą Cie o te owe cd-keye :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek musisz mieć podstawkę, posłuży on do aktywacji konta kluczem do wersji pełnej (ale te dni trialowe sobie spokojnie najpierw wykorzystaj - nie usuwają kont, możesz triala aktywować po roku i będziesz miał postaci tak, jak je zostawiłeś). Dostaniesz przy tym 30 dni gry z okazji aktywacji gry. Dodatek na razie możesz sobie odpuścić jeżeli nie planujesz grania dwoma dodanymi rasami (draenei i legolasy), zanim nie wejdziesz do outlandu na 58 lvlu nie będzie on potrzebny, chyba że chcesz kupić od razu całość w jednej paczce (aha, dodatek nie daje nam z okazji aktywacji żadnych bonusowych dni). Opłata miesięczna to około 45 zł - musisz mieć kartę do płatności internetowych (ja do tego wyrobiłem sobie e-kartę w mbanku, ale podobnież zwykłą kartą mbanku też można płacić po aktywacji jakiejśtam usługi), kupować doładowania w zdrapce (na 60 dni od razu), albo przez allegro (tego akurat nie polecam, część ludzi miała problemy). Nie ma obowiązku płacenia co miesiąc, jak nie opłacisz, konto zostaje zamrożone i postaci sobie grzecznie czekają, aż znów zapłacisz i będziesz mógł grać - nie ma usuwania kont, postaci, itp.

 

Tutaj jest cały zestaw z pewnego źródła, w pudłach.

 

Edyta: Aha, WowHead Twoim przyjacielem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem w lineage na prywtnym (ileś razy tam przyśpieszone xp) ale powiem że z tego zabawy to mało było,

taki expienie bez opamiętania bo questów się robić po prostu nie opłacało :P

 

W Silkroad też grałem ale też mnie nie wciągnęło :/ Niby gra w zasadzie porządna i ładnie zrobiona ale klimatu nie ma IMO.

 

Za to WoW klimat ma jak najbardziej :) Gdy idziesz sobie idziesz, wchodzisz w jakiś rejon a tam robi sie ponuro, muzyka się zmienia... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto mi poleci jakiegoś pada pod kompa. Wcale nie musi byc kozacki. Oby analogi były dokładne. :) Wisi mi czy stylizowany xbox'a czy PS'a. :)

 

Edit:

Oferta Thrustmaster wpadła mi w oko. Wiem że robią sensowny sprzęt. Ale czy warto? Logitech dzierży pałeczkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio (w poniedziałek) kupiłem sobie Logitech Rumblepad 2. Jak do tej pory jestem z niego zadowolony. Przy dwóch analogach całkiem przyjemnie się gra w samochodówki :D . Poza tym całkiem nieźle leży w dłoni (przynajmniej mojej) i gra na nim nie męczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto mi poleci jakiegoś pada pod kompa. Wcale nie musi byc kozacki. Oby analogi były dokładne. :) Wisi mi czy stylizowany xbox'a czy PS'a. :)

 

Edit:

Oferta Thrustmaster wpadła mi w oko. Wiem że robią sensowny sprzęt. Ale czy warto? Logitech dzierży pałeczkę.

Co to w ogóle za firma, ten Thrustmaster, bo wygląda, ekhm ;)

Polecam to co w poście wyżej - Rumblepad 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja moge polecic Speedlink Striker 2 - taniutki i calkiem niezly.

Dla mnie wystarcza - do grania z kumplami przy piwie jest super:D

Tego logitech'a odrzucilem ze wzgledu na cene (kupilismy 2 speedlinki w tej cenie) i wyczytalem z opini uzytkownikow ze ma dosyc awaryjne analogi (moze jakas felerna partia nieiwem).

 

 

Codo Wowa - skad zescie wzieli 160 czy 105zł??

OD tego czasu sporo potanialo - podstawke wowa kupuje sie za 59zł (sklep gram.pl) i w cenie jest 30dni gry.

Dodatek to bodajrze kwestia 40paru zł.

Pozniej mozna albo kupowac zdrapki (rowniez gram.pl sie klania) albo karta kredytowa (20 dolcow za miech bodajze).

 

A noi mozna kupic battlechesta (90zł) czyli podstawka z dodatkiem odrazu - Wow sporo potanial od premiery Age of Konona (nawet abonament zmalał).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Codo Wowa - skad zescie wzieli 160 czy 105zł??

A zadałeś sobie trochę trudu żeby przeczytać to, co napisałem, czy tylko zobaczyłeś liczbę i wyskakujesz z pyskiem? Te 90 to pod warunkiem że masz wirtualne pln-y za rejestrację innych gier dystrybouwanych przez CD-Projekt, zresztą dałem już linka do sklepu Gram.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewiem oco Ci chodzi ale chyba wstales dzisiaj lewa noga, albo za duzo czasu spedzonego z wowem:P.

Przeczytalem toco napisales i tylko zwrocilem uwage (w dodatku nie Tobie) iz cena 160zł ktora ktos podal nie jest do konca ok - ta gra juz troche ma i blizzard nie potrzebuje zdzierac kase za plytki i pudelka.

Na allegro mozna kupic z pewnego zrodla sam klucz za 39zł do podstawki, a klienta sobie sciagnac.

W merlinie podstawka - 65zł i przesylka gratis rowniez w pudle.

Nie zamierzam sie spierac bo nie poto ten topic powstal.

 

 

Codo speedlinka wedlog producenta zawiera "dwa analogowe mini drążki z funkcją przycisku" takze to chyba analogi sa niewiem.

W kazdym razie gra sie na nich znakomicie - jest dosyc duze pole manewru kata przechlu galki.

Do tego tryb makro (mozna zaprogramowac kombosy w bijatykach:D) i funkcja autofire (w metal slugu jest zbawieniem) za tak male pieniadze to jest fenomen jak dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie tak jest - jak lekko przechylisz to rownie lekko reaguje postac/pojazd w grze.

Im bardziej przechylisz tym szybciej reaguje.

Ja dalem za dwa speedlinki 70zł (35zł za sztuke)

 

Wypowiedzi Bolec nie skomentuje pomijajc ze wnosi bardzo wiele do tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten ma analogowe spusty co mi się bardzo podobało. Hamulec i gaz osobno wtedy. Spodobało mi się takie rozwiązanie z xbox'a360 jak grałem w PGR4 i Forza Motorsports 2. :) Gdyby można było je obadać pod jakimś kompem. Aktualnie mam takie cuś, analogi to porażka. Gałka wychylona do połowy = maks wychylenie. Jest cholernie mało dokładne. Moge spokojnie wydać ze 120zł ( a ciotka mi dała za przysługę, szkoda że nie wcześniej a bym miał już zamówione ON3). Ale nie koniecznie tyle chce wydać co jest oczywiste. :)

No ewentualnie jakiegoś Saitek'a kupie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności