Skocz do zawartości

Jbl 220


burgerking

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 91
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Apropo tych JBL 220 za 120zł pozwolę sobię wklejić moją rozmowę z osobą wystarawiającą aukcje

 

Ja

 

Czy słuchawki są na 100% oryginalne? jeśli nie są a po przyjściu do mnie stwierdzę ,że jednak nie są to czy automatycznie zwroci mi Pan pieniądze?

 

Odp

 

sluchawki sa oryginalne

 

Ja

 

A skąd tak niska cena i brak opakowania i gwarancji?

 

Odp

 

Juz tlumacze aby zyskac na transporcie tzn zejsc z kosztow talwiej i taniej jest kupic same sluchawki bez osprzetu wiecej sie zmieci do kartonu mniejsza waga i mniejsza oplata celna

pzdr

 

Ja

 

"Podróbki tych słuchawek bardzo łatwo rozpoznać: w kolorze czarnym zewnętrzna część słuchawek jest czarna, w podróbkach srebrna - tak jakby to były słuchawki w kolorze białym. Dodatkowo w podróbkach długość kabla jest krótsza niż 1,1m. W wewnętrznej części słuchawek podróbki nie posiadają gąbeczek."

 

Takie informacje udało mi się znaleźć na temat ewentualnych podróbek słuchawek JBL 220 , czy w takim razie Pana słuchawki mają na pewno długość kabla 1.1m oraz ich wewnętrzna część słuchawek posiad gąbeczki? Może Pan wysłać szczegółowe zdjęcia?

 

Odp

 

Witam wiem jak rozpoznac podrobke tego modelu poniewaz posiadam zdjacia zsciagniete z serwera i tam mam opis jakie elementy mowia o oryginalanosci dodam ze moje siateczki sa czarne co do dlugosci kabla nie wiem bo nie mierzylem

 

 

 

Hmm

No cóż chyba szkoda dalej wdawać się w dyskusje:) z tym Panem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ech moze byc ze sami sprzedawcy nie wiedza co maja, a nie musi byc tak ze wersja OEM = fake, jest duze prawdopodobienstwo ze tak jest ale jak nie...to ryzyko i zysk kupujacego:)

Kolega ma 2 pary JBL - jedne fake ( chyba bo kupione z allegro za 100) drugie prawdziwe - poslucham , zobacze czy faktycznie fejki sa fejki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/item292445923_jbl_re...owe_jbl220.html

a jak wam się wydaje czy te JBL 220 są orginalne jest to wersja OEM więc wydaje mi się iż te słuchawki są podróbkami ale za 1 zł opłaca się coś takiego kupić ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/item292445923_jbl_re...owe_jbl220.html

a jak wam się wydaje czy te JBL 220 są orginalne jest to wersja OEM więc wydaje mi się iż te słuchawki są podróbkami ale za 1 zł opłaca się coś takiego kupić ??

to jest aukcja a nie "kup teraz". Nie kupisz ich za 1 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności