Skocz do zawartości

Weź Się Pokaż :)


Bommbel

Rekomendowane odpowiedzi

Nie pamiętam czy dawałem to zdjęcie, prawdopodobnie coś z okolic maja ;)

dsc00023vb6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego dredy są najlepsze - nie złamią się, nie rozdwoją , myć trzeba rzadko, jedynie suszenie zajmuje 6h :)

 

A jak ich się nie dosuszy mogą spleśnieć. Do tego trzeba po jakimś czasie je dokręcać, nie można ich myć "normalnie" tylko bardzo delikatnie i najlepiej specjalnym szamponem, a po dłuższym czasie, smarować jeszcze jakimiś specyfikami. Na początku zabawnie, ale po 1-2 latach bywa z tym różnie - sporo znajomych miało/ma.

 

Żadna opcja nie jest idealna :D

 

[edit]

Warlock - dawałeś. Jednak większą uwagę zwróciła Twoja koleżanka, inaczej bym tego zdjęcia nie zapamiętał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadna opcja nie jest idealna

 

Jest - najlepiej zgolić się na 0 podobnie jak Darkness :) Najwygodniej, i najpraktyczniej :P

 

PS: jak je zapuszcze ani mi się śni myć je codziennie i czesać. Ja niemiałem do czynienie z grzebieniem od kilku lat i niech tak zostanie. Przynajmniej wygląda bardziej profesjonalnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest - najlepiej zgolić się na 0 podobnie jak Darkness :) Najwygodniej, i najpraktyczniej :P

 

PS: jak je zapuszcze ani mi się śni myć je codziennie i czesać. Ja niemiałem do czynienie z grzebieniem od kilku lat i niech tak zostanie. Przynajmniej wygląda bardziej profesjonalnie :)

 

 

ludzie zaczna od Ciebie uciekac... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co konkretnie ? Zamierzam sobie troche je zapuścić i myśle, że własnie bedzie wygodniej, przynajmniej nie bedzie takiej sytuacji, ze wstaje z łużka tam każdy włos sterczy do gory i niczym go nie można ułożyć, żeby normalnie leżały na głowce, a wygląda to fatalnie :P Póki co to mój codzienny koszmar...

Dlatego właśnie swoje włosy postanowiłęm zapuścić :)

 

(...)

[edit]

Warlock - dawałeś. Jednak większą uwagę zwróciła Twoja koleżanka, inaczej bym tego zdjęcia nie zapamiętał ;)

Yhy, tak jak w przypadku darknessa, większym zainteresowaniem cieszą się ososby płci pięknej obecne na fotkach, niż sami postujący :P

Zgadza się ;)

Może warlock chciał nam po prostu 'przypomnieć jaką ma fajną koleżankę'? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co konkretnie ? Zamierzam sobie troche je zapuścić i myśle, że własnie bedzie wygodniej, przynajmniej nie bedzie takiej sytuacji, ze wstaje z łużka tam każdy włos sterczy do gory i niczym go nie można ułożyć, żeby normalnie leżały na głowce, a wygląda to fatalnie tongue.gif Póki co to mój codzienny koszmar...
nie mysl ze z dlugimi jest tak kolorowo. po pierwsze trzeba myc codziennie - na drugi dzien juz sie robia tluste (przynajmniej mi). rano umyje to nastepnego dnia sa tluste, a i jezcze podczas spania czesto sie rozczesuja - jak je na sucho uczesze to sie robia "druty" (swoja droga bardzo wielu dlugowlosych mezczyzn ma takie wlosy - niezbyt estetycznie to wyglada), wiec czesac tylko na mokro - czyli w sumie mozna od razu umyc szamponem, a to z kolei wymaga suszenia... a jesli suszenie to nie do sucha bo sie znowu druty zrobia... :P jesli chodzi o samo czesanie to w sumie jak sie ma takie do ramion jak teraz ja mam to z czesaniem za bardzo nie ma problemu - mozna bez problemu pod prysznicem palcami je rozczesac (no chyba, ze mamy wymacana glowe lub bylismy na jakims koncercie - wtedy szczotka jest niezbedna :P).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam bardziej zainteresował rower niż koleżanka :P

 

O_o

 

Nie no, ja tam jestem tolerancyjny w stosunku do innych orientacji ;P Wszyscy o tym wiedzą...

 

Caleb - pamiętam rozczesywanie włosów po koncertach :D! To było coś. 30 minut ze szczotką do włosów (o grzebieniu jakimkolwiek można było zapomnieć), na której zostawała chyba połowa tego co się miało przed chwilą na głowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie zaczna od Ciebie uciekac...

 

Jak byś mnie widział jaką mam fryzure jak wstaje z łużka byś dopiero uciekł. A tak na powaznie to mi włosy sie praktycznie wogóle nie przetłuszczają. Ale za to 99% szamponów jest nie dla mnie <_< Jak umyje włosy to są suche jak słoma i wogóle nie chcą się układać tylko są ciagle na tym samym miejscu. Okropność...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, ja tam jestem tolerancyjny w stosunku do innych orientacji ;P Wszyscy o tym wiedzą...

 

Mam takie zboczenie, że lubię przypatrywać się rowerom i słuchawkom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta też mam nadzieję nie będzie, 14-letnia córka znajomej rodziców, bez podtekstów :D

85378367ry2.jpg

Masz i rower i słuchawki :D. Fotka z początku wakacji po treningu w tenisa. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O mnie się nie martw, ona przyszła z rok starszym od niej panem który cykał zdjęcie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiąc szczerze w tamtym okresie znacznie bardziej interesowała mnie ta Pani ;)

image545ih3.jpg

image784vm3.jpg

(Taki a nie inny wyraz twarzy, bo kumpelka jakiś wyjątkowo bolesny wypadek nam opisywała ;))

 

 

K wystarczy tych fotek, wyczerpałem limit :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności