Skocz do zawartości

Śląski Meet W Ferie.


pavlitto

Rekomendowane odpowiedzi

 

jakby co to po sumie w niedzielę 22 :D

no nic czekamy na resztę, ważne aby ruszyć

 

To ja proponuję przed sumą w niedzielę żeby już nie było co (dać) na sumę ;)

 

może być, mi już 21 dzisiaj odpadł żona mnie wyciąga do filharmonii

Dawać miejsce i czas, chetnie dojade a z okolic Knurowa i Mikołowa chętnie pozbieram kolegów a na pewno ich sprzęt ;)

no to mamy północ wschód i południe rejonu, fatso na dalekim zachodzie ;)

nasz rzemieślnik z centrum tak? z tarnowskich też ktoś był

Edytowane przez hibi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

nasz rzemieślnik z centrum tak? z tarnowskich też ktoś był

 

 

 

Z Tarnowskich Gór jest Rymcymcym :)

 

Natomiast z Zawiercia jest atom_

 

I nawet wstępnie jakiś miesiąc temu gadaliśmy o meecie w tych okolicach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm...to jeszcze caaały tydzień :) . Co na to pozostali Koledzy już wpisani na listę?

 

 

U mnie next week odpada. Na 99%. W sobotę mam co prawda wolne ale już też zaklepaną na inne sprawy, w niedzielę pracuję.

 

:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie grypa dopadła i nie wiem czy sie pozbieram w tydzień, także za tydzień to będzie znak zapytania

 

 

Sorki Stary, ale raczej nie pozbierasz się do tygodnia. Piszę to dlatego, że mnie grypa puściła dopiero wczoraj (a zaczeła sie w poniedziałek).

 

I pewnie zaliczasz tą samą infekcję, co ja. 39-40C gorączki? I żadne leki nie pomagają? U mnie w pracy 1/3 obsady choruje. I leczenie trwa 10-14 dni. Taki jakiś wredny wirus :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie z tym że u mnie 50% padło. No widzisz a liczyłem na Twoje AKG:)

 

 

Jak już się w końcu uda nam spotkać to na 200% zabiorę Q701, RA i DT990. MOE będę miał raczej na uszach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Panataki

2. Siara1975

3. Thomm (if 21)

4. UGZ (wstępnie, w zależności jak ułożą się inne sprawy)

5. Domzz (jeśli wszystko pójdzie po mojej myśli) mogę zabrać to co mam w sygnaturce+ Senki MOE

6. hibi (22gi)(częstochowa)

Edytowane przez hibi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Cieszyna mam 6km na górny kapkę więcej ale i tak jestem w Zabrzu praktycznie co drugi weekend więc jeżeli coś wypali to chętnie przyjdę.

 

1. Panataki
2. Siara1975
3. Thomm (if 21)
4. UGZ (wstępnie, w zależności jak ułożą się inne sprawy)
5. Domzz (jeśli wszystko pójdzie po mojej myśli) mogę zabrać to co mam w sygnaturce+ Senki MOE
6. hibi (częstochowa, gdyby ktoś jeszcze był niedaleko)

7. Hakuri

Edytowane przez Hakuri
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21-22 marca myśle że uda sie zorganizować, jakby się uprzeć to tydzień wcześniej też dałbym radę. Istnieje opcja czerwonego alarmu i nagłego odwołania, ale niewielka. Jak na razie to poczekajmy, zobaczymy kiedy kto może. Ale karmić to was nie będe, chyba że sprzętem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności