Skocz do zawartości

Hip Hop


Pszemi

Rekomendowane odpowiedzi

No chyba że kupił. :)

Jasne, cieszę się, że ludzie kupuję polskie rap płyty, jednak postawa Asfaltu mi się nie podoba od jakiegoś czasu - Podostrzyfszy za 213zł, teraz reedycja Ostrego z jakimiś odrzutami na 2CD. Choć nadal uważam, że to najlepsza wytwórnia w naszym kraju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdźcie singiel Dużych Rzeczy "Lataj". Ment - co, co, co za bit, Ment ale z Ciebie typ! Kamil zrobił niesamowite biciwo, jaram się w opór. Wena lepiej od Rasa, choć ten też ma mocne wersy. Czekam na Duże Rzeczy jak na Euro 2012!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdźcie singiel Dużych Rzeczy "Lataj". Ment - co, co, co za bit, Ment ale z Ciebie typ! Kamil zrobił niesamowite biciwo, jaram się w opór. Wena lepiej od Rasa, choć ten też ma mocne wersy. Czekam na Duże Rzeczy jak na Euro 2012!

 

Kawałek kosa, ale czego innego można byłoby się po nich spodziewać. Również czekam. Póki co, dopiero dziś dorwałem "Dwuznacznie" Teta i muszę przyznać, że bardzo dobre wydawnictwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia płyty "Galimatias" - http://www.alohaentertainment.pl/galeria:13

Tak wydane płyciwa lubię najbardziej, chyba kupię w ciemno. :) Szkoda, że już Szybkiego Szmalu nie można kupić u Alohy, wziąłbym hurtem...

 

Nowy teledysk Mesa, do kawałka "25".

Mes już całkiem na Bukowskiego się robi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam sprawdzić promomix z nowej płyty Pyskatego "Pysk w Pysk"... to najlepsza płyta 2009 roku będzie jak nie ostatnich lat. Bity - no nie wiem jak je określić... a w 2:56 tego promomixu to jak DJ Premier :D jednym słowem doczekać sie nie moge hehe

 

tutaj promomix:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam sprawdzić promomix z nowej płyty Pyskatego "Pysk w Pysk"... to najlepsza płyta 2009 roku będzie jak nie ostatnich lat. Bity - no nie wiem jak je określić... a w 2:56 tego promomixu to jak DJ Premier :D jednym słowem doczekać sie nie moge hehe

 

tutaj promomix:

 

no bo to 'yep yep' jest z kawalka premiera i pitch black - it's all real. pewnie bit robil henson, on ma talent do kopiowiania innych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bit robił Kixnare i to nie jest kopia, tylko użycie tego samego sampla... całkiem inaczej pociętego, w sumie cięcie na najwyższym poziomie... co innego jakby to byłsłaby bit (Kixnare'a).

 

Henson robił bit w 1:40... w sumie dobry w ciul ale pewnie kradziony patent, ten człowiek jest już przegrany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok temu Rychu chciał przeciwnika na poziomie, to go dostał. Wyczuwam aluzję do tego że Peja nagrał na żuroma 2 dissy przed odpowiedzią, teraz dostał trzy. Freestyle nie jest dobrą stroną Peji, nie jest Jay-Z żeby w ten sposób to rozgrywać. Co do Tedego, to jestem po pierwszym przesłuchaniu i nie umiem ocenić dosyć długiego jak na dis materiału. A odchodząc od tematu Rysia i Jacka, to sprawdziłem Dżonsona, nawet fajny album, podobają mi się bity. Ale wokale Lysonżiego są jakiejś marnej jakości dźwięku. Co chwila jest tak jakby za głośno rapował(przester to chyba nie jest?). Tak trzeszczą jego zwrotki. A wszystkich jego gości są raczej poprawne. To raczej nie jest solowy album, niektóre kawałki są jakby zabrane z jakiegoś projektu Szybkiego Szmalu. Mówią o jakiejś epce w zwrotkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tede pojechał po Rysiu ;)

I bardzo dobrze, Rysiowi się chyba ostatnio w głowie coś przewróciło, chociaż może on to wszystko zaplanował?

 

W sumie to całe zamieszanie z nim w roli głównej na dobre mu wyszło.

Jego debiut na liście Olis to od razu drugie miejsce (KLIK).

W tym tygodniu było już co prawda gorzej ale w pierwszej dziesiątce się utrzymał (KLIK).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co mi się wydaję?

Mi to się wydaję, że Rysiek nie będzie w stanie nagrać dissa, który będzie na podobnym poziomie, nie mówiąc już o lepszym. Zacznie się bezpodstawne bluzganie i disy w stylu "twoja stara". Tede w tych trzech kawałkach zrobił kawał dobrej roboty, bo pojechał Rysia aż miło, do tego zrobił to z humorem.

 

Chociaż mam cichą nadzieję, że ten dis potrwa chwilę i napłodzi parę dobrych kawałków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miejmy nadzieje ze Rysiu odpowie na poziomie Tedego. Nie wolno zapominac ze jest taki wywiad osiedlowy z Rysiem że Peja ceni Jacka za to że nie boi się powiedzieć co myśli. Po prostu idzie do studia i nagrywa kawałek od razu.

 

Ciekawe co Rysiu wymyśli ciekawe...

 

macie wywiad Więc polecam obejrzeć. Ciekawe jak teraz się odniesie do Tedego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przeciwienstwie do wiekszosci wpisujacych sie tutaj ja slucham glownie hh.

Njbardziej lubie sluchac gurala i jego malo sensownych tekstow(<3) ale w mojej czolowce znajduje sie fokus czy grubson (ze swoim hh i ragga), ostr mi srednio podchodzi, lubie KAMS i slaskich undergroundowych wykonawcow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrzesien byl ******scie plodnym miesiacem jezeli chodzi o plyty, wszystkie pozycje z polski zostaly juz wymienione, sprawdzcie te plyty zza granicy:

 

brother ali - us

krs&buckshot - survival skills

mr. j. medeiros - friends enemies apples apples

Shafiq Husayn - En'A Free Ka

termanology - time machine hood politics VI

the undergods - the undergods

 

a z polskich produkcji nikt nie wspomnial chyba o skorupie, plyta 'droga watazki'. jak dla mnie jeden z najciekawszych polskich mc, z ******stym flow i stylem i nie podrobienia.

 

na deser najlepszy kawalek w niemieckim rapie: http://www.youtube.com/watch?v=FvXZabKYOMg - pamietam jak jaralem sie ta plyta zaraz po jej wyjsciu, zreszta do tej pory lubie ja sobie przypomniec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przeciwienstwie do wiekszosci wpisujacych sie tutaj ja slucham glownie hh.

Łał, ale fajny jesteś... Słuchać hh to niesamowita rzecz, niemożliwa wręcz do zrobienia. KRS One rzekł kiedyś: "Rap is something you do, hip hop is something you live." - czuj to! :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji powrotu do normalnego trybu zycia, czyli codziennej monotoni ocieplonej przez muzykę, którą na czas wakacji strasznie zaniedbałem, chciałem przedstawić K-Murdock- iMANGANation Vol. 1

Dla tych co lubią same podkłady, dobre na wieczór.

 

@gamp solidne płyty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności