Skocz do zawartości

Do Khron !


Trance

Rekomendowane odpowiedzi

Podaj mi powody zamknięcia tematu ''Pomocy'' !

http://forum.mp3store.pl/index.php?showtopic=25291

Czy ja mam z tego jakąś kasę że temat zamykasz ?

Widać że tylko o sobie myślisz <_<

Temat ten założyłem, bo zobaczyłem go na innym forum, i tam juz nawet doszło do 600zł (jak sie nie mylę)

I chyba twoim zdaniem takie wpisywanie kwoty w swoim poście za każdym razem, to durne nabijanie postów ?

A ja myślę ze temat ''Najdłuższy Wątek...'' to, jest puste nabijanie postów

Bo ten temat co założyłem będzie po jakiejś części mobilizował każdego do kliknięcia w te linki, i dorzucenia do kwoty 1,25 zł (czy więcej)

 

Jeszcze jedno

Ja myślę że taki temat dobrze świadczy o forum

Niech każdy napisze co o tym sądzi..

 

Dzięki za przeczytanie

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czy ja mam z tego jakąś kasę że temat zamykasz ?

> Widać że tylko o sobie myślisz

 

przecież nie chodzi mi o to, że ktoś (np. Ty) coś na tym zarabia... napisałem wręcz że cel jest szczytny i popieram klikanie w takie linki

 

ALE

 

nie popieram pisania posta by się pochwalić każdymi wyklikanymi 5 groszami...

 

> Temat ten założyłem, bo zobaczyłem go na innym forum, i tam juz nawet doszło do 600zł

 

więc założyłeś go:

a) bo chciałeś pomóc tym osobom, na które idzie "wyklikana kwota" na wymienionych stronach?

B) bo widziałeś już taki wątek i chciałeś założyć taki sam, żebyś był założycielem wątku-tasiemca? np. 4000 postów żeby powiadomić o "aktualnym stanie wyklikania"

 

oczywiście inne forum może mieć inny punkt widzenia na tego typu wątki... tyle że gdyby nie fakt iż te 5 groszy komuś pomaga, to równie dobrze możemy się pobawić w "dorysuj wagonik"... a to było by już całkowicie bez sensu

 

> A ja myślę ze temat ''Najdłuższy Wątek...'' to, jest puste nabijanie postów

 

z tego powodu był już dwukrotnie zamykany... poza tym przeciętny post w "najdłuższym" to wciąż jest coś więcej niż "xx,xx zł"

 

> będzie po jakiejś części mobilizował

 

nie wątpię że w jakiś sposób by mobilizował... ale jeśli dla kogoś jedyna mobilizacją do klikania w takie linki jest możliwość napisania posta "xx,xx zł" z aktualną kwotą to sorry...

 

 

 

a zaproponowałem w zamian coś takiego: niech ktoś założy stronę czyjuzdziskliknales.pl (czy już dziś kliknąłeś? .pl) i umieści tam wszystkie linki o których mowa wraz z licznikiem kliknięć, wtedy na samej górze strony niech zrobi licznik "od powstania strony internauci wyklikali xxx zł!" a pojawią się tam cyferki znacznie większe niż "skromne" 600zł raz na dwa miesiące... a i reklamodawcy - przy odpowiednim rozreklamowaniu strony - będą zachwyceni... a sama strona będzie znacznie bardziej kreatywnym projektem niż "to sobie klikajcie i dopisujcie się niżej"

 

no i nie trzeba by było prowadzić tak żmudnych obliczeń ręcznie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyklikanymi 5 groszami...

wiesz? 5 gr też pieniądz, chyba że jesteś tak bogaty to prześlij tym dzieciakom parę tys zł :)

a) bo chciałeś pomóc tym osobom, na które idzie "wyklikana kwota" na wymienionych stronach?

co za pytanie :huh:

żebyś był założycielem wątku-tasiemca?

wiesz co? przez chwilę nawet o tym nie pomyślałem zakładając ten temat

poza tym przeciętny post w "najdłuższym" to wciąż jest coś więcej niż "xx,xx zł

Sorki że tak spytam, egoista jesteś czy co <_< ?

To dla ciebie lepiej jak ktoś napisze bezsensownego posta, niż kliknie parę razy i ''prześle'' te 1,25 na potrzeby dzieci ?

nie wątpię że w jakiś sposób by mobilizował...
Pomoc dzieciom zawsze pozytywnie wpływa na ludzi
niech ktoś założy stronę czyjuzdziskliknales.pl (czy już dziś kliknąłeś? .pl) i umieści tam wszystkie linki o których mowa wraz z licznikiem kliknięć...

Dobry pomysł, tylko kto sie tego podejmie?

Z chęcią bym to zrobił, ale nie umiem.

tak żmudnych obliczeń ręcznie

no comment :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 5 gr też pieniądz, chyba że jesteś tak bogaty to prześlij tym dzieciakom parę tys zł

 

ponownie mam na myśli coś zupełnie innego - po prostu w żadnym z tych przypadków nie chwaliłbym się na lewo i prawo "przekazaniem pewnej kwoty <tu kwota> na cele dobroczynne", chyba że miał bym to napisać w PIT-cie... wtedy tylko urzędnik by o tym wiedział... :)

 

jakkolwiek nie mam oporów przed mówieniem o takich akcjach czy możliwości przekazywania środków na pewne cele "w ogóle" (czytaj: nie mówiąc przy tym że od trzech lat wyklikałem 3 * ilość dni w roku * stawka za kliknięcie, bo jakie to ma znaczenie? zmobilizuje to kogoś do klikania bardziej niż powiedzenie "dla Ciebie jedno kliknięcie, dla kogoś obiad"?)

 

> co za pytanie

 

pytanie jest jak najbardziej na miejscu - różne już rzeczy jako admin for widziałem... poza tym nawet z prostej logiki matematycznej: błędne założenie może prowadzić do poprawnej przesłanki (0 => 1)

 

> egoista jesteś czy co

> lepiej jak ktoś napisze bezsensownego posta, niż kliknie parę razy i ''prześle'' te 1,25

 

hmm... no nie możemy się dogadać... ja przez cały czas mówię "klikaj, ale nie pisz co 10 minut że kliknąłeś", a ty mówisz "dlaczego nie mogę sobie napisać, skoro już kliknałem"

 

weźmy pod uwagę samego "pajacyka"

 

Twój punkt widzenia jest taki, że oprócz kliknięcia samego w sobie (czyli oprócz realnej pomocy) ważne jest również to, żeby się tym kliknięciem pochwalić publicznie (np.: "jaa! dałem 5 groszy na obiad dla dzieci!")

 

mój punkt widzenia jest taki, że liczy się samo klikanie - sam robię to codziennie od dawien-dawna, ale nie chwalę się tym codziennie (czytaj: nie piszę codziennie "znów dałem 5 gorszy!")... bo prawdę powiedziawszy jest mi głupio że wszystko co jestem w stanie zrobić to przekazać zaledwie skromne 5 groszy na - jakby nie było - dość ważne potrzeby...

 

kontynuując

 

jak najbardziej jestem za powstaniem jednego bądź kilku wątków uświadamiających internautów, że za tak niewiele jak głupie kliknięcie można zdziałać wiele (wiele kliknięć * niewielka kwota = duża suma), ale jestem przeciwny liczeniu na siłę tej sumy... bo i po co? prowadzisz jakieś badania statystyczne? czy po prostu chcesz widzieć ile "twoja sugestia klikania" wnosi (finansowo) w pomoc tym projektom?

 

jeśli faktycznie chcesz to robić, to załóż sobie swoją własną stronę/forum i tam przeprowadzaj takie obliczenia... naprawdę musisz zliczać każdy grosz zamiast policzyć sobie np.: 20 dobrego serca forumowiczów MP3store * 1,25 za wszystkie kliknięcia = 25 zł dziennie

 

czy naprawdę uważasz, że to iż ktoś napisze że "strona serduszko mi się nie załadowała, więc wyklikałem tylko 1,15"...? czy tak paląco musisz wiedzieć że tego dnia uzbierało się 24,90 zamiast 25,00?

 

> Dobry pomysł, tylko kto sie tego podejmie?

 

ktokolwiek kto ma dobry refleks...? zanim zrobi to ktoś inny...

 

> no comment

 

nie wysilisz się na komentarz? ale napisać że "zebrałem dziś 1,25" byłeś w stanie... zmęczyłeś się?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki że tak spytam, egoista jesteś czy co <_< ?

To dla ciebie lepiej jak ktoś napisze bezsensownego posta, niż kliknie parę razy i ''prześle'' te 1,25 na potrzeby dzieci ?

 

Khron chyba już wyjaśnił i to nie raz że możecie sobie klikać w linki ale pisanie że "już mamy xxx zł" to bezsens. Jeżeli pomagasz tak innym z dobrego serca to pomagaj dalej, temat z linkami jest każdy może sobie wejść i też poklikać nikt tego nikomu nie zabrania. A pisanie co chwilę posta z liczbami rózniącymi się o parę gorszy ja również uważam za kompletny bezsens i zaśmiecanie forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamknięcie tematu było decyzją Khrona jako administratora forum. Dodam, że konsultował ją zemną i wyraziłem dokładnie takie samo zdanie jak on.

 

Koniec tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat był całkiem sympatyczny, więc samo poddanie go cenzurze jakościowej to trochę mało. Zliczanie w kolejnych postach faktycznie jest dość przewidywalnym tematem, ale równie dobrze można powiedzieć, że WOŚP jest monotonna. Faktem jest, że zamiast autopeanów lepiej było by podawać inne, mniej znane linki, gdzie mozna pomóc przez klikanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trance > Ogarnęła mnie litość jak przeczytałem Twój ostatni post. Ustaliliśmy, że kto chce ten klika...

 

Cieszy mnie, że chcesz zbawić Polskę. Serio. Ale nie musi się to wiązać ze spamowaniem forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trance na szybko mogę ci napisać skrypta PHP tak jak pisał Khorn który to policzy... umieścisz to na serwerze dasz linka w sygnaturce i masz reklamę tej akcji oraz licznik... I przyjamniej będzie można zamknać ten temat... całkowicie.

 

PS: Khorn ma rację było by dużo postów zapychających bazę danych, ja na jego miejscu bym się tego najbardziej obawiał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra.

Róbcie co chcecie.

Nie dziwię sie, że w Polsce ludzie nie mają czasami co zjeść i gdzie mieszkać...

Nara

 

Nie mozesz zrozumiec że przeciez nikt nie zakazał klikania...

Ty poprostu chcesz sie chwalić codziennie że dodałes 15 groszy...

pisanie posta pod postem ze zmieniona kwotą o ten złoty z groszami jest debilizmem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trance, temat jako taki byl po prostu zalosny. byl pozbawiony celu (sam temat nic nie zmieni, kto klika ten bedzie klikal) byl pozbawiony tresci i bez perspektyw na to ze jakas trescia sie wypelni (bo 1.25 w kazdym poscie to nie jest tresc), byl pozbawiony sensu (po co go zakladac?) i ogolnie spelnial wzsystkie warunki zeby go skasowac. Nie widze tez w zakazie umieszczania takiego smietnika zadnego wyrazu zlej woli ze strony adminow mp3store, bo co, czy to ze dopiszezs 1.25 raz dziennie do tematu sprawi ze te dzieci beda mialy lepsze warunki? nie, zamiast marnowac czas na zakladanie takich smieci zrobilbys kurs wolontaryjny i podjal sie wolontariatu skoro masz tak wielka chec pomocy swiatu. Ale ostrzegam, to juz nie jest takie puste i prostackie jak dopisywanie 1.25 wiec moze cie przerosnac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i Trance zrobił foch... bo nie pozwoliłem mu pięciogroszówek zliczać tak, jak to był zobaczył na innym forum...

 

bo zliczanie pięciogroszówek oczywiście karmi głodne brzuszki i ratuje niewinne istnienia (pamiętajcie, samo klikanie przecież NIC nie daje tak długo, jak długo nie pochwalisz się tym w odpowiednim temacie na odpowiednim forum!)

 

... spuśćmy więc na to wszystko zasłonę miłosierdzia i milczenia... gross...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności