Skocz do zawartości

Hip Hop


Pszemi

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam ILL BILLA, a w szczególności płytę z Vinnie Paz'em - Heavy Metal Kings!!! zaje......!!!

 

ill bill to jeden z lepszych undergroundowych raperow

nowy kawalek La Coka Nostra(ill bill & slaine)

http://www.youtube.com/watch?v=I7q7_VNBam4

miazga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja to czekam na WSRH - Szkoła wyrzutków... Miało być w grudniu, ale z czego wiem to teraz na czasie wyjdzie jakiś klip promocyjny

 

Edytowane przez podobnoja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ZAWSZE będzie mistrzem Łona.

NIESAMOWITY przekaz , NIESAMOWITA pozytywna energia na starszych krążkach .

Mocno kształtuję charakter ,jeżeli umiesz słuchać tego co Ci leci w Mp3 i wysnuwać z tego WNIOSKI.

A tą piosenką wszyscy powinniśmy rozpoczynać dzień i świat byłby o wiele przyjemniejszy -

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Czekam na tą płytę bardziej niż na wiosnę! jeśli bity będą na takim poziomie to stopniowe zjadanie mózgu i duszy pewne! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie nie słucham rapu. Cała ta subkultura kojarzy mi się ze szpanem na poziomie dresiarzy ("patrzcie jaki mam ******sty kaptur, a jak się postaram to dorzucę jeszcze 5 kilo łańcuchów na szyję") oraz "gangsta image", który na dłuższą metę strasznie śmierdzi pozerstwem. W ogóle rozwalają mnie ci kolesie w kurtkach zimowych z tymi charakterystycznymi "futerkowatymi" kapturami sterczącymi za głową. No po prostu przekomiczne. Nie wiem dlaczego, ale zawsze jak to widzę mam na twarzy lekko drwiący uśmiech.

Nie pasuje mi po prostu ten kapturek do "gangsta image" - zbyt duży kontrast jak dla mnie.

 

W całej mojej muzycznej podróży jedyne warte dla mnie uwagi zespoły raperskie to Deltron 3030 i Dr. Octagon z jego Dr. Octagonecologyst oraz Public Enemy

 

Ale przyznaję, warto czasami oglądnąć sobie jakiś hip-hopowy teledysk - można się trochę pośmiać. Zawsze jak widzę w****ioną raperską gębę pozującą na mega twardziela chce mi się śmiać

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisuje sie pod tym :) kiedyś myślałem, że z tego się wyrasta, tzn 18-letni raperzy w końcu ściągną kaptury po 30-tce, jednak się myliłem. Sam słucham czasem Ostrego, Piha, Luca czy Sumy Styli ale drażni mnie np w przypadku Piha ten lans. Codziennie na youtube główną strone okupują Hades, Białas, PMM i masa wygibongów kiwających głowami od ziemi po kadr, nawijających w kółko te same teksty. Oczywiście każdy teledysk poprzedzony jest 20 sekundową reklamą sklepu z ciuchami a potem przez kilka minut oglądamy same ciuchy :) Już nie wspominając o tym, że gdy wrzucimy kawałek pmm daj mi bit uzyskamy 100tys odsłon, gdy wstamy dopisek "feat OSTR" albo w innym "feat Słoń" mamy kilka milionów odsłon, nawet gdy kawałek jest słaby :P Jak dla mnie jest to czysta komercja, nic więcej. Oczywiście nie dotyczy to tylko tego gatunku. Od pewnego czasu jest wysyp programów typu "śpiewać każdy może..." gdzie każdy burak (zwycięzca Mam talent) może zostać "gwiazdą". W przypadku raperów jak pisałem wcześniej- podczepianie się do tyłka znanym artystom, nagranie kawałka z Peją, Słoniem czy Ostrym i kolejni wypływają. Arthass jak nie lubisz komercji, bujania głową, groźnych min, ciuchów Prostacko i gangsterki to posłuchaj Luca, np kawałek Kosmostumostów z najnoszej płyty ze świetnym teledyskiem :)

Edytowane przez gumiak9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko proszę mnie źle nie zrozumieć. Nie piszę, że gatunek jest ****iany. Mnie głównie odrzuca image, cała ta otoczka, gesty, sposób bycia. Po przedarciu się przez tą powłokę nie ma tam wewnątrz nic ciekawego, poza nielicznymi wyjątkami. Na pewno jest tego więcej niż te trzy przykłady, które podałem. Z tego co mi jeszcze przychodzi do głowy to Snoop Dogg (przede wszystkim płyta, której okładkę ma gumiak9 w avatarze :) czy kilka płyt Eminema

Edytowane przez Arthass
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności