Skocz do zawartości

Może By Tak Meet W Łodzi?


rosiu

Rekomendowane odpowiedzi

Slaying the Prophets ov Isa

Też chętnie bym to usłyszał - mnóstwo perkusji, zwłaszcza we wstępie.

Conquer All już mniej mnie interesuje.

 

A może Black Sabbath - Rat Salad?

 

EDIT:

 

Przypomniałem sobie, że często na użytek ustawiania dźwięku na koncertach używane są piosenki Rage Against The Machine z pierwszej płyty (serio, wokalu wprawdzie z jej pomocą nie ustawisz, ale jest naprawdę świetnie zmasterowana). Ja dlatego proponuje "Take The Power Back". Ten z mojej strony jest pewniakiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 489
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

In flames - moonshield

Therion - Uthark Runa

Rage Against The Machine - Take the power back

Rage Against The Machine - Wake up

Marilyn Manson - Seizure of Power

Therion - Lemuria (dobrze się wokal ustawia)

Clint Mansell - Lux Aeterna

Samael - Supra Karma (chociaz karmy nikt nie ma :D )

 

Ja poproszę coś z tego... XD

 

Co do biblioteki - uważam że to na prawdę niezły pomysł, przez chwile chodził mi po głowie empik ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do biblioteki - uważam że to na prawdę niezły pomysł, przez chwile chodził mi po głowie empik ^^

Troche głośno ;) Jakbyśmy szli do manufaktury czy galerki to już chyba lepiej do jakiego coffe heaven gdzie można sobie wygodnie usiąść i napić sie czego. Chociaż jak pomyśle to w empiku też chyba można, bo widziałem tam lodówke z napojami :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że dobrze by było jakby ktoś tam wpadł i znalazł jakiś konkretny kąt dla nas, ew. żeby po prostu wybadać tak na wszelki wypadek. Ja się zgłaszam na ochotnika :P, pójdę tam z Cloud'em w tym tygodniu i może zrobię kilka fotek :) Muszę się dowiedzieć czy będzie gniazdko ;)

---

Jest otwarta od 8 do 20, od poniedziałku do soboty, więc jeśli biblioteka to zostaje nam ustalenie dokładnego dnia, godziny spotkania, listy uczestników i listy sprzętu tak, żeby jak najmniej rzeczy się powtarzało, nie ma co tachać wszystkiego co mamy.

 

EDIT:

 

Jeszcze kwestia listy odsłuchowej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że to byłoby by jednak najlepsze rozwiązanie, choć wymagające poświeceń :P

 

Jak ktoś by rzeczywiście wtedy nie mógł to możemy przesunąć...

 

EDIT:

Martinuz, trafna uwaga, przyznaję :) Już poprawiłem. I nie musiałeś mi przypominać akurat o polskim, wiesz przecież, że to boli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czemu tak rano? Ja wolałbym coś kolo 12 albo 13. ;]
bo rano jest mniej ludzi

Zobaczymy jeszcze co na to kopaczmopa , doom4n i Cloud. Może Squonk się też odezwie.

 

Edit:

Duza szansa ze będzie Clip na naszym spotkaniu.

Już widziałem w "Najdłuższym...". Chętnie bym go zobaczył/usłyszał w akcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duza szansa ze będzie Clip na naszym spotkaniu. ^^

Szansa maleje no chyba ze nowy 4GB Clip (prawdopodobnie z obsługą OGG) będzie do kupienia w Polsce do lutego..

<umrę_bez_playera_do_tego_czasu>

 

A swoja droga to mamy już jakieś miejsce?

Nadal biblioteka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności