Skocz do zawartości

Dziwny Sen Ze Słuchawkami W Tle <wow?>


johnnywalker

Rekomendowane odpowiedzi

Jako że za niecałe 15 godzin będzie już nowy rok 2008, życzę wszystkim Szczęśliwego Nowego Roku, żeby Wam się udało wszystko, a przynajmniej większość tego, co pragniecie osiągnąć.

 

A ja spieszę z opisaniem dziwnego snu, jaki mnie nawiedził dzisiejszej nocy - można powiedzieć, że ostatniej nocy w tym roku, poza tą nocą sylwestrową.

Rzadko pamiętam sny, ale ten mi się przypomniał: dostałem słuchawki, takie większe Sennhaisery, a la hełmofony, ale takie mniejsze coś jakby jakieś HDki (201 to raczej nie, ale tak sobie pomyślałem najpierw). Słuchaweczki trzeba było jakoś złożyć i zainstalować... nie tylko gąbki (skórzane?), ale w pierwszej kolejności całe mambrany - dziwne. Ale najdziwniejsze dla mnie było to, co dostalem jako gratis - był to zegarek, spoglądam na tarczę i pierwsza myśl jakis noname, ale napis układał mi się w deseń "Logitech", ale nie całkiem - jakieś literki były poprzestawiane. Najbardziej jednak tajemnicza była ostatnia część tego fragmentu snu - otworzyłem bez trudu (otworzył się sam?) pokrywkę tylną, patrzę, a tam... nie ma mechanizmu - bo to był według mnie zegarek mechaniczny, a nie elektroniczny. W głowie świta mi myśl, że warunkiem otrzymania mechanizmu jest zrobienie czegoś... czego, nie wiem.

Dziwny sen, ale może ktoś bawi się we wróżkę i zna symbolikę snów.

 

Pozdrawiam i do siego roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się k&^$a nic nie sniło <_< tzn. na pewno mi się coś śniło, ale nie zapamiętałem snu.

 

ps: prawie każdy coś słucha przed spaniem... to można inaczej zasnąć? :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zazwyczaj nie pamiętam swoich snów, ale ten był tragiczny:

moje sr-60 zastałem z przeciętym kablem... co gorsza w środku wyglądał jak kabel od badziewnego przedłużacza minijack, który mam w szafie(ucięty w mniej więcej w tym samym miejscu :E)

Tej nocy słuchałem PJ Harvey, właśnie na Grado ;d

edit: może ma to związek z tym, że na dzisiaj planowałem recabling ep'ek? cholera wie ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem za to bardzo dziwny i zly sen - najgorszy z najgorszych jaki mialem.

Snilo mi sie, ze mojemu starszemu ukradziono samochod wypelniony po brzegi sprzetem komputerowym.

Niewiem skad taki sen - przed snem relaxowalem sie przy delikatnym trance. Mam nadzieje ze to tylko bujda albo w najblizszym czasie przydazy mi sie katastroffa:(

SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja usypiam przy breakcore'ach, ale od niedawna nie mogę, bo Mała nie potrafi przy muzyce zasnąć O_o (to, ze przy brkcore, to rozumiem, ale przy dark ambientach??)

No i sie nie wysypiam... :/

Co do snów- ja swoich zazwyczaj nie pamiętam - i dobrze. Śnią mi się po****ne rzeczy.

Na przykład ostatnio mi się śniło, że duszę jakiegoś s****ysyna porywającego kobiety na handel (dusiłem go w McDonaldsie w Smyku O_o). Obudziłem się wbijając paznokcie w plecy Małej (z całej siły). Dlatego nie lubię, jak mi się coś śni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja usypiam przy breakcore'ach, ale od niedawna nie mogę, bo Mała nie potrafi przy muzyce zasnąć O_o (to, ze przy brkcore, to rozumiem, ale przy dark ambientach??)

No i sie nie wysypiam... :/

Co do snów- ja swoich zazwyczaj nie pamiętam - i dobrze. Śnią mi się po****ne rzeczy.

Na przykład ostatnio mi się śniło, że duszę jakiegoś s****ysyna porywającego kobiety na handel (dusiłem go w McDonaldsie w Smyku O_o). Obudziłem się wbijając paznokcie w plecy Małej (z całej siły). Dlatego nie lubię, jak mi się coś śni...

 

Ja nigdy nieśpie więc nie mam problemu ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

chyba domyślacie sie co mi sie dzisiaj śniło(żart).a tak naprawde to śniło mi sie że mam creativa zena lae jakigoś nowego. (Ale jeszcze nigdy nie śniło mi sie że artek ma pełną szafe playerów)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak będzie sie śnił creative ep-630 to umrzesz

hehe chyba jak ci sie kossy sparki śnią to umrzesz ;]

mi sie tylko śnią rzeczy o jakich sie wam nie śniło ;) czyli różne po*****e zeczy o których wole nie wspominać, Choć ostatnio mi sie śnił, a raczej miałem obraz wypowiedzi z tego forum na temat sparków, cytat:"Grałem nawet chwile w nich w kosza:] no i się trzymały." takia krótka scenka, bo mnie siostra obudziła(siostry mam 3 ;/ ). POzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności