Skocz do zawartości

Jbl 220


burgerking

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 91
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

W końcu cena dla ludzi... :P jeszcze -100 zł i kupię za te nie całe 200 zł z polską gwarą :P

 

wtedy takze bym kupil. obecna cena jest jednak zbyt wysoka. ale warto chyba poczekac - moze jak wejda jakies nowe modele to ceny starszych konstrukcji spadna szybciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie o czyms takim myslalem :) to burzy harmonie tego pieknego kabelka :P no chyba ze zenskie i meskie jacki byly neutrika :D nie no zartuje

 

swoja droga ciekawe co siedzi w srodku kabla JBL ... ja po otworzeniu pudelka (bedaz przyzwyczajonym do kabla grado) pomyslalem sobie - przeciez to sie zaraz polamie, pokruszy i w ogole jak to ma przewodzic prad? :) ktos wie co jest w srodku oplotu? przepraszam za offtop

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oryginalne JBLki stanialy to i importowane pewnie stanieja:

 

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=301003800

 

lol, faktycznie, przecież to 40 dychy w dół względem poprzedniej ceny..

zaczął się buum na nie to może i opłaca się taniej je opylać.. ;)

 

Ja bym radził poczekać trochę... teraz dość mocno staniały z polską gwarą można je mieć za nie całe 300 zł...

 

za kolejnych kilka miesięcy z takim popytem może znów stanieją ;)

 

Kurcze przedaloby mi sie te 10cm wiecej:P Wreszcie moglbym swobodnie przez plecy kabelek puszczac a tak jest to niemal niemozliwe:(

 

ja nie mam z tym problemu :) pomimo że jestem wysoki, to kabelek leci plecami.. ale z playerem łączy się przy szlufce - z T10- więc może dlatego nie mam problemu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie to jest opleciony zwykły kabel, nic innego być nie może. Kiedyś robiłem taki kabel w słuchawkach Trust dla kolegi :P

może jakiś poradnik ? albo źródła do instrukcji :D

też bym się pobawił B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tutaj bylbym ostrozny... nie zapomne jak kiedys byla moda na tzw. jojo jednej sytuacji. Trzeba wiedziec (a moze przypomniec) ze takie joja sie zrywaly, linki sie rozdwajaly itp itd. podchodze kiedys do kiosku chcac kupic bilet a tam sprzedawca plecie taki sznureczek... nie wiem w celu zaoszczedzenia na kosztach kupna takiej linki czy co? rozbawila mnie ta sytuacja niesamowicie i pamietam ja do dzis... wiec jak on mogl zaplatac linke to i moze jakis uparty i posiadajacy mase wolnego czasu forumowicz moglby zrobic kabelek z oplotem a'la linka alpinistyczna:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności