Skocz do zawartości

Firmware 3.53


Rekomendowane odpowiedzi

pobierz sobie ten plik, rozpakuj i uruchom w przeglądarce internetowej:

 

http://download.cowon.com/data/C08/D2_skin.zip

 

tak to bedzie wyglądać na D2, oczywiście lepiej bo wszytko będzie działać. Na razie nie ma wyboru, ale jak powstaną inne skórki, to będzie dopiero w czym wybierać :) za każdym razem inny D2, aż trafi się na idealne rozmieszczenie przycisków itp. Oczywiście można samemu tworzyć pliki swf. Trza tylko znać się na flashlite :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i trzeba wiedzieć jak oprogramować przyciski :]. Przydałby się plik źródłowy. Ktoś na forum iaudiophile zasugerował, że skoro mamy plik music.swf to być może bedzie też osobna skórka do video itp.

Jak narazie jest sporo błędów. Mam nadzieje, że je poprawią.

A jak to ma się do 3.53? Porównywałeś może?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Moim osobistym zdaniem to FW to tragedia. Niby jest flashowy interfejs ale jest niedopracowany. Trzebaby pogrzebać w kodzie żeby coverart pojawiał się tak jak w normalnym (tj. nieflashowym, kalsycznym) interfejsie. No i czas uruchamiania strasznie się wydłużył. Usuwanie plików z poziomu odtwarzacza trwa dłużej (często tego używam żeby usunąć podcasty czy nagrane z radia audycje, które już przesłuchałem). Jeśli za ładny interfejs mam "płacić" wolniejszą pracą odtwarzacza (uruchamianie, usuwanie) to ja podziękuję. Wróciłem do 2.51 i czekam na 2.54. Jeśli będzie równie wolne, wgrywam i zostawiam sobie 2.51, które jak na moje potrzeby jest wyśmienite

 

[EDIT]

Zapomniałem o jednym. Trzykrotnie zdarzyło mi się, że podczas normalnej pracy odtwarzacz przestawał widzieć kartę pamięci. Nie wyjmowałem jej. Po prostu zawieszał się. Po resecie i uruchomieniu wyświetlał no music i nie widział wewnętrznej pamięci. Po wyjęciu karty działał normalnie ale potrafił usunąć plik radio.ini.. Gratulacje dla programistów Cowon...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również miałem problemy z fw 3.53. Po instalowaniu flash menu wszytko chodziło płynnie, ale bez karty. Z włożoną zawieszał się po wejściu w menu-muzyka. Na razie nadal obstaje przy 2.51.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności