Skocz do zawartości

Weź Się Pokaż :)


Bommbel

Rekomendowane odpowiedzi

Już mam załatwioną robotę we Włoszech w małej knajpce rybnej u wujka i żeby chociaż 500 Euro w 2 miesiące zarobić...

Też nie mam dzianych rodziców, ot - klasa średnia i tyle. Chcąc uzbierać na Clipa (który IMO był niewypałem) nie wydawałem pieniędzy a pieniądze, które mi dawali rodzice (kieszonkowe) odkładałem i to, co miało być na żarcie lądowało jako "fundusz na RTV" a w szkole nic nie kupowałem. Czasami uda mi się trafić 3 w Lotto to się cieszę jak małe dziecko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pracowalem 2 miesiące w cukrowni kilometr od domu. Jeden z najnowoczesniejszych silosow w Polsce i podobno najwiekszy do tego : ). lekko ponad 1800zl za miecha ale razem z sobotami. Zadna praca nie hańbi a do tego super zabawa. W domu czasem sie rodzice rzucaja jak sie troche cukru rozsypie a tam jak sie tona wysypie to wszyscy sie z tego smieją : P (oczywiscie prawie wszyscy bo kierownik nie xD). Tak sie mowi ze ktos sobie zarobil tysiaka i kupil triple.fi 10 pro. Ja mam na przyklad tyle innych wydatkow ze nawet nie myslalem o takich słuchawkach chociaz pieniedzy by mi spokojnie starczyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do tej pracy...

 

Krisio miał poprostu szczęście i nie ważne, w jaki sposób zebrał w tym wieku taką sumke. mogę powiedzieć, że ma farta, bo ja zapieprzałem w wakacje na ulotkach, troszkę u rodziców i razem w wakacje ponad kafla zarobiłem, ale praca jaką w to włożyłem jest z pewnością nie adekwatna do tej sumy... ale poprostu to jedna praca jaką sobie załatwiłem, i tak fartem, bo większości banków nie przyjmowali nikogo poniżej 16tki. też chciałbym tyle zarabiać, ale cóż, nic na to nie poradzę, ze nie mam takich możliwości, a robienie dochodzenia i wyrzutów z tego powodu jest delikatnie mówiąc infantylne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale temat jest o fotkach, czy sposobach zarabiania na życie i nie tylko w różnym wieku? I jeszcze pan moderator się włączyć w dyskusję, oj nieładnie ;)

 

Nie Włączył sie bo widac nie ma nic do dodania w tym temacie ;)

 

 

jutro moze jakas fotke wrzuce, co by tego off topa rozruszac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Trance daj mi jej numer..:) hehe joke..:P

A wy jeszcze na mój temat.. No k***a.. To są wydatki, które były w tym roku ale to moje wydatki..

A po pierwsze do Ojca się prawie nie odzywam bo mnie ostatnio wkurzył i najostatniejsze wydatki ( E10, MxM i kabelek) musiałem sobie załatwić sam...

Kieszonkowe tam dostaję ale co z tego jak 100zł płacę za fona na miesiąc a to jest 95% tego..

I proszę nie dyskutować więcej o tym.. Bo później będę mnie: Krisio06, aha to ten co zarobił 2k?... -_-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos zarabiania na własne potrzeby ;)

 

Od 2 lat pracuje w weekendy majowe, myje okna w wieżowcach (od wewnątrz, nie jest to więc praca na wysokości).

 

W to lato pracowałem: w lipcu na 3 prace, pracowałem po jakieś 13-14h, ale zarobiłem 2,7 tys ; sierpniu tylko na 2 roboty i 1,8tys. Kumpela pracowała w pizzeri, jako kelnerka, codziennie od 12 do 23-24, zarobiła w 2miechy ok 6,5 tys. Jaki z tego wniosek? W naszym młodym wieku trzeba ostro zapieprzać, żeby zarobić "trochę kasy". Ale przynajmniej potem przyjemność, jak odbierasz laptopa za własne pieniądze.

 

Ale faktycznie, 100 zł za miecha na telefon to sporawo :P Ja się zazwyczaj mieszczę w 20 zł :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy ile się fona używa.. Jak piszę dużo SMS-ów to stówka murowana a jak nie to czasami uda mi się zmieścić ( raz na rok) w 70zł..

 

Od 2 lat pracuje w weekendy majowe, myje okna w wieżowcach

Jak dotąd przeczytałem to sie przestraszyłem ale jak dokończyłem to napięcie opadło..:)

Ale ciekawa robota..

Teraz też zastanawiam się nad zrobieniem sobie młodszego ratownika.. W wakaje można na basenie porobić i przy okazji kożystać z tego troszkę..:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności