Skocz do zawartości

Jbl 220


burgerking

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 91
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam,

 

Mam te słuchawki z akcji za 120 zł. Od razu mówię, że nie mam absolutnie nic wspolnego ze sprzedającym.

 

Słuchawki kupiłem po tym, jak rozdeptałem (po pijaku zresztą) swoje JBL'e kupione jakiś czas temu za ponad 300 zł (oryginalne).

Obawiałem się tego co mi przyniesie ta aukcja ale chyba bezpodstawnie. Słuchawki te są IDEALNIE takie same jak te co miałem (no i jeszcze w sumie mam ich zwłoki wiec moge porównać :-)). Spełniają wszelkie kryteria oryginalności opisywane na stronach (oprócz tego, że nie sa w pudełku, a zupełnie luzem - nie w blistrze).

Teraz co do dźwięku - grają TAK SAMO ŚWIETNIE!!! Jak rozdepcze te co kupiłem to porównam wnętrza haha (mam nadzieje, że sie to nei stanie ;-)).

 

Podsumowując - są to oryginały albo idealne podróbki. Ja mam jeszcze inną teorię - fabryka w chinach po prostu klepie po godzinach tego typu produkty, ktore rozprowadzana są potem luzem.

 

Drugi dziwny przykład to moje EP630 i słuchawki mojej żony (też EP630) kupione w MediaMarkcie za około 100 zł. Ja swoje kupiłem dla jaj na allegro za 20 parę złotych, były w blistrze. A teraz najlepsze - są idealnie takie same - z wyglądu spełniają wszelakie możliwe znamiona oryginalności. A jak grają? TAK SAMO (oczywiście po kilkudziesieciu godzinach wygrzewania)!!!

 

Więc albo Chińczycy doszli do pełnej perfekcji w podrabianiu oryginalnych przedmiotów (niektórzy twierdzą że są podróbki lepsze od oryginałów hehe), albo po prostu tak jak pisałem - są to produkty z tej samej fabryki, tyle że są jakimśtam lewym obiegiem.

 

A zapomniałbym - kupiłem też kiedyś sobie słuchaweczki CX300 (na allegro) za jakieś 50 zł - okazały sie totalnym chłamem, tak ****ianą podróbką, że aż łzy leciały ze smiechu i z tego co się wydobywało z nich. Tak wieć podróbka podróbce nei równa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak od niego.

 

Nie twierdze, że sa to na pewno oryginalne produkty - takie są po prostu moje odczucia.

Jeśli są to doskonałe podróbki to cóż - na pewno warte swojej ceny :-).

Generalnie - do niczego nikogo nie namawiam ani nie odradzam.

 

Jestem tylko ciekawy skąd tego tupu rzeczy biorą się na allegro i jaka jest geneza ich powstania ;-).

 

Fotki wstawie dzisiaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak byśmy zrobili tak... ja bym zaryzykował i kupił te JBL220 za te 120 zł ale pod jednym warunkiem... że musiałby się znaleźć ktoś kto by mi podesłał oryginała do porównania... to jak? Znajdzie się ktoś?

 

a za ile?? :P

 

heh, a na serio, kto by się znalazł taki żeby oddać na jakiś tydzień oddać ;) ja bym nie wytrzymał :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś może zmierzyć długość przewodu?

Mam komplet z wszystkimi akcesoriam z us, ale jedno co zauważyłem, to że w specyfikacji podają długość przewodu

111cm, u mnie jest to 120cm (mierzona sama część z oplotem i powiedzmy, że daje sobie +/-1cm na błąd pomiarowy ;) ).

Ciekaw jestem czy u posiadaczy, którzy mają 100% pewności co do oryginalności słuchawek też jest taka rozbieżność? :huh:

Jeszcze dodam, że długość przewodów rozdzielających się na dwie słuchawki wynosi u mnie 34,5cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 cm wiecej oO woow to jest rozbieznosc ;] mnie zawsze zastanawia szumny dluzszy kabel do prawej sluchawki w sluchawkach sennheisera, mx500 to mialy, mx400 tez , no i teraz cx400 tez to maja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do rocka(Pink Floyd,Deep Purple,Guns N'Roses,Queen itp.) lepsze będą JBL czy Westone Um1?

Na dzień dzisiejszy mogę polecić Ci z czystym sumieniem UM1 - do tego typu muzyki są wręcz stworzone. Zamówiłem też JBL-e, więc jak się trochę wstrzymasz to będę miał porównanie. UM1 są bardzo bezpośrednie, bez ubarwień i zbytniego podbijania żadnego pasma. Największym ich atutem jest środek, czyli to czego potrzebujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słucham dokładnie tej samej muzyki i jbl grają przecudnie, nie mam westonów do porównania ale w jbl'ach nie ma się do czego przyczepić

 

mam ten egzemplarz z ebaya, są na 100% oryginalne ale gościu do krajów 3świata (polska) :P wysyła tylko droższą opcją przesyłki. Łącznie wyszło około 150zł za nowiutkie czarne jbl-e z całym osprzętem i dostawą do domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności