Skocz do zawartości

Hip Hop


Pszemi

Rekomendowane odpowiedzi

Już pod koniec września na rynku ukaże się nowy album Firmy - "nieLegalne rytmy. Kontynuacja". Album to połączenie rapu, dancehallu, reggaetonu z domieszką brzmienia charakterystycznego dla Wielkiej Brytanii. Na płycie pojawi się wielu gości z polskiej i zagranicznej sceny reggae, dancehall, rap i dubstep. Już dziś mamy dla Was pierwszy singiel promujący ten niepowtarzany materiał pt. "Mam wy*ebane".

Faktycznie! Wy*ebało mnie z łączy :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie zasucharze,ale jakoś nie lubie czytać portali hiphopowych, ale świetny remix imo.

bit ciekawy, ale ja nie znoszę żadnych remixów. a nie trzeba czytać portali, wystarczy dobry blog/blogi ;)

 

p.s. polecę jeszcze Balkonowymix by Mielzky - wprawdzie z hh ma niewiele wspólnego, ale świetna, klimatyczna muzyczka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troszkę tak jakby Jimson się nie spisał, bo bit(mimo, że w komentarzach na yt piszą inaczej :( ) jest masakrycznie świetny.

mimo wszystko, przesłuchałem raz, będę słuchał do oporu i będę się jarał.

uwielbiam Jimsona i jego muzykę..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Jimsa mam słabość - w głowie długie rozmowy na komunikatorze o rapie za czasów gdy istniał jeszcze JSM magazyn (zna to ktoś?), za pasję do koszykówki, za kozacki głos.

Bit Ejnstejna zacnym jest, bezsprzecznie. Singiel zatem na plus, czekam na cały materiał.

 

Czy tylko mi się Pezet skojarzył gdy słuchałem Maćka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malacy, przecie "Noc i dzień" jest z Rozrywkowej, a nie z Emocjonalnej.. A tą drugą przesłuchałem raz, kompletnie się nie spodobała, ale wielu uważa ją za coś nowego na polskiej scenie - nie wiem, nie czuję tego ;)

 

A Jimi faktycznie mistrz, właśnie odświeżam starsze produkcje, bo ostatnio zaniedbałem 'klasyki' na rzecz nowych produkcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Getto Glow to nie płyta w czystym tego słowa znaczeniu. To raczej luźny zbiór tracków z kilku lat.

 

EDIT:

A co do Pjusa-tekstowo niesamowity, do czego zresztą mnie przyzwyczail. Brzmienie jako jedyny sposob odbioru ponizej przecietnej, teledysk jednak buduje juz ten klimat. Fajna inicjatywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inicjatywa fajna, to fakt.

 

Gorzej, że z rapem to ma mało wspólnego (inna sprawa, że Pjus jakoś nadzwyczajnym raperem nie jest). Do tego brzmi fatalnie. Wydawać by się mogło, że utwór nie przeszedł masteringu - ten sztuczny, cyfrowy wokal (specjalnie?), skoki głośności etc. Smutno, że wyszło to pod szyldem Alkopoligamia.com

 

P.S.

1/ "Zła Karma" do ściągnięcia, i rewelacyjny pomysł na stronę, mistrz! http://sekakuliveband.ovh.org/

2/ A TUTAJ do zassania, audycja z Ortegą w Radiu Kampus - jeśli ktoś nie słuchał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pjus wg mnie tekstowo tym kawałkiem pokazał dużego skilla. Klip też ma świetny klimat, co w klipach polskich raperów jest rzadkością. Pod tym względem Alkopoligamia.com od "Nie daj zrobić się w ch..." nie zawodzi mnie od zawsze.

 

Co do masteru i mixu, Dekada od WFD w wersji netowej też kulała, na płycie to się zmieniło. Może tutaj też tak będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności