Skocz do zawartości

T60 Vs Meizu M6


Gość Gość

Rekomendowane odpowiedzi

JoO. Przeglądam forum od jakiegoś czasu gdyż sam chcę kupićsobie mp3 ... Wybór padł na T60 albo Meizu M6, jak wypada porównanie tych 2 odtwarzaczy ? Chodzi mi głównie o jakość dźwięku i ergonomie. Ile T60 trzyma na jednej bateri AAA ? Troche denerwujące ,że nie ma akumulatorka :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam t60 i sluchalem meizu. meizu jest fajny bo ma wyswietlacz i mozna sie polansowac i ogladac filmy. w t60 podoba mi sie prostota i to ze miesci sie wszedzie i nie rzuca sie w oczy. jak posluchalem przez chwile meizu pomyslalem" super dzwiek" owszem jest swietny ale bardzo basowy.t60 zas jest bardziej plaski. cos za cos. bateria w t60 trzyma ronie, zalezy czego sluchasz ogg czy mp3, oraz jak dlugo sie nim bawisz (czyt. jest wlaczony wyswietlacz.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche denerwujące ,że nie ma akumulatorka
To dyskusyjna sprawa. Ja uważam, że baterie lub ładowalne akumulatorki są wygodniejsze na dłuższą metę od zasilania wbudowanego na stałe. Kiedy Ci padnie wystarczy włożyć nowy aku i po sprawie, nie jesteś niczym uwiązany. Wbudowany eku ma to do siebie, że gdzieś go musisz naładować, a to nie zawsze jest takie łatwe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JoO. Przeglądam forum od jakiegoś czasu gdyż sam chcę kupićsobie mp3 ... Wybór padł na T60 albo Meizu M6, jak wypada porównanie tych 2 odtwarzaczy ? Chodzi mi głównie o jakość dźwięku i ergonomie. Ile T60 trzyma na jednej bateri AAA ? Troche denerwujące ,że nie ma akumulatorka :(

 

Aktualnie mam T60 i M6.

T60 jest wygodniejszy ale M6 gra o niebo lepiej.

To dwa zupełnie inne playery i nie ma ich co porównywać.

Z jednego i z drugiego będziesz zadowolony.

g

 

PS.

T60 jak by co na sprzedaż :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Dzięki wielkie ale nadal nie mogę się zdecydować. Co z jakością wykonania ? Jak się trzyma któryś z tych odtwarzaczy nie ma się wrażenia ,że ma się rozpaść w naszych rękach ?

 

Aha i jeszcze jedno jakie słuchawki będą OK do T60 lub Meizu M6 ? W nie za dużej cenie tak ~100zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Dzięki wielkie ale nadal nie mogę się zdecydować. Co z jakością wykonania ? Jak się trzyma któryś z tych odtwarzaczy nie ma się wrażenia ,że ma się rozpaść w naszych rękach ?

 

Aha i jeszcze jedno jakie słuchawki będą OK do T60 lub Meizu M6 ? W nie za dużej cenie tak ~100zł.

 

Moim zdaniem obydwa są dobrze wykonane. T60 po włożeniu baterii/akumulatora nabiera masy i sprawia solidne wrażenie - jest solidny wszystko porządnie wykonane tak samo M6. U mnie grają na AKG K314P i jest ok.

g

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doki w sensie ,że dokanałowe ? Tak interesują mnie tylko słuchawki dokanałowe gdyż osobiście uważam ,że są one najwygodniejsze :)

 

Jeszcze zapomniałem się zapytać jak z odbiorem radia w T60 a Meizu M6 gdyż to też jest dla mnie ważne. (czy można się spokojnie przemieszczać rowerem bez zakłuceń)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doki w sensie ,że dokanałowe ? Tak interesują mnie tylko słuchawki dokanałowe gdyż osobiście uważam ,że są one najwygodniejsze :)

 

Jeszcze zapomniałem się zapytać jak z odbiorem radia w T60 a Meizu M6 gdyż to też jest dla mnie ważne. (czy można się spokojnie przemieszczać rowerem bez zakłuceń)

 

Radio jest i odbiera, podobno nawet stereo ale u mnie w centrum miasta w stereo tylko Radio Z-et odbiera i czasami Trójka.

Słabiutkie są te radyjka ale wiadomości można posłuchać. Wygodniej ustawia się radio w T60 w M6 to jest jakieś porypane ( albo ja nie wiem jak to zrobić w sensie przyporządkować konkretna stację do numeru kanału ).

gt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności