Skocz do zawartości

Może By Tak Meet W Łodzi?


rosiu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 489
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Z tym ze juz nie mam Moonlighta, pewno pisalby sie tez kolega z HD25 i JBl 220. Ja moge zaoferowac to cop mam Epki, X3i, K81DJ,iGrado, SR60, HD580 , wzmak sluchawkowy Forum 608 z tymze raczej wszystkiego targac nie bede takze wybiorczo.

A kiedy pasuje? Nie wiem pracuje wiec na pewno nie w poludnie niestety jakos wieczorkiem a terminowo to nie wiem jak Wy ustaliliscie,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaraz - moze w lutym wezme sobie tydzien wolnego to wtedy bedzie wiecej czasu - moze niech kazdy napisze jak co i kiedy mu pasuje. Kiedy sa te cale ferie? No i co kto zabiera zeby to mialo rece i nigi. Np wzmacniacza sluchawkowego nie wezme bo jest potrzebny do niego prąd. a jak nie wzmak sluchawkowy to i HD580 ma mierny sens.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ferie zaczynają się 9.02, kończą 24.02.

---

Mnie pasują wszystkie weedendy i pierwszy tydzień ferii (do piątku 16-tego włącznie)

---

Myślę, że gniazdko można by załatwić. Ja bardzo chętnie posłuchałbym tego wzmacniacza. Może wpadnę tam i zobaczę czy dałoby radę się podłączyć.

---

Ja biorę:

Cowon D2

iAudio X5

iriver U10

iriver T60

iriver H10

Sennheiser HD 595

Sennheiser HD 465

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz jakiś inny pomysł to jesteśmy otwarci na propozycje :)

Myślę, że jakby było w miarę pusto to może by wyłaczyli muzykę, jeśli byśmy o to poprosili. Ale to nie jest w żaden sposób pewne. Niestety żadne inne sensowne miejsce mi nie przychodzi do głowy (chyba że Antidotum, ale to loteria).

 

Ze wzmacniaczami może być ciężko, ja właśnie się zbieram do kupna i najpierw chciałem usłyszeć jak to działa.

 

I o ile iGrado mnie jakoś specjalnie nie interesują to na pewno chętnie bym posłuchał sobie Sr60.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę chetnie pierwszy weekend ferii.

 

Biorę:

Akg k81dj

iAudio i7

iPod Video 5.5th gen

Philips Shs8200

 

Rowniez poslucham chetnie grado sr60, ale igrado tez mnie interesuje :)

 

btw czy pub dla głuchoniemych to nie przegięćie? :P

Moze jakies inne miłe, a ciche miejsce?

 

Czy ktos ma moze jakąś armaturę? Bo korci mnie zeby czegos takiego posluchac..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

propozycji jakos specjalnie nie mam, musialbym sie gleboko zastanowic, najlepiej na jakiejs uczelni - pustka eheh ale ciec moze zlapac :)

 

Nie no szczerze mowiac nie mam za bardzo pomyslu, musialoby byc u kogos na chacie a chyba nikt sie nie odwazy. Dlatego zsotaje jakis pub. Wzmacniacza sluchawkowego byc nie musi w sumie ale zeby costam sprzetu bylo. W koncu jest pare osob z Lodzi ktorzy cos maja np Squonk czy ktostam ale jak nie to Ci co dadza rade to przyjda Ci co nie to nie, nie ma co bic piany. Tez posluchalbym dobrej armatury , mialem ALtec ale mi nie podeszly. Z tym ze jeszcze jedno - jak bedzie halas to sens takiego spotkania jakby spada do zera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jest sprawa muzyki, ja proponuję 2 opcje:

1 - ktos bierze laptopa, my zgrywamy na CD nasze ulubione piosenki...

2 - nasze ulubione piosenki wysyłamy sobie nawzajem (nie iwem jak z legalnoscia tego :D ale w sumie to my bedziemy tego słuchac :P )

3 - rosiu bierze X5 z USB Hostem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym ze jeszcze jedno - jak bedzie halas to sens takiego spotkania jakby spada do zera.

Prawda. Przecież chodzi o to żeby posłuchać, hałas wypacza ideę.

 

Sprzętu jest jak na razie całkiem sporo, myślę, że będzie z 6-10 playerów, 10-20 par słuchawek (tylko, że mało z >400zł półki, Ciebie pewnie raczej te interesują, 595 już znasz więc też nic nie mam).

 

Squonk ma E500, myślę, że to mogłoby zainteresować zainteresowanych armaturą :P Niech ktoś napisze PM'a.

 

Mamy do spotkania 4 tygodnie, więc na razie nie ma co się martwić brakiem miejsca, po prostu trzeba zacząc go szukać :)

 

3 - rosiu bierze X5 z USB Hostem

doom4n ma A2 on też ma USB HOST, w H320 też jest OTG, ale to nie działa z wszystkim, trzeba coś wymyślić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad 2 - no to chyba nie mamy takich debilnych userów zeby nie mogli wziac ze sobą płytki z softem ;]

Nie o to chodzi. Chciałbyś na swoim laptopie nagle instalować soft do starych iriverów, do nowych, itunes'a (wiem, że masz, ale pomyśl, że nie masz), soft do Creative'a...

 

A pomysł z hotelem - w sumie? Jakbyśmy znaleźli jakies "usługi hotelarskie" (czyli 0 gwiazdek), przynieśli picie, zamówili pizze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm, pomysł z kosmosu, ale w sumie podzielić sie można:

 

BIBLIOTEKA UNIWERSYTECKA

 

Ul. Matejki bodajże, łatwo dojechać od Placu Wolności czy manufaktury 15stką, jeśli nie wiecie gdzie to jest. Zapisanym być nie trzeba, albowiem sam nie jestem, a czasem chodze tam i sie ucze (jest CICHO i atmosfera sprzyja nauce. Zatem słuchaniu muzy też ;-). Oczywiście nie mówie o siedzeniu w czytelni, gdzie ludzi czytają i najmniejszy szelest wszystkich w****ia;-) Budynek jest duży i ładny, jest kilka miejsc gdzie są zwykłe kanapy czy fotele, (stoliki w bufecie, ale tam podobno bywa troche głośniej). Jeżeli nie będziemy paczką śmierdzących/pijanych/ obdartych/głośnych/niepotrafiących się zachować ludzi, nie ma żadnych przeszkód żeby tam sie udać. Moze ktoś z nas jest studentem, bo nie wiem? Myśle że jakbyśmy mieli laptopa to zawsze lepiej byśmy wyglądali ;) Aha, tylko tam w szatni (bezpłatnej of course) trza zostawić wszystkie plecaki, torby itp, wiec trza bedzie na miejscu sprzet wziąć do ręki ;)

 

Napiszcie co sądzicie.

 

Aha, piwo tam odpada ;)

pizza pewnie też :) (chociaż nie znam menu bufetu :rolleyes: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee mnie interesuje wszystko nie ze powyzej 400zl, np CX300 chetnie poslucham.

 

Poza tym posluchac, zobaczyc rozne playery, powymieniac sie pogladami w sympatycznej atmosferze. Tyle ze faktycznie trzeba pomyslec o organizacji, zwlaszcza dobrym miejscu. HD595 chetnie przeslucham bo dawno nie mialem okazji. Ty bys mogl na Forumie ich przesluchac ale musialoby byc gniazdko.

Moze niech bedzie lista z 10 utworow na ktorych mozna prztestowac dobrze sluchawki , kazdy takowa bedzie mial na playerze a reszta co kto chce. Co Wy na to?

 

Pomyslcie o swoich utworach - ja uwazam ze dobrym utworem do testowania jest np "Would" Alice in chains.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli umówimy sie na zgranie określonych utworów na playerki to laptop nie będzie chyba konieczny. A ja tymczasem spadam do biblioteki zakuwać B)

 

Ja kiedyś ustawiałem dzwięk wsłu****ąc sie w Guerilla Radio, Rage Against The Machine

Ale ja bym zaproponował od siebie 2 kawałki Behemotha: Conquer All oraz Slaying the Prophets ov Isa

 

EDIT: nie wierze, ocenzurowało wyraz wsłuchiwać :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności