Skocz do zawartości

V39 Czy C3


daroq

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zastanawiam się nad kupnem któregoś z tych odtwarzaczy. I tu zaczyna się problem... Generalnie zależy mi na jskości dźwieku, więc sugerując sie suchymi danymi technicznymi to powienienem wybrać V39. Jednak czytam wiele komentarzy opisujących słabą jakośc dźwieku, problemy z ustawieniem basów na user EQ, beznadziejnym RBS-em itp. No i już nie wiem jak to jest z tym dźwiękiem, zwłaszcza że C3 ma rzekomo świetny Play FX, ale nigdzie nie mogę znaleźć jego recenzji, poza tym jest "podejrzannie" tani (2GB) . Czyli generalnie który będzie lepiej (czyściej) grał? Tylko nie piszcie mi, że jak chce mieć jakośc dźwieku to żebym kupił iRivera. :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zastanawiam się nad kupnem któregoś z tych odtwarzaczy. I tu zaczyna się problem... Generalnie zależy mi na jskości dźwieku, więc sugerując sie suchymi danymi technicznymi to powienienem wybrać V39. Jednak czytam wiele komentarzy opisujących słabą jakośc dźwieku, problemy z ustawieniem basów na user EQ, beznadziejnym RBS-em itp. No i już nie wiem jak to jest z tym dźwiękiem, zwłaszcza że C3 ma rzekomo świetny Play FX, ale nigdzie nie mogę znaleźć jego recenzji, poza tym jest "podejrzannie" tani (2GB) . Czyli generalnie który będzie lepiej (czyściej) grał? Tylko nie piszcie mi, że jak chce mieć jakośc dźwieku to żebym kupił iRivera. :blink:

 

 

oczywiście że v39

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie zależy mi na jskości dźwieku, więc sugerując sie suchymi danymi technicznymi to powienienem wybrać V39. Jednak czytam wiele komentarzy opisujących słabą jakośc dźwieku,

To chyba nie u nas :P

 

No i już nie wiem jak to jest z tym dźwiękiem, zwłaszcza że C3 ma rzekomo świetny Play FX, ale nigdzie nie mogę znaleźć jego recenzji, poza tym jest "podejrzannie" tani (2GB) . Czyli generalnie który będzie lepiej (czyściej) grał? Tylko nie piszcie mi, że jak chce mieć jakośc dźwieku to żebym kupił iRivera. :blink:

 

Nie musisz kupować żadnego irivera (chociaż oczywiście możesz) :P

V39 jest bezpośrednim konkurentem irivera Clixa 2, ma porównywalnej jakości dźwięk.

 

C3 jest tani, bo to nie jest już ta sama klasa co V39, a recenzji nie ma... bo C3 nie wzbudziło aż takiego entuzjazmu wśród użytkowników tego forum; nie było tak często kupowane, polecane, a co za tym idzie, również recenzowane.

 

Jeżeli możesz sobie pozwolić na V39 i jeżeli rzeczywiście zależy Ci na jakości dźwięku, to po co w ogóle zastanawiać się nad C3? :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam niestety nie testowałem V39, dlatego odpowiem cytatem z recenzji KHRoN'a

 

"W V39 dostępne są różne dopalacze dźwięku oraz dwa typy equalizera:

(...)

Equalizer - “zwykły”, pięciopasmowy equalizer (możliwe są do zapisania dwa ustawienia plus jest cztery gotowe)

 

Stone EQ - pięciopasmowy equalizer parametryczny, chyba nawet lepszy niż w D2… a w każdym razie jest go prościej ustawić"

 

Polecam przeczytanie całej recenzji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem oczywiście niejedną... Ale jeśli chodzi o niskie tony to wiem co i jak w przypadku Play FX i BBE. Są świetne i ładnie podnoszą niskie częstotliwości. Ale w V39 to nie mam pojęcia jak to by było z bassem (nie żebym lubił tony spod bass reflexu, ale lepiej mieć pole manewru :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności