Skocz do zawartości

Creative Travel Sound


Gość Paul555

Rekomendowane odpowiedzi

Ja kupilem TS w grudniu'2004 za 159pln, w jakims sklepie internetowym (sirius?)

Graja do dzis dobrze. Jak je opisac?

- zadziwiajaco dobry efekt stereo (wide-stereo) najlepiej slyszalny z odleglosci 1-1.5 metra

- jak sie odkreci na maksa to calkiem niezle halasuja (to oczywiscie wzgledne odczucie), a znieksztalcen zadnych!

- niektorym (to tez bardzo wzgledne) moze brakowac basu, szczegolnie z dalszej odleglosci i z boku, ale czegoz wymagac od takiego malenstwa?

 

U mnie to grywa z moim ifp-995 przy ustawieniu playera na glosnosc 20 a TS na 80% i mnie zadawala.

Dla sasiadow trzeba by podkrecic na 35 i 100% :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak to gra?

Najlepiej isc do sklepu gdzie takie sprzedaja i sobie posluchac.

Łatwo powiedzieć. Te głośniczki są w zgrzanym opakowaniu i nie ma chyba sprzedawcy w Polsce, który dla klienta je otworzy.

 

Z tego mniej więcej powodu swego czasu nie kupiłem Zen Touch. Nie lubię wydawać kasy w ciemno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam TravelSoundy od 28.04.2005 :D

Kupiłem za równe 150zł we wrocławskim sklepie komputerowym Age.

Jakość dźwięku mile zaskakuje. Grają zadziwiająco głośno, choć nie spodziewajcie się zbyt dużo po 36mm membrankach! Jest coś takiego jakby pseudobasik. System widesound (czy jak to sie tam nazywa) wg. mnie się nie sprawdza, pogarsza trochę brzmienie czyniąc wszelakie gitary nieprzyjemnie brzmiącymi. TravelSound200 grają ewidentnie lepiej od "przenośnych" głośniczków Sony też z zasilaniem z baterii ale z głośnikami 60mm i mocą 2x1,5W (TravelSoundy mają 2x2W) za 120zł.

Creative TravelSound 200 są naprawdę godne polecenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czegos takiego własnie mi było potrzeba. Chyba jestem zdecydowany je wziąść, cena nie straszy tak mocno a mało jest takich konkurencyjnych produktów na rynku.Tu jest troche więcej danych:

http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=9930

 

Jak brac cos lepszego to dopieroCreative I-Trigue™ 3200 2.1, ale kto będzie tachał ze sobą subwoofer no i gniazdko potrzebne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

temat moze "zardzewialy" ale ... w opisie na allegro natknalem sie , ze sa zasilane bateriami AAA,

dane techniczne w komputroniku mowia o bateriach AAA - ale w opisie mowi sie juz o standardowych bateriach AA. smutne tylko jest to, ze nie chce sie nikomu sprawdzic i skorygowac specyfikacji technicznej.

bo klient to naiwniak i kupi wszystko :(

 

mnie uczyli ze AAA to nie jest to samo co AA

podbnie jak USA to nie USSR

 

ps. czasy dzialania standardowo odmienne: od 20 do 35 godzin - ale co tam, przeciez to jest to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwotne TravelSound miały zasilanie z 4 baterii AAA.

Później wprowadzono TravelSound 200, czyli takie, jakie sa w znaczniej większości sklepów, zasilane z 4 baterii AA.

Później wprowadzono TravelSound i-300, które były przystosowane stylistycznie do iPod, zasilane z 4 baterii AAA.

 

Tak to się mneij więcej rysuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za info

osobiscie wole jednak w tym przypadku AA

 

a bledy dotyczyly tej samej strony www - raz podaja AAA a potem mowia o AA

brak dbalosci o szczegoly

no ale zaplace im wprost proporcjonalnie do jakosci opisu - byle jak i byle czym.

krecik mowi: oko za oko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności