Skocz do zawartości

Sansa Clip - Recenzja


Kilar Ezan

Rekomendowane odpowiedzi

Raczej masz kiepski egzemplarz skoro się sam wypina (albo ciasne kieszenie w spodniach ;) ).

 

U mnie jak i u większości trzyma porządnie, czy przy spodniach, koszuli, kurtce - nie chce wyskoczyć.

 

W górnej części klipsa jest wycięcie przez które można przewlec smyczkę.

 

Wbrew pozorom to bardzo praktyczne rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

czytam testy mp3 sansy clip'a i sandiska c250 i mam dylemat co kupić. Chodzi mi oczywiscie o wersje 2GB obu.

W c250 kusi mnie slot na karty SD, prosty sposób na zwiększenie miejsca, ale test na tym forum do końca nie przekonuje mnie co do jakości grania c250...

Z kolei clipa każdy zachwala, i już sam nie wiem co kupić.

 

Duża różnica jest miedzy sansą clip a sandiskiem c250 w jakości grania?

 

Posiadam słuchawki Koss spark plug (jestem z nich zadowolony, a teraz mam jakiś beznadziejny odtwarzacz actiny...)

 

 

Stwierdziłem, że jak kupuje już coś bardziej sensownego, to warto zagłębić się w temat, i nie kupować pod wpływem impulsu czegoś co z zewnątrz jest ładne...

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

c250 brzmi baaaardzo płasko i kiepsko, ma wyświetlacz na którym praktycznie nic nie widać.Do tego jak zgubisz kabel od c250 to będziesz mieć dość duży problem. Za niewiele większe pieniądze można kupić clipa, który będzie duzo lepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz jakis czas temu kiedy wybierałem player do siebie rozwazalem miedzy c250 a Clip'em i zdecydowalem sie na Clip'a.

2GB to nie jest mało, ale dużo też nie (zawsze mzoesz kupic clipa 4GB). C250 gra o wiele słabiej i na wyśw. w sloneczne dni nic nie zobaczysz. Kabel do c250 to kelejny minus, brak klipsa ktory sie bardzo przydaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie spodziewałem się aż tak szybkiej reakcji, dzięki Panowie ; )

 

no to wybór prosty - sansa clip 2gb.

 

Powiedzcie mi teraz, jak to jest z tymi kossami, bo w chwili gdy je kupowałem były porównywane (nawet lepiej wypadały) niż creativy ep-630 chyba. Korzystam z nich ponad pół roku, i jestem zadowolony, wcześniej miałem zwykłe pchełki philipsa, i kilka no-name'ów, no i jedyne odniesienie mam właśnie do nich... Mam nadzieje, że komplet sansa clip + sparki będą lepsze niż ta actina + sparki, jak myślicie?

 

edit: poczytałem o tych kossach, i po wakacjach kupuje pewnie she9500 o ile znajdą się fundusze : )

 

 

Raz jeszcze dzięki i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, być moze ktoś już to zauwarzył i opisał, ale nie znalazłem...

Mianowicie zauwarzyłem dzisiaj w Clipie 2GB Black, iż logo które jest umieszoczne z tyłu, pod clipsem w tym "kółeczku" się wyciera. Zauwarzyłem że z jednej strony jest lekko starte, potarłem palcem i prawie całe logo znikło... :/

Nie jest to jakaś poważna wada, ale działa troche na minus, bo jednak nie do końca dobre wykonanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, być moze ktoś już to zauwarzył i opisał, ale nie znalazłem...

Mianowicie zauwarzyłem dzisiaj w Clipie 2GB Black, iż logo które jest umieszoczne z tyłu, pod clipsem w tym "kółeczku" się wyciera. Zauwarzyłem że z jednej strony jest lekko starte, potarłem palcem i prawie całe logo znikło... :/

Nie jest to jakaś poważna wada, ale działa troche na minus, bo jednak nie do końca dobre wykonanie.

Już o tym ktoś nie raz wspominał ;)... Czy to minus czy nie, dla mnie to bez znaczenia, i tak ten napis do niczego sie nie przyda xD :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co mi jakiś napis z tyłu odtwarzacza ? I tak przyciski mają podświetlane i rzeźbione symbole. To, że na bokach playerka coś się ściera (mikroskopijny napis z nr. serii i "+" , "-") to chyba nie jest ogromna tragedia :lol:

 

Mi i tak nic się jeszcze nie przetarło :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 1 rok później...

Normalnie zaraz mnie trafi. Clipa mam od grudnia i generalnie byłam zadowolona, aż do czasu... Dokładnie wczoraj pokazał mi, że jest dostępna aktualizacja oprogramowania. Ściągnęłam, poszłam spać. Po drodze na zajęcia coś za cicho grał. Zerknęłam - miałam ustawioną głośność na maxa. No, ale ok, może coś się przestawiło, myślę sobie. Otóż... nie mam możliwości zmiany poziomu, najzwyczajniej! Dżizas, nie chce mi się czekać na kolejny update, w którym MOŻE coś poprawią... ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności