Skocz do zawartości

Recka She9500 Z Odniesieniem Do Srs-200 I Ep630


Forza Lazio

Rekomendowane odpowiedzi

Philips daje w Polsce gwarancję na 1 rok w swoich punktach serwisowych i z tego co wiem z reguły wymieniają w razie kłopotów na nowy egzemplarz, natomiast Panasonic przyjmuje reklamacje przez swoich sprzedawców. Sądzę, że jest to argument za wyborem Philipsa

 

http://www.allegro.pl/item338340704_philip...ki_mp3_mp4.html

 

 

Witam Wszystkich, to mój pierwszy post na forum :D

 

Przymierzam się do zakupu słuchawek dokanałowych - waham się pomiędzy she9500 i HJE-200.

Dźwiękowo są podobno podobne :) - Philipsy wydają się bezpieczniejszym wyborem (sprawdzone) ale martwi mnie jedna rzecz - odstające "patyczki".

Czy mógłby ktoś zamieścić zdjęcia she9500 w akcji, znaczy się w uchu?:)

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wlaśnie wychodze po odbiór moich she9500 do sklepu we Wroclawiu :)

 

Sprzedają za 51.56 PLN wiec taniej niż na allegro :P

 

Po poludniu pozyczam tez od znajomego iRiver'a t60 zeby go sobie posluchac... jak mi sie spodoba to i jego kupie. Jesli nie, wybiore Clip'a :)

 

Milego dnia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak byscie porownali bass w takich hpm-70 i she9500 ? chodzi mi tutaj raczej o moc, nie o jakosc itd, bo dla mnie takie hpm zamiataja, nie znam sie na sprzetach audio i nie wiem jak mozecie pisac tyle szczegolow o jednych sluchawkach.. :DDD

i zastanawiam sie ktore beda lepsze dla mnie.. bedzie chocby zblizona moc bassu? nie mowiac juz o lepszej jakosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Kupiłem SHE9500 za 69,99 zł. U mnie na miejscu więc przesyłka odpada no i ewentualna gwarancja też na miejscu.

Grają całkiem dobrze choć.... Brakuje trochę góry, basu jest wystarczająco dużo i jest dobrej jakości. Nic nie buczy i nie charczy.

Plątający się kabelek naprawdę potrafi zdenerwować. Wygodna przedłużka. Jeśli chodzi o tłumienie to nie jest wcale źle. Takie słuchawki moim zdaniem są przeznaczone na zewnątrz domostw, a tam całkowita izolacja od otoczenia zdecydowanie nie jest wskazana. Na Clipie przy poziomie mniej więcej 20/40 jadąc rowerem miałem problemy z uwzględnieniem tego co mnie otacza. Łatwo o jakiś karambol.

A do domu to polecam jakieś nauszne słuchadełka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Jak brzmią w porównaniu z SHE 9600? wie ktoś?

Czy jakaś dobra dusza z Wawy byłaby skłonna się spotkać na mały odsłuch, ew pożyczyć mi je na parę dni? (interesują mnie zarówno 9500 jak i 9600)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności