Skocz do zawartości

Może By Tak Meet W Łodzi?


rosiu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 489
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

greatboy - bede bardzo bardzo bardzo jak cholera wdzięczny jak weźmiesz jbl 220 - bo kusi mnie ich zakup i chetnie posłucham

 

 

Nie ma sprawy :-) Rozumiem, że jedyne co pozostało to kwestia ustalenia terminu ? Ja się postaram dostosować w miarę możliwości, więc niech ktoś z pomysłodawców/organizatorów postara się ustalić coś konkretnego, a potem nic tylko się spotykać i słuchać/testować :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, nie wiecie czy w bibliotece są jakieś komputery?

Bo tak się składa, posiadam laptopa w wersji bez wyświetlacza (tzn wyświetlacz się zjeb...popsuł), więc gdyby była możliwość skorzystania z zewnętrznego wyświetlacza to jestem w stanie załatwić coś takiego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra ludzie meet juz w tą sobote.

A wiec jest pare spraw.

Co z:

  • laptopem?
  • aparatem cyfrowym?
  • muzyką?

To chyba wszystko bo miejsce i czas chyba wszyscy znaja.

Dla nie znających podaje jeszcze raz.

Miejsce: biblioteka na ul. Matejki

Data: 9 luty 2008r

Zbiórka przed biblioteką o godzinie 12.00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc sprawa ma cała się tak że:

 

Rosiu udostępnia nam serwer na 4share. My na ten serwer ładujemy po 2 utworach w formacie MP3 conajmniej CBR 256. Inne formaty NIEDOZWOLONE (problemy z playerami). Ten katalog ładujemy na swoje odtwarzacze!

 

I teraz notka prawna:

1. Musimy posiadać ORYGINALNE CD z danym utworem

2. Utwór zgrywany jest na odtwarzacz kolegi dla NASZEGO użytku i to my go będziemy słuchać

3. Utwór NIE MOŻE być przechowywany na odtwarzaczu dłużej niż 24h

 

Rosiu - działaj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to tak:

 

wrzucamy archiwa ZIP nie wieksze niz 50 MB tutaj (ale jesli ktos nie przynosi sprzetu to niech nie wrzuca, bo nagle sie okaze, ze na kazdy player jest 20 paczek do wrzucenia :)):

 

http://tnij.org/meetingforum

 

Nazwa pliku: [nick z forum].zip

 

Do tego ODDZIELNIE wrzucamy plik [nick z forum].txt z lista utworow, tak zeby sie nie powtarzaly u roznych osob.

 

I tak: ja nie wiem czy sie pojawie, gdyz mam goraczke i biore antybiotyk od wczoraj.

JESLI sie pojawie to przyniose aparat.

 

I poza tym prosze o potwierdzanie mozliwosci przybycia, zeby mozna byo zrobic liste obecnosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności