Skocz do zawartości

W Co Gracie?


deritv

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Crysis przeszedlem w 1 dzien - gra jest IMO boska tylko bardzo krotka (moim zdaniem silnik niezle zoptymalizowany - nic sie nie cielo na high - na super high nie odpalam bo domyslam sie co bedzie:P)

Assasins Creed - gra na maxa przereklamowana. Szybko sie nudzi, moze troche innowacyjna i ciekawa fabula to tyle.

TrackamaniaUnited - ostatnio pykalem sobie w ta gierke. Taka typowa Arcadowka, bardzo fajna, wciagajaca, polecam - trasy naprawde niezwykle:)

Turok - gra ktora rozczarowala mnie najbardziej - FELERNA grafika, KIEPSKA fabula, Inteligencja przeciwnikow ZEROWA, i do tego te labiryntowe lokacje - brak swobody ruchu (trza isc wyznaczonymi sciezkami). Niewiem skad ocena 8+ w CDA...

Ostatnio gralem tez Losta - gra porazka nie wytrzymalem nawet pol godziny.

Od wczoraj ostro gram w Dekarona Online - bardzo fajne i wciagajace MMO polecam.

To tyle jak cos to bede jeszcze pisal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj ostro gram w Dekarona Online - bardzo fajne i wciagajace MMO polecam.

Daj jakieś screeny z interfejsem jak możesz, na stronie nie ma takowych. Tego typu gry są fajne jako hack'n'slash i lubię czasem w coś tego typu pograć, ale jeżeli chodzi o "roleplayowanie", nic poza wow'em nie istnieje: wczoraj mieliśmy na serwerze fantastyczny event wieczorem, z masą ludzi, obie strony konfliktu jednosześnie (z player.vs.player wyłączonym).

 

Z innej beczki: ściągnąłem (abandonware) i przechodzę Theme Hospital. Wygląda tragicznie, ale gra jest fantastyczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turok - gra ktora rozczarowala mnie najbardziej - FELERNA grafika, KIEPSKA fabula, Inteligencja przeciwnikow ZEROWA, i do tego te labiryntowe lokacje - brak swobody ruchu (trza isc wyznaczonymi sciezkami). Niewiem skad ocena 8+ w CDA...

Spróbuj poszukać tej starszej wersji Turoka. Nazywa się tak samo, tylko o wiele starsze wydanie, wg mnie stokroć lepsze mimo strasznej pikselozy, ale zawsze miałem słabość do emulacji itp więc mi to nie przeszkadzało.

 

A co do Theme Hospital to pamiętam, że był czas ileś tam lat temu, że pykałem w to na PSX'ie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzyłem bratu przez ramię, jak grał w turoka. Nie ma to jak przeciwnicy teleportujący się do stacjonarnych minigunów w momencie gdy jesteś w połowie drabinki i nie możesz strzelać ani zeskoczyć xD

Ogólnie gra miejscami idiotyczna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Screenshootow z dekarona niemam, ale od czego jest youtube:

http://pl.youtube.com/watch?v=M9QvSLzR0kE

 

Generalnie gierka calkiem calkiem.

Wow mnie nie wciagnal - gralem 1,5 miecha i zalowalem wydanej kasy.

Troche gralem tez w Cabal Online - tylko teraz robie sobie przerwe, takze polecam pod wieloma wzgledami ta gra przebija WoWa.

 

Wczoraj odpalilem Race Driver;a Grida - dla mnie ta gra to porazka - ciezko wogole dojechac do mety a co dopiero na 1 miejscu. Prawdopodobnie to kwestia przezwyczajenia do sterowania - jeszcze posiedze troche nad nim bo prezentuje sie apetycznie (choc mam wrazenie ze Dirt wygladal lepiej).

 

 

Edit: faktycznie nie Test Drive tylko Race Driver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow mnie nie wciagnal - gralem 1,5 miecha i zalowalem wydanej kasy.

Heh, ja siedzę ponad pół roku i nie żałuję kasy, nie ma innych gier ponad to... ^_^

pod wieloma wzgledami ta gra przebija WoWa.

Hmmm, chyba jednak nie dla mnie. Kolejne dźapańskie połączenie WoW'a i Final Fantasy, czyli multi nawalanka - nie dla mnie. Grafika ładna, ale stylistyka mnie odrzuca. W kilka podobnych klonów już grałem i mają tendencję do tego, że ekwipunek z połowy levelowania jest przerośnięty, wybajerzony jak Full Epic zestaw ostatnich rajdów w WoWie. Poza tym podstawowa, najważniejsza dla mnie rzecz w WoWie, to roleplay. Nic nie daje takiego klimatu, takiej przyjemności, niż granie postacią (In Character) na serwerze RolePlying z odpowiednimi ludźmi. Tego nie da się zamienić na nic innego... B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dziś w Rollacege'a. :D Gierka z działu abandomware. Z 1999, konwersja z PSX'a. Od studia Psygnosis (kojarzy ktoś?) :) Jak ktoś lubi Wipouta to zakocha sie w tej grze. ;) Jazda po suficie przy 400km/h na 1 miejscu z migajacym hud'em informujacym że leci na nas rakieta (jest taki pocisk, Homing Missile, co zawsze bierze na cel prowadzacego i może być wystrzelony nawet od typa którego dublujemy, zawsze nas dopadnie. ;)), gierka dla mnie tak samo wazna jak UT, Freespace 2 czy Redalert 2. :)

Grafiką nie ma co się zachwycać, konwersja z PSX i tak jedna wygląda lepiej niż oryginał. Scieżki dźwiękowej nie ma (raczej trudno znaleść nie zripowaną wersje). Można zawsze coś w tle z winampa puścić. Gra jest futurystyczna w 100%. :) Ale i tak polecam wszytkim, można się wyszaleć.

 

 

WP.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ekwipunek z połowy levelowania jest przerośnięty, wybajerzony jak Full Epic zestaw ostatnich rajdów w WoWie

I tutaj nie masz racji - w tej grze jest bardzo ciezko zdobyc naprawde dobry set.

A nawet jak go zdobedziesz to nadal gra jest trudna - poprostu jest raczej przeznaczona do gry w party.

Ciezko jest ciagle solowac - poprostu w pewnym momencie moby staja sie zbyt trudne.

Fajna innowacyjna rzecza jest to ze nie tylko lvl sie liczy - bijesz jednoczesnie skill expa (i podnosisz ranki zdobywajac nowe skille).

Do tego combo, piekna graficzna i gra za darmoche - to przyciaga, chociaz jak kazda gra sie wkoncu nudzi.

Szykuje sie takze na Age Of Conan - tylko zal mi kasy narazie na gry (trzeba jeszcze kupic Mass Effecta:P).

 

Codo Grida - ta gra jest trudna i megadenerwujaca!!!

Prawie klawiature rozwalilem przez nia:P

Teraz utkwilem w miejscu i nie moge jednej trasy przejechac - juz od dwoch dni i nie da rady:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pGo w Racer'a też grałem. Skubaniec kosztuje teraz z 50zł. :huh: Lubiłem przeciążać silniki. :D

 

pGo, tu masz linka do archiwum z Rollcage'm :) Z torrentami cienko bywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

D@rkSid3, już mam - nieźle popaprana gierka, zwłaszcza gdy w ciągu trzech sekund spadasz z pierwszego miejsca na ostatnie, albo dostając rakietę w tyłek zaraz przed metą wyprzedzasz dwóch ludzi w locie :D

 

Vegas faktycznie fajna i dobrze zaplanowana, przynajmniej jak zaglądałem bratu za ramię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nadal w euro 2008, ale czekam na płyty, bedzie gridzik , bedzie Codenamed 2 , bedzie guitar hero 3 i chyba cos jeszcze , nawet neiwiem co <lol> ;)

 

w3 musze zalatwic, brat mi przewalil plytki ;/ niemoge sie na eurobattle necie pokazac przez to ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności