Skocz do zawartości

Weź Się Pokaż :)


Bommbel

Rekomendowane odpowiedzi

Kuzyn przywlekł to korzystałem, na ogół nawalamy sie na kije

A co do dziewczynki w rogu-może przeoczyłem, jeśli tam rzeczywiście jest to jest to siostra moja-i niech cie nie zwiedzie kolorystyka, ten mały szatanista słucha czasami Rammsteina xP

Też kiedyś miało się długie pióra i nosiło czarne ciuchy
Ja nosze i nosić zamierzam. Co do długich piór rzeczywiście troche niewygodne, ale średniej długości odpadaja ze względu na okulary-jakoś sie to nie chce za cholere zkomponować :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie, klimat na sesje miałeś idealny!

k750i, siostra w pokoju, w tle kwiatek z papierowymi choinkami, butelka po vaniszu, spryskiwacz do kwiatków.

jesteś oficjalnie najmhroczniejszy na forum!

za to druga fotka wygląda jakbyś dopiero co skończył się onanizować do tego miecza ;P

ofc noł ofens.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie, klimat na sesje miałeś idealny!

k750i, siostra w pokoju, w tle kwiatek z papierowymi choinkami, butelka po vaniszu, spryskiwacz do kwiatków.

jesteś oficjalnie najmhroczniejszy na forum!

za do druga fotka wygląda jakbyś dopiero co skończył się onanizować do tego miecza ;P

 

Malas, odstaw kawę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warunki nie były jakieś super wypaśne, u babci byliśmy

I nie jakaś tam oficjalna sesja ino tak okazyjnie, puki co nie dysponuje lepszymi fotami, poza takimi z alkocholem w tle (ale nie mam na nich jeszcze 18) albo osobami, z którymi już ni mam kontaktu więc trudno mi uzyskać zgode na publikazje ich wizerunku

A ty Malas tak żeś to na poważnie wziął xP

Ignacy to samo (w poście na początku tej strony)

Troche dystansu, chyba po to ten temat, nie? :)

 

Acha, i respect dla Malasa że też kawy nie pija

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja? serio?

panie, te zdjęcia są na tyle niepoważne, że nie da się do nich podejść poważnie..

chciałem se zdjęcie zrobić dla kontrastu. Ze sreberkiem po czekoladzie na zębach i 20zł w ręce.. ale nie mam sreberka :(

i nie przejmuj się, ja taki wredny s****iel jestem ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wogóle to bym dał zdjęcie z dowodu, ale jestem na nim bez brody za to z paroma paskudnymi pryszczami na gębie, wolałem więc oszczędzić Wam i sobie tego widoku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ino w outdor problem jest taki ze po zmroku niezbyt wyjść chcą

A ja, poza obowiązkami typu uczelnia, z domu wychodze praktycznie tylko po zmroku

 

Cannabizzz776i99 zdjęcia z komórki nosisz do fotografa? <zonk>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PA030862.JPG

[z lewej]

Zdjęcie oczywiście z zerową dawką homoseksualizmu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności